upcoming releases

 • Ulsect

  ULSECT

  record label: Season of Mist
  date of release: 2017-05-12
  NETHERLANDS

  Debiutancki album holenderskiej ekipy, w której składzie udzielają się muzycy Dodecahedron i ex-Textures. Wpływy obydwu macierzystych zespołów są tu z resztą dosyć widoczne bowiem zespół świetnie łączy nowoczesną, dysonansową smołę z progresywnymi przestrzeniami i nietuzinkowym warsztatem.

  ulsect.bandcamp.com
  www.ulsect.com

  search for Ulsect
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.