TODAY IS A RELEASE DAY OF

DECREPID

OSSEOUS EMPIRE

news

the newest reviews

Draghkar

At The Crossroads Of Infinity ___2020
Reklamowany w zeszłym roku składak różnych materiałów Draghkar był atrakcyjny tylko na papierze, w notkach prasowych od Horror Pain Gore - death/doom z nawiązaniami do fińskich klasyków - to mogło rozbudzać apetyty, nawet jeżeli nie jest to ostatnio jakiś oryginalny kierunek. Niestety wydawca nie wspominał wtedy nic o tragicznym warsztacie, paździerzowatych melodiach i koncepcyjnym...

Carbonized Innocents

Demo 2020 ___2020
Cóż za cudowne kilka minut muzyki! Żadnego intro srintro, żadnego ostrzeżenia, parental, srental advisory czy trailerów, które miałyby za zadanie przygotować metalową gawiedź na to muzyczne tornado. Żadnej reklamy, ani zapowiedzi ze strony wielkich wytwórni, które pewnie o tym zespole nawet nie wiedzą. A tu nagle, jak niezapowiedziany strzał w ryj zza rogu ciemnej uliczki, w jakiej...

news

 • Батюшка (Drabikowskiego) ujawnia nowy utwór

  2019-05-11

  Krzysztof "Христофор" Drabikowski, muzyk grupy Батюшка opublikował właśnie klip z wersją monofoniczną utworu do nowej płyty, którą ma zamiar wydać pod szyldem, o który toczy się właśnie spór z byłym muzykiem zespołu, który również rości sobie prawa do używania nazw Батюшка i Batushka  - Bartłomiejem Krysiukiem. Na tą chwilę, do rozstrzygnięcia sporu, sąd zakazał Krysiukowi używania tej nazwy i wydawania nowego albumu pod tym szyldem. Obie grupy publikują także kolejne zapowiedzi nowego wydawnictwa. Poniżej dostajemy utwór "Песнь 1" udostępniony przez Христофор'a w serwisie youtube:

   

  Album ma nosić tytuł "Панихида". Więcej info na ten temat na daną chwilę brak.

   

  батюшка.pl/

  added by: Olo
  source: yt.com/channel/UCeVC9vItGoMh0T_0Kn6vYDg

  BatushkaБатюшкаKrzysztof Drabikowski


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.