upcoming releases

upcoming releases already released
 • Corpsessed

  IMPETUS OF DEATH
  record label: Dark Descent Records
  date of release: 2018-11-23
  FINLAND

  Drugi album fińskiego kwintetu, którego debiut był jednym z tych bardziej zauważonych w zalewie współczesnych dark/death metalowych produkcji. Odnośnie samego procesu tworzenia, Matti Mäkelä, główny mózg Corpsessed przyznaje, że wszystko szło bardzo sprawnie: "Nigdy tak szybko nie pisaliśmy muzyki. Trzeba jednak pamiętać o zachowaniu klimatu, riffy mają być zabójcze i cała reszta na najwyższym poziomie. Wiedzieliśmy też, że musimy tym razem podnieść poprzeczkę wi....

 • Faceless Burial

  MULTIVERSAL ABATTOIR
  record label: Blood Harvest Records/Helter Skelter Productions/Me Saco Un Ojo
  date of release: 2018-12-07
  AUSTRALIA

  Nowy minialbum Australijczyków, który Blood Harvest Records/Helter Skelter Productions wyda na CD i kasecie, a Me Saco Un Ojo na 12" winylu. Jak czytamy w notce prasowej: "Kując żelazo póki gorące, australijskie trio na "Multiversal Abattoir" idzie ścieżką wyznaczoną na tegorocznym, pełnoczasowym debiucie "Grotesque Miscreation" (Blood Harvest) szlifując swoje ostrza do jeszcze bardziej ekstremalnego poziomu, uzyskując niewyobrażalną, death metalową moc. Jest tu i nieustaj....


upcoming releases already released

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.