upcoming releases

 • Black Cilice

  NOCTURNAL MYSTICISM EP

  record label: Iron Bonehead Productions
  date of release: 2016-12-16
  PORTUGAL

  Nowa epka tajemniczej, portugalskiej, black metalowej surówki spod szyldu Black Cilice. Znajda się na niej dwa nowe, przeznaczone wyłącznie na ten krążek utwory. Stylistycznie utrzymane oczywiście w dotychczasowych ryzach surowego i melancholijnego lo-fi black metalu w stuprocentowo tradycyjnej formie. Wydanie epki zostało wyznaczone na dzień, w którym ukrywający dotychczas swoją tożsamość muzycy dadzą z Black Cilice pierwszy koncert w historii tego zespołu. Ma on mieć miejsce właśnie 16 grudnia w holenderskim Utretchcie.

  www.facebook.com/IronBoneheadProduction
  www.ironbonehead.de
  www.facebook.com/pages/Black-cilice/180165665369041

  search for Black Cilice

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.