upcoming releases

 • Code

  LOST SIGNAL EP

  record label: Agonia Records
  date of release: 2017-01-27
  UK

  Nowa epka brytyjskiej formacji, która w swojej twórczości spaja black metal z progresywnym rockiem. Nagrania "Lost Signal" miały miejsce latem 2015 roku. Produkcją oraz miksami zajął się sam zespół. W skład wydawnictwa wejdą trzy utwory z płyty "Mut" (2015) zagrane w ciężkim, metalowym stylu, oraz trzy utwory pochodzące z pierwszych albumów zespołu, wykonane w post-rockowym stylu charakterystycznym dla ostatniego albumu.

  Utwory, które pojawią się na nagraniu to:
  - "On Blinding Larks", "Cocoon" i "Affliction" z albumu "Mut".
  - "The Rattle of Black Teeth" z albumu "Resplendent Grotesque".
  - "The Lazarus Cord" z albumu "Augur Nox".
  - "Brass Dogs" z albumu "Nouveau Gloaming".

  Epka ukaże się na płycie winylowej (22 lutego) oraz w formie cyfrowej (27 stycznia). Winyl dostępny będzie w dwóch wersjach:
  - Transparentny 12" LP limitowany do 389 kopii.
  - Transparentny 12" LP z czarnymi plamami limitowany do 111 kopii.

  www.facebook.com/codeblackmetal/
  www.agoniarecords.com
  www.facebook.com/agoniarecords
  www.twitter.com/agoniarecords
  www.soundcloud.com/agoniarecords
  www.agoniarecords.bandcamp.com
  www.instagram.com/agoniarecordsofficial
  www.youtube.com/AgoniaR

  search for Code
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.