news

the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

news

 • Winylowa reedycja debiutu The Axis of Perdition (uk)

  2017-08-16

  Winylowa reedycja debiutu The Axis of Perdition ukaże już 15 września wspólnymi siłami Musica Noire Records i Arachnophobia Records.

  Po latach niebytu, pochodzący z Anglii blackmetalowo-industrialny projekt powraca, by przypomnieć o swoim debiucie, "The Ichneumon Method (And Less Welcome Techniques)". Solidnie ponad dekadę od czasu premiery, album ten nadal zaraża toksycznym klimatem, a zderzenie z kakofonicznymi riffami, opętanymi partiami wokali i mechanicznymi rytmami może zapędzić najbardziej zaprawionego słuchacza na skraj szaleństwa. W czasach, gdy słowo 'dysonans' nie jest już synonimem odwagi w muzyce, chaotyczny sznyt "The Ichneumon Method" może trafić w oczekiwania tych, którzy wciąż szukają prawdziwie ekstremalnych dźwiękowych doznań.

  Specjalnie z myślą o tym wznowieniu, materiał został zmiksowany i zremasterowany przez Haldora Grunberga (Satanic Audio).

  "The Ichneumon Method (And Less Welcome Techniques)" ukaże się na standardowym czarnym, złotym i ściśle limitowanym winylu typu marble.

  Pre-order: www.musicanoirerecords.com/

   

  www.facebook.com/musicanoirerecords
  www.musicanoirerecords.com
  www.facebook.com/arachnophobiarecs
  www.arachnophobia.pl

  added by: Olo
  source: Musica Noire Records

  The Axis of PerditionMusica Noire RecordsArachnophobia Records


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.