upcoming releases

 • Aosoth

  V: THE INSIDE SCRIPTURES

  record label: Agonia Records
  date of release: 2017-11-17
  FRANCE

  Piąty długograj ekipy założonej przez MkM (także założyciela Antaeus). "V: The Inside Scriptures" to ostatni rozdział koncepcji zapoczątkowanej przez dwa poprzednie albumy studyjne, "III" oraz "IV: Arrow In Heart". Nowa płyta różni się od nich przede wszystkim ogólną atmosferą nagrań. Te ostatnie trwały około trzech lat i były wielokrotnie przerywane z powodu osobistych wydarzeń w życiu MkM oraz Bst. W pewnym momencie Aosoth rozważali porzucenie prac nad albumem i rezygnację z jego wydania.

  Perkusja została nagrana w Hybreed Studios (Temple Of Baal, Glorior Belli, VI), a wszystkie pozostałe instrumenty w BST Studios. W tym ostatnim odbył się również miks i mastering płyty. Autorem obrazu, który znalazł się na okładce, jest Benjamin A. Vierling (Nightbringer, Weapon). Za layout odpowiada Somnyum.

  Utwory:
  1. A Heart To Judge
  2. Her Feet Upon The Earth, Blooming The Fruits Of Blood
  3. The Inside Scriptures
  4. Premises Of A Miracle
  5. Contaminating All Tongues
  6. Silver Dagger And The Breathless Smile

  Formaty albumu:
  - Digipack CD.
  - Czarny winyl.
  - Transparentny winyl (limit 160 sztuk).
  - Biały winyl (limit 240 sztuk).
  - Biała i czarna koszulka.
  - Czarna bluza z zamkiem.
  - Pliki cyforwe.

  Przedsprzedaż:
  CD/LP/MERCH: http://agoniarecords.com/aosoth
  iTunes: http://radi.al/AOSOTH
  Bandcamp: https://agoniarecords.bandcamp.com/album/v-the-inside-scriptures

  Aosoth:
  Facebook: www.facebook.com/aosoth/

  Agonia Records:
  Website: agoniarecords.com
  Webshop: tinyurl.com/agoniashop
  Facebook: facebook.com/agoniarecords
  Twitter: twitter.com/agoniarecords
  SoundCloud: h

  search for Aosoth
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.