news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Hour Of Penance - new album detailed

  2010-02-02
  Italian death machine HOUR OF PENANCE are poised to strike and devastate the ears of the loyal disciples of death metal once more with a merciless master class in brutality entitled Paradogma, brought into inception at the legendary 16th Cellar Studios and mastered at the Hertz Studios in Poland.

  Unleashing a likely tour de force in maniacal death metal brutality, a celebration of music in it's darkest and most inhuman form, Hour Of Penance have ascended to an even greater height of precision savagery. Paradogma will be out worldwide March 30th on Unique Leader Records and in Australia via Stomp.

  Artwork (below) by Gyula Havancsak.
  c3.ac-images.myspacecdn.com/images02/146/l_ac438967946b4fe4882727f9ad102682.jpg

  Tracklisting:

  'Paradogma'
  'Thousands Of Christs'
  'The Woeful Eucharesty'
  'Malevolence Of The Righteous'
  'Caged Into Falsehood'
  'Incestuous Dynasty Of Worms'
  'Adversary Of Bigotry'
  'Incontrovertible Doctrines'
  'Spiritual Ravishment'
  'Apotheosis'

  www.uniqueleader.com/added by: Wouter
  source: bravewords.comReinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.