upcoming releases

 • Byyrth

  ECHOES FROM THE SEVEN CAVES OF BLOOD

  record label: Iron Bonehead Productions
  date of release: 2018-03-09
  USA

  Drugi długograj amerykańskiego, black metalowego duetu. Surowe granie w tematycznej otoczce necro-wampiryzmu - ale wszystko bardzo daleko od czegokolwiek co cuchnie gotycko. Pomimo prawie garażowej produkcji słucha się tego znakomicie - tak właśnie brzmieć powinien soundtrack do błąkania się zimą po lesie. Warto wspomnieć, że w utworze "Vampyric War Children" (poniżej do odsłuchu) wokalnie udzielił się Meyhna'ch (m.in. Mütiilation, Hell Militia).

  byyrth.bandcamp.com
  www.facebook.com/byyrth
  www.facebook.com/IronBoneheadProductions/
  ironbonehead.de

  search for Byyrth
 • listen and enjoy!


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.