upcoming releases

 • Bloodphemy

  BLOODLINE

  record label: Sleaszy Rider Records
  date of release: 2017-03-30
  NETHERLANDS

  Pełnoczasowy debiut zespołu, w którego składzie udziela się kilku weteranów holenderskiej sceny - byli muzycy takich zespołów jak m.in. Pleurisy, Beyond Belief, Bodyfarm. Ich obecna muzyka to klasyczny groove death metal starej szkoły. Death metal cholernie ciężki, chwytliwy, nieprzesadnie melodyjny i uzupełniony świetnymi solówkami i studziennym gardłem frontmana. Przypomina się Gorefest, Jungle Rot, Six Feet Under, czy Bolt Thrower, ale bez kserowania wspomnianych klasyków. Pomimo niezbyt atrakcyjnych okładek swoich wydawnictw są bezwzględnie warci sprawdzenia.

  www.facebook.com/Bloodphemy
  www.bloodphemy.com

  search for Bloodphemy

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.