news

the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

news

 • Marduk i Immolation już za tydzień w Krakowie - plan koncertu

  2012-10-05
  W sobotę, 13 października do klubu Kwadrat w Krakowie (14 października do łódzkiej Dekompresji) zawita trasa koncertowa Serpent Sermon Tour 2012, której gwiazdami są promujący nową płytę Szwedzi z MARDUK oraz Amerykanie z IMMOLATION. Oprócz nich w ramach pierwszej edycji Covenant Full Ov Hate Fest zagrają DEAD BEYOND BURIED, FORSAKEN WORLD, HEAVING EARTH oraz zaproszeni przez organizatorów imprezy przedstawiciele polskiej sceny metalowej VOIDHANGER, DIRA MORTIS i INFATUATION OF DEATH.

  Plan imprezy przedstawia się następująco:

  15:00 - otwarcie bram
  16:00-16:30 - Infatuation Of Death
  16:45-17:15 - Dira Mortis
  17:30-18:00 - Voidhanger
  18:30-19:00 - Heaving Earth
  19:15-19:45 - Forsaken World
  20:00-20:30 - Dead Beyond Buried
  21:00-21:50 - Immolation
  22:20 23:20 - Marduk

  Przypominamy również, że szczodra, krakowska Defense Records (www.facebook.com/defensemerch) ufundowała dla wszystkich posiadaczy biletów bonusy w postaci darmowej składanki CD Summer Beatdown, a 50 pierwszych osób, które zamelduje się przy wejściu do klubu otrzyma dodatkowo minialbum DIRA MORTIS The Cult Of The Dead. Ten sam zespół będzie fetował również wydanie najnowszego krążka Euphoric Convulsions (Let It Bleed Records, www.letitbleed.eu), którego premiera odbędzie się w czasie festiwalu.

  Bilety na Covenant Full Ov Hate Fest w przedsprzedaży dostępne będą do 12 października w Krakowie (Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1 oraz Sklep Muzyczny Metalshop, ul. Długa 17) oraz Katowicach (Sklep Muzyczny All, ul. Mickiewicza 14) w cenie 75 zł.
  Przedsprzedaż internetowa poprzez www.hellshop.eu zakończy się nieco wcześniej, tj. we wtorek, 9 października.
  W dniu koncertu bilety do nabycia przy wejściu na koncert w cenie 80 zł.

  Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/337209803024176/

  Więcej informacji na:
  www.massive-music.pl
  www.covenant.pl
  www.klubkwadrat.pladded by: Olo
  source: Mythrone PromotionNuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.