news

the newest reviews

Undead

Redemption ___2016
Hiszpańsko/brytyjski kwartet Undead uraczył mnie kilka dobrych miesięcy temu swoją kolejną epką (tym razem na CD) i jestem z tego powodu równie szczęśliwy jak komisja Macierewicza ze znalezienia nowego dowodu na bombę w Tupolewie. W przypadku Undead mamy jednak prawdziwy, a nie urojony wybuch prosto w twarz czterema konkretnymi petardami, z których każda trwa niewiele ponad trzy minuty...

Rotheads

Sewer Fiends ___2018
Rotheads powstało jako poboczny projekt trójki muzyków eksperymentalnego doom/noise/stonerowego Keeng Ra'at. Tutaj jednak ich założeniem było granie stuprocentowego old school death metalu. Po dosyć obiecującym demo "Unfazed by Death" z kwietnia 2016 (które można sprawdzić na bandcampie zespołu), po kilku zmianach personalnych i po zagraniu paru koncertów - w tym najbardziej...

news

 • Szczegóły debiutu Pig's Blood, utwór online

  2017-05-23

  Krajowa Godz Ov War Productions zapowiada debiutancki krążek amerykańskich death metalowców Pig's Blood. Album zatytułowany po prostu "Pig's Blood" ukaże się pod koniec czerwca i zawierać będzie 35 minut bezkompromisowej dźwiękowej przemocy. Wizytówka do odsłuchu poniżej:

   


    Tracklista płyty:

  01. Misanthrope Absolute

  02. Iron Justice

  03. Taste the Fucking Poison

  04. Torches of War and Retribution

  05. Rats (This World is a Sewer)

  06. Death March Insanity

  07. The Age of Endless War

  08. First Step in Making Things Right

  09. Deniers of the Root

  10. There Will Be No Law

   

   www.godzovwar.com/

  www.pigsblood.bandcamp.com/ 

  www.facebook.com/GodzOvWar/ 

  www.facebook.com/commandmoreblood/ 

  added by: A
  source: Godz Ov War

  Godz Ov WarPig's Blood


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.