upcoming releases

 • Terrorizer

  CAUSTIC ATTACK

  record label: The End Records
  date of release: 2018-10-12
  USA

  Po sześciu latach nagraniowej ciszy legenda grindcore'a wraca z nowym albumem - trzecim od czasu powrotu w 2006 r. Jak opowiada gitarzysta Lee Harrison o pierwszym udostępnionym utworze zatytułowanym "Invasion": "Z dumą ujawniamy wreszcie nowy utwór z Caustic Attack. Zapewnialiśmy, że album ten będzie naprawdę bezlitosny i 'Invasion', z krótkimi, intensywnymi blastami Sandovala to dobry start na zapoznanie się z nim. Ostrzegamy - nowy krążek to prawdziwa kosa. Nie możemy się już doczekać, gdy będziemy grać go na żywo! Do zobaczenia na trasie!"

  terrorizer.bandcamp.com/
  www.facebook.com/terrorizerofficial
  www.terrorizergrindcore.net
  www.theendrecords.com
  www.facebook.com/theendrecords

  search for Terrorizer
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.