upcoming releases

 • Haemorrhage

  WE ARE THE GORE

  record label: Relapse Records
  date of release: 2017-10-06
  SPAIN

  Po tradycyjnej serii splitów i epek dostajemy wreszcie kolejny, siódmy już długograj hiszpańskich mistrzów gore grind. Jest to jeden z tych zespołów, który nie schodzi nigdy poniżej pewnego, bardzo wysokiego poziomu i tak jest oczywiście i tym razem, choć brzmienie tego materiału jest jak nigdy w przypadku tej ekipy - przejrzyste, czytelne, nieprzeładowane krwawym, bulgoczącym mięsem - wręcz florydzko-death metalowe.

  www.facebook.com/HaemorrhageGore/
  www.haemorrhage.bandcamp.com
  www.relapse.com
  www.facebook.com/RelapseRecords

  search for Haemorrhage
 • listen and enjoy!
Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.