upcoming releases

upcoming releases already released
  • Memoriam

    TO THE END
    record label: Reaper Entertainment
    date of release: 2021-03-26
    UK

    W ciągu dwóch lat od wydania "Requiem For Mankind" Memoriam nie spoczęli na laurach. Ich czwarty album zatytułowany "To the End" to początek drugiej trylogii albumów zespołu, ale będący swego rodzaju prologiem do pierwszych trzech płyt. Cofając się chronologicznie i opowiadając o życiu lidera, którego upadek zobrazowany został w pierwszej trylogii, teksty nowego albumu, choć osadzone w fikcyjnym królestwie, inspirowane są jak najbardziej życiem realnym. Główny temat wojny p....


upcoming releases already released

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.