news

the newest reviews

Helheim

landawarijaR ___2017
Dziewiąty duży album płodnych Norwegów, do których, jak mało do kogo, pasuje slogan, że na żadnym albumie dupy nie dali. Osobiście najbardziej cenię ich za fakt, że w dziedzinie zakorzenionej w viking metalu, nigdy nie zamienili się w rubaszną parodię wojów północy jak to często ma niestety miejsce w pogańskiej niszy. Ale do rzeczy. Pomimo podobieństwa tytułów, nowy album nie...

Sentient Horror

Ungodly Forms ___2016
Powstanie tego zespołu to taka prawie filmowa historia - niejaki Matt Moliti, nauczyciel gry na gitarze w Szkole Rocka i mający już swoje lata fan death metalu zbiera do kupy swoich uczniów i montuje z nimi kapelę, w której oddają hołd starej szwedzkiej scenie. Wisienką na torcie jest fakt, że mastering tego materiału zrobił im sam guru skandynawskiej sceny - Dan Swanö, który określ...

news

 • Persecutory (tur) wiąże się z Godz Ov War

  2017-05-16

   Tureccy wyznawcy staroszkolnego death metalu z Persecutory podpisali cyrograf z polskim labelem Godz Ov War i to właśnie za jego pośrednictwem przedstawią światu swój pierwszy pełnowymiarowy album, zatytułowany "Towards The Ultimate Extinction", który ukaże się w formie CD i kasety pod koniec czerwca.

  Dźwiękowa wizytówka poniżej.

   

   

  Spis utworów:

  01. Pillars Of Dismay

  02. Towards The Ultimate Extinction

  03. Till Relentless Salvation Comes

  04. Along The Infernal Hallways

  05. Awakening The Depraved Era

  06. Hegemony Of The Ruinous Impurity

  07. Maelstroms Of Antireligious Chaos


  www.godzovwar.com/

  added by: Paweł Palica
  source: Godz Ov War Prod.

  persecutorygodz ov war


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.