upcoming releases

upcoming releases already released
 • Tomb Mold

  PLANETARY CLAIRVOYANCE
  record label: 20 Buck Spin
  date of release: 2019-07-19
  CANADA

  Recklessly devouring the world into a vortex of alternate dimensional planes with "Manor Of Infinite Forms", TOMB MOLD has crashed through boundaries with the impact of an ocean sized asteroid. Somewhere between outer space, inner space and the unseen dark matter in between all space they’ve devised an alchemical formula both crushingly oppressive and rapidly expanding outward in every direction. Waking from stasis for the third time in three years, new record "Planetary Clairvoyance" is th....

 • Phobia

  GENERATION COWARD
  record label: Willowtip Records
  date of release: 2019-08-09
  USA

  Niekwestionowani królowie grindowego podziemia wracają z nowym, siódmym już albumem "Generation Coward". Jak zwykle dostajemy morderczy, socjopolityczny grindowy atak, który łączy w sobie energię i ideały hardcore punk z siłą i brutalnością starego grindcore'a. Formaty, standardowo - CD, winyl i cyfrowe.....


upcoming releases already released

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.