TODAY IS A RELEASE DAY OF

MORBID FLESH

RITES OF THE MANGLED

news

the newest reviews

Helheim

landawarijaR ___2017
Dziewiąty duży album płodnych Norwegów, do których, jak mało do kogo, pasuje slogan, że na żadnym albumie dupy nie dali. Osobiście najbardziej cenię ich za fakt, że w dziedzinie zakorzenionej w viking metalu, nigdy nie zamienili się w rubaszną parodię wojów północy jak to często ma niestety miejsce w pogańskiej niszy. Ale do rzeczy. Pomimo podobieństwa tytułów, nowy album nie...

Sentient Horror

Ungodly Forms ___2016
Powstanie tego zespołu to taka prawie filmowa historia - niejaki Matt Moliti, nauczyciel gry na gitarze w Szkole Rocka i mający już swoje lata fan death metalu zbiera do kupy swoich uczniów i montuje z nimi kapelę, w której oddają hołd starej szwedzkiej scenie. Wisienką na torcie jest fakt, że mastering tego materiału zrobił im sam guru skandynawskiej sceny - Dan Swanö, który określ...

news

 • Kam Lee i Rick Rozz znowu razem - Massacre (usa) wraca

  2016-12-14

  Rick Rozz i Kam Lee na dobre zakopali topór wojenny i znów połączyli siły - oczywiście pod swoim starym, ponownie reaktywowanym szyldem Massacre. Rick Rozz dokoptował dodatkowo do składu kolegów z The End - Michaela Grima (bas/voc) i Mike'a Mazzonetto (bębny) i cała czwórka ma zająć się przywróceniem starego stylu, klimatu, brzmienia, agresji i pasji, które dwie i pół dekady temu sprawiły, że Massacre zdobyła na scenie death metalowej absolutnie kultowy status.

  Interesy odnowionej Massacre reprezentują obecnie Gunter Ford i Alexander Ford z World Entertainment. Bukowaniem koncertów na teren europejski zajmuje się Paul Ryan z UTI, a na Stany i Kanadę - Mark Hyman i Andrea Roberts z ATI.

  Trwają już przygotowywana nad koncertami Massacre na terenie USA, Europy, Ameryki Łacińskiej i w innych  częściach globu. Zespół planuje grać na nich album "From Beyond" plus kilka klasyków z repertuaru Mantas (pre-Death).

  Kam Lee wziął w zeszły piątek, 9 grudnia udział w koncercie The End w Melbourne na Florydzie, aby zaśpiewać w czterech kawałkach Massacre. Tutaj możecie zobaczyć wykonanie utworu "Dawn of Eternity".

  W ostatniej inkarnacji Massacre brali udział Rozz i Mazzonetto, a także basista Terry Butler i wokalista Ed Webb. Skład ten przetrwał 4 lata i w 2014 wydał za pośrednictwem Century Media album "Back From Beyond"

   

  www.facebook.com/massacrexflorida
  www.facebook.com/KamLeeoriginaldeathmetal
  www.facebook.com/RickRozzFlorida

  added by: Olo
  source: blabbermouth

  MassacreKam LeeRick RozzThe End


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.