upcoming releases

 • Masachist

  THE SECT –DEATH REALIGION

  record label: Witching Hour Productions
  date of release: 2017-04-14
  POLAND

  Masachist powraca po pięciu latach ze swoim trzecim albumem. Najnowsze dzieło zespołu przynosi ponad 40-ści minut najwyższej jakości death metalowej masakry. Masachist miażdży 40-sto minutowym walcem, w którym szybkość i technika przeplata się z wolnymi aczkolwiek motorycznymi partiami, przywodzącymi na myśl francuską Gojire. Jednak motywem przewodnim tych dziewięciu utworów zawartych na krążku, jest hołd złożony klasykom gatunku takim jak Morbid Angel czy Immolation. Fani starego Morbid Angel, Hate Eternal czy Immolation będą mieli powody do radości!
  Album został zarejestrowany na przestrzeni 2015/16 w różnych lokalizacjach studyjnych, zmiksowany i zmasterowany w MonroeSound Studio przez Arkadiusza „Aro” Jabłońskiego. Za muzykę tak jak i w poprzednich przypadkach odpowiedzialny jest Mariusz „Thrufel” Domaradzki, tekstami zajęli się Michał Spryszak oraz Ataman Tolovy. Za okładkę odpowiada Andrzej Zdrojewski.
  Płyta będzie miała swoją premierę 28 kwietnia, tydzień wcześniej natomiast będzie można znaleźć ją już na wszystkich portalach w postaci digitalnej.
  Sprzedaż płyty zostanie uruchomiona od 14.04.2017 w formatach : CD JEWELCASE,limitowany 12” GATEFOLD LP w dwóch kolorach, limitowana kaseta oraz koszulka.

  1.SELECTED FOR EXECUTION
  2.DISTANT HORIZON
  3.THE SECT
  4.GLORIOUS DEATH
  5.VENGEANCE SWORN
  6.HANG THEM
  7.LEAVE THE WORLD BURNING
  8.THE ROOT OF LIFE
  9.OUR LIGHT

  www.facebook.com/MASACHIST
  www.facebook.com/witchinghourprods
  witchinghourproductions.bandcamp.com
  witchinghour.pl

  search for Masachist
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.