upcoming releases

 • Dodecahedron

  KWINTESSENS

  record label: Season of Mist
  date of release: 2017-03-17
  NETHERLANDS

  Drugi album awangardowych black metalowców z Holandii. Jak sam zespół wypowiadał się nt. nowego materiału: "Jesteśmy bardzo nim podekscytowani. Nowy album jest bardziej spójny i prostszy w porównaniu do debiutu. Pisaliśmy go mając w założeniu jasną i chłodno skalkulowaną koncepcję, podczas gdy pierwszy album był zbiorem materiałów skomponowanych w pięcioletnim okresie. Oczekujcie więcej posępnych klimatów i skalkulowanego szaleństwa."

  Program płyty:
  1. Prelude
  2. TETRAHEDRON - The Culling of the Unwanted from the Earth
  3. HEXAHEDRON - Tilling the Human Soil
  4. Interlude
  5. OCTAHEDRON - Harbinger
  6. DODECAHEDRON - An Ill-Defined Air of Otherness
  7. Finale
  8. ICOSAHEDRON - The Death of Your Body

  Pre-ordery: http://shop.season-of-mist.com/predefined-search?id_list=230

  www.facebook.com/ddchdrn
  www.facebook.com/seasonofmistofficial
  www.season-of-mist.com

  search for Dodecahedron
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.