upcoming releases

 • Order Of The Nameless Ones

  UTTER TO ME THE WORD OF WRATH

  record label: Iron Bonehead Productions
  date of release: 2018-12-07
  USA

  Amerykańskie, anonimowe, death/black metalowe trio Order Of The Nameless Ones ujawniło się w podziemiu po raz pierwszy w 2014 za sprawą swojego cztero-utworowego demo. Cztery lata spędzone na pracy nad debiutanckim długograjem nie poszły na marne i na "Utter to Me the Word of Wrath" dostajemy osiem numerów ujarzmionego chaosu i bezbłędnie dostrojonej siły zniszczenia, gdzie wszystko kipi wręcz wrogością do ludzkości. Brzmi to jak numery Grave Upheaval grane przez Morbid Angel z okresu "Formulas ..." - hipnotyczny, doomowaty black death, ziejący niczym otchłań, od której nie możesz oderwać wzroku.

  www.facebook.com/IronBoneheadProductions
  ironboneheadproductions.bandcamp.com
  www.ironbonehead.de

  search for Order Of The Nameless Ones
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.