news

the newest reviews

Mortuous

Through Wilderness ___2018
Fantastyczny kawał ponurej, oldskulowej mielony z masywnymi zwolnieniami, których nie powstydziłaby się nawet branża motoryzacyjna w USA w okresie kryzysu. Rzadko się zdarza żeby amerykański zespół tak udanie sięgał także do europejskich źródeł, ale kalifornijski Mortuous doskonale łączy miłość do “Onward to Golgotha”, “Mental Funeral” i “Cause of Death” z kultem ...

Crawl

Rituals ___2018
Szwecja gra Szwecję. Może i zielone światło dla trendu na to granie już zgasło, ale jeszcze niektórzy dodają gazu żeby załapać się na końcówkę żółtego. Szansę na realne zaistnienie w gronie rekultywatorów szwedzkiego old school death metalu mają już teraz tylko ci, którzy robią to naprawdę kurewsko dobrze, ale szczęśliwie Crawl łapie się do tej grupy. W dodatku wybrali...

news

 • Arroganz (ger) publikują klip do kawałka "Oblivate"

  2018-08-16

  Aby skrócić nam czas oczekiwania na swoją nową epkę, Arroganz publikują klip do kawałka "Oblivate" pochodzącego z ich ostatniego albumu "Primitiv". Nie jest to jednak tylko klip - w drugiej połowie filmu wokalista i basista "K" przybliża nam koncept albumu i całej trylogii, na którą składać się mają dwa albumy i epka, a także podejście Arroganz do tworzenia i grania.

  Wkrótce poznać mamy więcej szczegółów odnośnie nadchodzącej EP.


  Nagrania koncertowe: Gonzo Gustav
  Dodatkowe ujęcia pochodzą z filmu Giulio Antamoro "Christus" (1916)

  "Primitiv" ukazał się pod koniec września 2017r. i zamawiać go można wciąż na www.fda-records.com

   

  www.facebook.com/arroganzgermany
  fda-records.com
  fda-records.bandcamp.com

  added by: Olo
  source: FDA Records

  ArroganzF.D.A. RecordsFDA Records


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.