news

the newest reviews

Dakhma

Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity) ___2016
Mawiają, że metal to nie rurki z kremem. Ponoć metal to wojna. Dakhma na swojej debiutanckiej płycie zdecydowanie staje po stronie zwolenników takich poglądów. „Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity)” to płyta skrajnie radykalna niemal pod każdym względem. Na dodatek równie zawiła i złożona. Czegóż my tu nie mamy! Na pierwszy rzut ucha dominuje ...

Warfist

Metal to the Bone ___2016
Jeśli lubisz metal, to polubisz Warfist. To proste. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem starego speed, thrash, death, black metalu. Warfist gra metal ponad podziałami. "Metal to the Bone" w perfekcyjny sposób łączy niemal wszystko to, co w ekstremalnej muzyce najlepsze. Owszem, słychać że muzyków interesuje głównie "stara szkoła". Równocześnie doskonale...

news

 • Split Howls Of Ebb / Khthoniik Cerviiks już dostępny na winylu

  2017-08-13

  Zapowiadany pierwotnie na połowę lipca, split dwóch szalonych i unikalnych ekip - amerykańskiego Howls Of Ebb oraz niemieckiego Khthoniik Cerviiks, zatytułowany "With Gangrene Edges ​/​ Voiidwarp" jest wreszcie od kilku dni dostępny na winylu za sprawą połączonych sił Iron Bonehead Productions i Nuclear War Now! Productions. Włoska I, Voidhanger Records 15 września wyda ten materiał na CD  w formacie 4-panelowego digisleeve z 8 -stronicową książeczką z tekstami. Okładkę dla Howls Of Ebb przygotował Timo Ketola. Dla Khthoniik Cerviiks - Khraâl Vri*ïl. Nagrania miały miejsce w Bell Collars Bizarre oraz w Blackout Studios. Oba zespoły dostarczyły zupełnie nowe utwory, przeznaczone tylko na to wydawnictwo.

  Odsłuch dla zainteresowanych:


  Tracklista:

  HOWLS OF EBB – With Gangrene Edges
  1. Babel's Catechism (5:29)
  2. With Gangrene Edges... (3:36)
  3. Bellowed (5:29)

  KHTHONIIK CERVIIKS – Voiidwarp
  4. Ketoniik Katechesiis (KC Exhalement 3.0) (2:24)
  5. Spiiral Spiire Stiigmata (including Mercury Deluge) (12:25)
  6. Traumantra (0:28)
  7. Come to the Subeth (9:10)
  8. Paralaxiis (KC Inhalement 3.0) (0:43)

  Wersja winylowa została wytłoczona na 140g, 12" winylu, z okładką o gramaturze 350gsm i 220g wkładką

   

  www.facebook.com/Khthoniik-Cerviiks-1667196730203180
  www.i-voidhanger.com
  www.facebook.com/i.voidhanger.records
  www.facebook.com/IronBoneheadProductions/
  www.ironbonehead.de

  added by: Olo
  source: I, Voidhanger Records

  Howls Of EbbKhthoniik CerviiksI Voidhanger Records


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.