upcoming releases

 • Inquisitor

  STIGMATA ME, I’M IN MISERY

  record label: Hammerheart Records
  date of release: 2018-01-19
  NETHERLANDS

  Po ponad dwóch dekadach doczekaliśmy się wreszcie drugiego pełniaka zreformowanego, holenderskiego Inquisitor. Death/thrash w kraju tulipanów zawsze stał na najwyższym poziomie i jednym z dowodów na to był właśnie Inquisitor, którzy nowym albumem przywracają pamięć najlepszych lat tej sceny, ale z uwzględnieniem współczesnych możliwości produkcyjnych. Dostajemy tu najlepszy przepis na to, jak w jednym tyglu połączyć zjadliwość wczesnego Kreator, techniczny aspekt Sadus i Dark Angel, intensywność klasycznego death metalu z Florydy i chorobliwą energię wczesnego Pestilence. Do tego soczysta, cięta i kipiąca klasyczną, death/thrashową brutalnością produkcja. Nie ma wątpliwości, że holenderscy weterani zaliczyli dobry powrót.

  1. Castigate Into Devine Apostle
  2. I Am Sick, I Must Die
  3. Holy Man’s Gallows Pole
  4. Dreadful Fate
  5. Hammering Rusty Nails
  6. Northern Goliath - Death, a Black Rose
  7. The Witching Time Of Night
  8. On A Black Red Blooded Cross
  9. Hate, Misery, Torture & Dismay

  www.facebook.com/InquisitorXtremeThrash/
  www.inquisitorxtremethrash.nl
  www.facebook.com/hammerheartrecords
  www.hammerheart.com
  hammerheartstore.com

  search for Inquisitor
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.