news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • Druga płyta Bewitcher (us) w maju

  2019-03-09

  Na 10 maja zapowiedziana została premiera drugiego długograja amerykańskich black/thrash metalowców z Bewitcher. Album zatytułowany "Under the Witching Cross" wydany zostanie nakładem Shadow Kingdom Records w formie CD, winyla oraz taśmy, a znajdzie się na nim osiem bezkompromisowych, mających olbrzymi potencjał alkoholocaustowy kawałków dla fanów metalowej klasyki spod znaku Venom, Razor czy wczesnego Sodom. Poniżej pilotujący całość utwór "Too Fast For The Flames".


  Lista piekielnych hiciorów:

  1 Savage Lands of Sata

  2 Hexenkrieg

  3 Under the Witching Cross

  4 Heathen Woman

  5 Too Fast for the Flames

  6 In the Sign of the Goat

  7 Rome is on Fire

  8 Frost Moon Ritual

  www.shadowkingdomrecords.com
  www.facebook.com/shadowkingdomrecords

  www.shadowkingdomrecords.bandcamp.com  

  added by: Paweł Palica
  source: Shadow Kingdom Records

  bewitcher


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.