news

the newest reviews

Dakhma

Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity) ___2016
Mawiają, że metal to nie rurki z kremem. Ponoć metal to wojna. Dakhma na swojej debiutanckiej płycie zdecydowanie staje po stronie zwolenników takich poglądów. „Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity)” to płyta skrajnie radykalna niemal pod każdym względem. Na dodatek równie zawiła i złożona. Czegóż my tu nie mamy! Na pierwszy rzut ucha dominuje ...

Warfist

Metal to the Bone ___2016
Jeśli lubisz metal, to polubisz Warfist. To proste. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem starego speed, thrash, death, black metalu. Warfist gra metal ponad podziałami. "Metal to the Bone" w perfekcyjny sposób łączy niemal wszystko to, co w ekstremalnej muzyce najlepsze. Owszem, słychać że muzyków interesuje głównie "stara szkoła". Równocześnie doskonale...

news

 • Blackevil (ger) nowym nabytkiem F.D.A. Records

  2017-04-12

  Niemiecka F.D.A. Records anonsuje podpisanie papierów na dwa pełne albumy z ich rodzimym blackującym, heavy/thrash metalowym commando - Blackevil.

  Zespół powstał latem 2013 z inicjatywy Abyssa (ex-Under That Spell) i Hellbastarda (ex-Nocturnal), a skład uzupełnił wkrótce gitarzysta Deathinfektor. Ich debiutancka epka "Hail the Cult" ukazała się z logiem Heavy Forces Records na winylu, a na CD wydała to krótko potem Evil Spell Records (pododdział Undercover Records). Po udziale w kilku niemieckich festiwalach i koncertach klubowych w Holandii z zespołu odszedł Hellbastard, a za bębnami zastąpił go Doomwarrior.

  Pierwszy długograj zespołu ma nosić tytuł "The Ceremonial Fire" i ma się ukazać latem tego roku za pośrednictwem FDA Records/ Soulfood Music na CD i w formacie cyfrowym. Wydawca każe nam szykować się na prawdziwe heavy/thrashowe tornado. Więcej konkretów mamy poznać wkrótce.

  Aktualny skład:
  Abyss - voc/bas
  Deathinfektor - gitara
  Doomwarrior - bębny


  www.blackevil.net
  www.facebook.com/pg/blackevilmetal
  www.facebook.com/FDAREC
  www.fda-records.com

  added by: Olo
  source: F.D.A. Records

  BlackevilFDA RecordsF.D.A. Rekotz


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.