upcoming releases

 • Dom ZŁy

  DOM ZłY

  record label: Unquiet Records
  date of release: 2017-10-13
  POLAND

  Debiutancki minialbum post-hardcore/crustowego projektu Dom Zły na CD. Jak dowiadujemy się z notki prasowej i jak sami możemy przekonać się po próbkach audio - pięć kawałków na "Dom Zły" zawiera "crustowe wizje degeneracji świata, piętnujące zastaną rzeczywistość". Za miks i mastering odpowiedzialny jest Haldor Grunberg z Satanic Audio.

  Zespół został powołany do życia późną jesienią 2016 roku w Puławach przez osoby związane z takimi składami jak Kaldera, Weedcraft, The Feral Trees czy Words Mean Nothing. Dom Zły to wypadkowa ich fascynacji muzyką alternatywną oraz potrzeby wypowiedzenia się na temat otaczającej człowieka rzeczywistości.

  https://unquietrecords.com/pl/posluchaj-tytulowego-utworu-z-plyty-dom-zly/

  www.facebook.com/domzlydom/
  domzly.bandcamp.com/
  www.facebook.com/UnquietRecords/

  search for Dom ZŁy
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.