upcoming releases

 • Desolate Shrine

  DELIVERANCE FROM THE GODLESS VOID

  record label: Dark Descent Records
  date of release: 2017-11-10
  FINLAND

  Czwarty duży album fińskich zdobywców mrocznych otchłani, którzy od debiutu w 2011 nagrywają w niezmienionym składzie z podziwu godną regularnością. Nowy materiał to kontynuacja ich dotychczasowej wizji, w której z sukcesem i w swoim charakterystycznym stylu zacierają granice pomiędzy death, black i doom metalem. Jak zwykle dostajemy album z masa klimatu w kawałkach, z których aż trzy (z siedmiu) trwają ponad 8 minut. Całość, podobnie jak i każda poprzednia produkcja zespołu stanowi zwartą jedność, którą najlepiej przyswajać w całości.

  www.facebook.com/desolateshrine
  desolateshrine.bandcamp.com
  www.darkdescentrecords.com
  www.facebook.com/DarkDescentRecords

  search for Desolate Shrine
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.