news

the newest reviews

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

Ataraxy

Where All Hope Fades ___2018
Trochę nieszczęśliwe jest według mnie opisywanie Ataraxy jako zespołu death/doom metalowego - znacznie bliższe prawdy byłoby określenie ich twórczości jako współczesny dark metal z death metalowymi korzeniami. O ile oczywiście przywiązujecie jakąkolwiek wagę do nomenklatury stylistycznej, bo sam zespół raczej nie wydaje się zawracać tym sobie głowy. Produkcje Hiszpanów są w ...

news

 • Szczegóły debiutu Pig's Blood, utwór online

  2017-05-23

  Krajowa Godz Ov War Productions zapowiada debiutancki krążek amerykańskich death metalowców Pig's Blood. Album zatytułowany po prostu "Pig's Blood" ukaże się pod koniec czerwca i zawierać będzie 35 minut bezkompromisowej dźwiękowej przemocy. Wizytówka do odsłuchu poniżej:

   


    Tracklista płyty:

  01. Misanthrope Absolute

  02. Iron Justice

  03. Taste the Fucking Poison

  04. Torches of War and Retribution

  05. Rats (This World is a Sewer)

  06. Death March Insanity

  07. The Age of Endless War

  08. First Step in Making Things Right

  09. Deniers of the Root

  10. There Will Be No Law

   

   www.godzovwar.com/

  www.pigsblood.bandcamp.com/ 

  www.facebook.com/GodzOvWar/ 

  www.facebook.com/commandmoreblood/ 

  added by: A
  source: Godz Ov War

  Godz Ov WarPig's Blood


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.