news

the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

news

 • Hour Of Penance - new album detailed

  2010-02-02
  Italian death machine HOUR OF PENANCE are poised to strike and devastate the ears of the loyal disciples of death metal once more with a merciless master class in brutality entitled Paradogma, brought into inception at the legendary 16th Cellar Studios and mastered at the Hertz Studios in Poland.

  Unleashing a likely tour de force in maniacal death metal brutality, a celebration of music in it's darkest and most inhuman form, Hour Of Penance have ascended to an even greater height of precision savagery. Paradogma will be out worldwide March 30th on Unique Leader Records and in Australia via Stomp.

  Artwork (below) by Gyula Havancsak.
  c3.ac-images.myspacecdn.com/images02/146/l_ac438967946b4fe4882727f9ad102682.jpg

  Tracklisting:

  'Paradogma'
  'Thousands Of Christs'
  'The Woeful Eucharesty'
  'Malevolence Of The Righteous'
  'Caged Into Falsehood'
  'Incestuous Dynasty Of Worms'
  'Adversary Of Bigotry'
  'Incontrovertible Doctrines'
  'Spiritual Ravishment'
  'Apotheosis'

  www.uniqueleader.com/added by: Wouter
  source: bravewords.comNuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.