news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Skeletal Remains (usa) - zapowiedź trzeciego albumu

  2018-01-15

  Kalifornijscy death metalowcy ze Skeletal Remains ogłosili, że ich trzeci album będzie nosił tytuł "Devouring Mortality" i ukaże się 13 kwietnia wspólnym nakładem Dark Descent Records (Ameryka Płn.) i Century Media Records (reszta świata). Hołdujący starej szkole amerykańskiego death metalu muzycy z dumą podkreślają, że za brzmienie nowego albumu odpowiada legenda szwedzkiej sceny - Dan Swanö, a za okładkę - jeden z najsłynniejszych grafików death metalu - Dan Seagrave. "Devouring Mortality" ukaże się na winylu w kilku różnych wersjach oraz na CD, kasecie i oczywiście na platformach cyfrowych. Więcej szczegółów poznamy wkrótce.


  www.facebook.com/SkeletalRemainsDeathMetal
  www.facebook.com/DarkDescentRecords
  www.darkdescentrecords.com

  added by: Olo
  source: fb.com/DarkDescentRecords

  Dark Descent RecordsSkeletal RemainsCentury Media RecordsDan SwanöDan Seagrave


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.