news

the newest reviews

Dakhma

Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity) ___2016
Mawiają, że metal to nie rurki z kremem. Ponoć metal to wojna. Dakhma na swojej debiutanckiej płycie zdecydowanie staje po stronie zwolenników takich poglądów. „Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity)” to płyta skrajnie radykalna niemal pod każdym względem. Na dodatek równie zawiła i złożona. Czegóż my tu nie mamy! Na pierwszy rzut ucha dominuje ...

Warfist

Metal to the Bone ___2016
Jeśli lubisz metal, to polubisz Warfist. To proste. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem starego speed, thrash, death, black metalu. Warfist gra metal ponad podziałami. "Metal to the Bone" w perfekcyjny sposób łączy niemal wszystko to, co w ekstremalnej muzyce najlepsze. Owszem, słychać że muzyków interesuje głównie "stara szkoła". Równocześnie doskonale...

news

 • Kam Lee i Rick Rozz znowu razem - Massacre (usa) wraca

  2016-12-14

  Rick Rozz i Kam Lee na dobre zakopali topór wojenny i znów połączyli siły - oczywiście pod swoim starym, ponownie reaktywowanym szyldem Massacre. Rick Rozz dokoptował dodatkowo do składu kolegów z The End - Michaela Grima (bas/voc) i Mike'a Mazzonetto (bębny) i cała czwórka ma zająć się przywróceniem starego stylu, klimatu, brzmienia, agresji i pasji, które dwie i pół dekady temu sprawiły, że Massacre zdobyła na scenie death metalowej absolutnie kultowy status.

  Interesy odnowionej Massacre reprezentują obecnie Gunter Ford i Alexander Ford z World Entertainment. Bukowaniem koncertów na teren europejski zajmuje się Paul Ryan z UTI, a na Stany i Kanadę - Mark Hyman i Andrea Roberts z ATI.

  Trwają już przygotowywana nad koncertami Massacre na terenie USA, Europy, Ameryki Łacińskiej i w innych  częściach globu. Zespół planuje grać na nich album "From Beyond" plus kilka klasyków z repertuaru Mantas (pre-Death).

  Kam Lee wziął w zeszły piątek, 9 grudnia udział w koncercie The End w Melbourne na Florydzie, aby zaśpiewać w czterech kawałkach Massacre. Tutaj możecie zobaczyć wykonanie utworu "Dawn of Eternity".

  W ostatniej inkarnacji Massacre brali udział Rozz i Mazzonetto, a także basista Terry Butler i wokalista Ed Webb. Skład ten przetrwał 4 lata i w 2014 wydał za pośrednictwem Century Media album "Back From Beyond"

   

  www.facebook.com/massacrexflorida
  www.facebook.com/KamLeeoriginaldeathmetal
  www.facebook.com/RickRozzFlorida

  added by: Olo
  source: blabbermouth

  MassacreKam LeeRick RozzThe End


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.