news

the newest reviews

Reinfection

Breeding hate ___2018
Właśnie sobie uświadomiłem, że czekałem osiemnaście lat na chwilę, kiedy w moim odtwarzaczu zabrzmi drugi album tego monstrum z Przysuchy. To jedna z tych płyt wobec której miałem niesamowicie duże wymagania, własne wyobrażenia jak powinna brzmieć, i przede wszystkim miałem nadzieję, że dorówna przynajmniej swojej poprzedniczce. Nie bawiąc się dłużej w nikomu pewnie niepotr...

Conveyor

An Incarnated Restriction ___2018
Puławski duet zaskoczył mnie bardzo na plus. Młode chłopaki, ograniczony skład, a ścieżka stylistyczna którą obrali jest bardzo nieoczywista, odważna i wymagająca. Na swoim pierwszym materiale zaprezentowali 45 minut pokręconego, progresywnego death metalu utrzymanego produkcyjnie i kompozycyjnie w duchu starej szkoły - okolice wczesnych dokonań Meshuggah, Voivod, Atrocity, Atheist, ...

news

 • Hour Of Penance - new album detailed

  2010-02-02
  Italian death machine HOUR OF PENANCE are poised to strike and devastate the ears of the loyal disciples of death metal once more with a merciless master class in brutality entitled Paradogma, brought into inception at the legendary 16th Cellar Studios and mastered at the Hertz Studios in Poland.

  Unleashing a likely tour de force in maniacal death metal brutality, a celebration of music in it's darkest and most inhuman form, Hour Of Penance have ascended to an even greater height of precision savagery. Paradogma will be out worldwide March 30th on Unique Leader Records and in Australia via Stomp.

  Artwork (below) by Gyula Havancsak.
  c3.ac-images.myspacecdn.com/images02/146/l_ac438967946b4fe4882727f9ad102682.jpg

  Tracklisting:

  'Paradogma'
  'Thousands Of Christs'
  'The Woeful Eucharesty'
  'Malevolence Of The Righteous'
  'Caged Into Falsehood'
  'Incestuous Dynasty Of Worms'
  'Adversary Of Bigotry'
  'Incontrovertible Doctrines'
  'Spiritual Ravishment'
  'Apotheosis'

  www.uniqueleader.com/added by: Wouter
  source: bravewords.comReinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.