upcoming releases

upcoming releases already released
 • Phobia

  GENERATION COWARD
  record label: Willowtip Records
  date of release: 2019-08-09
  USA

  Niekwestionowani królowie grindowego podziemia wracają z nowym, siódmym już albumem "Generation Coward". Jak zwykle dostajemy morderczy, socjopolityczny grindowy atak, który łączy w sobie energię i ideały hardcore punk z siłą i brutalnością starego grindcore'a. Formaty, standardowo - CD, winyl i cyfrowe.....

 • Black Cilice

  TRANSFIXION OF SPIRITS
  record label: Iron Bonehead
  date of release: 2019-09-06
  PORTUGAL

  IRON BONEHEAD PRODUCTIONS is proud to present BLACK CILICE's highly anticipated fifth album, Transfixion of Spirits, on CD, vinyl LP, and cassette tape formats. By now, BLACK CILICE should need no introduction. For at least a decade (or perhaps longer), this ever-shadowy Portuguese enigma has built a monolithic body of work that has come to define and also defy the modern raw black metal idiom. And while he's gained a surprising amount of traction with a wide variety of listeners thanks to hi....


upcoming releases already released

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.