news

the newest reviews

Dakhma

Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity) ___2016
Mawiają, że metal to nie rurki z kremem. Ponoć metal to wojna. Dakhma na swojej debiutanckiej płycie zdecydowanie staje po stronie zwolenników takich poglądów. „Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity)” to płyta skrajnie radykalna niemal pod każdym względem. Na dodatek równie zawiła i złożona. Czegóż my tu nie mamy! Na pierwszy rzut ucha dominuje ...

Warfist

Metal to the Bone ___2016
Jeśli lubisz metal, to polubisz Warfist. To proste. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem starego speed, thrash, death, black metalu. Warfist gra metal ponad podziałami. "Metal to the Bone" w perfekcyjny sposób łączy niemal wszystko to, co w ekstremalnej muzyce najlepsze. Owszem, słychać że muzyków interesuje głównie "stara szkoła". Równocześnie doskonale...

news

 • Szczegóły debiutu Pig's Blood, utwór online

  2017-05-23

  Krajowa Godz Ov War Productions zapowiada debiutancki krążek amerykańskich death metalowców Pig's Blood. Album zatytułowany po prostu "Pig's Blood" ukaże się pod koniec czerwca i zawierać będzie 35 minut bezkompromisowej dźwiękowej przemocy. Wizytówka do odsłuchu poniżej:

   


    Tracklista płyty:

  01. Misanthrope Absolute

  02. Iron Justice

  03. Taste the Fucking Poison

  04. Torches of War and Retribution

  05. Rats (This World is a Sewer)

  06. Death March Insanity

  07. The Age of Endless War

  08. First Step in Making Things Right

  09. Deniers of the Root

  10. There Will Be No Law

   

   www.godzovwar.com/

  www.pigsblood.bandcamp.com/ 

  www.facebook.com/GodzOvWar/ 

  www.facebook.com/commandmoreblood/ 

  added by: A
  source: Godz Ov War

  Godz Ov WarPig's Blood


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.