upcoming releases

 • Feral

  FLESH FOR FUNERALS ETERNAL

  record label: Transcending Obscurity Records
  date of release: 2018-12-30
  SWEDEN

  Trzeci album jednego z najważniejszych zespołów drugiej fali szwedzkiej death metalowej klasyki. Masywny sound HM-2, intensywnie pracująca sekcja, dismemberowate melodie w riffach i kolejna, świetna okładka od Costina Chioreanu. Tu nie chodzi o wymyślanie czegokolwiek od nowa, ale o umacnianie cmentarnego betonu, z którego odlane jest klasyczne, szwedzkie brzmienie. I jest to zrobione na tyle dobrze, że już od pierwszego kawałka wyleczy Cię ze słuchania eksperymentalnych dziwadeł i zakąsek. Jak słusznie oświadczył Peresada w "Siekierezadzie" zamawiając gorzałkę i do tego trzy piwa - "nie będziemy tu gotówki na jakieś majonezy tracić!".

  Tracklista "Flesh For Funerals Eternal":
  1. Vaults Of Undead Horror
  2. Black Coven Secrets
  3. Gathering Their Bones
  4. Dormant Disease
  5. Of Gods No Longer Invoked
  6. Accursed
  7. Horrendous Sight
  8. Stygian Void
  9. Buried
  10. Bled Dry

  Aktualny line-up Feral:
  David Nilsson - wokal
  Viktor Klingstedt - bas
  Markus Lindahl - gitara
  Sebastian Lejon - gitara
  Roger Markstorm - bębny

  Preordery: feralsweden.bandcamp.com

  Feral:
  www.facebook.com/feralswe/

  Transcending Obscurity:
  tometal.com/
  www.facebook.com/transcendingobscurityrecords

  search for Feral
 • listen and enjoy!


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.