upcoming releases

 • Vomitor

  PESTILENT DEATH

  record label: Hells Headbangers Records
  date of release: 2018-04-20
  AUSTRALIA

  Zapowiadany już od sierpnia zeszłego roku czwarty długograj australijskich death/thrashowych huliganów, którzy nigdy nie nagrywali niczego w pośpiechu dlatego i tym razem na nowy krążek czekać musieliśmy kilka lat. W ich wypadku jednak zawsze opłaca się czekać - Vomitor nakurwia wciąż wspaniały, brutalny i brudny thrash/death, z riffami palącymi jak czysty spirytus, wściekłą sekcją rytmiczną, zjadliwym niczym wczesny Petrozza wokalem i bezlitośnie piłującymi solami. Piekielny bicz na pozerów!

  vomitor-australia.bandcamp.com
  www.facebook.com/Vomitor-170920829616359/
  hellsheadbangers.com
  www.facebook.com/hellsheadbangers

  search for Vomitor
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.