upcoming releases

 • Decayed

  OF FIRE AND EVIL

  record label: Lusitanian Music
  date of release: 2018-06-01
  PORTUGAL

  DECAYED is one of the oldest portuguese extreme metal bands still in active. Over the years they shaped a sound of their own, straightforward and utterly devastating Black Metal. Powerful, uncomplicated, memorable, aggressive riffs, absolutely perfect for the headbanging. Harsh, raw vocal, dark, unstoppable satanic frost-riddled atmosphere. The nameless wraith brings evil and fire from the depths of hell into your decaying and consumed souls.

  Recorded at Rock N Raw studios on January 2018.

  Mixed and mastered by JA on February 2018 and layout by VJ. Available in CD | LP | DIGITAL. LP with CD as bonus.  www.facebook.com/DKD666
  www.decayed666.bandcamp.com

  search for Decayed
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.