news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Deicide - European tour

  2010-01-14
  DEICIDE, MARDUK and VADER will team up for the "Unholy Titans Tour 2010" in May. The trek will include appearances at five mega-festivals organized by Rock The Nation under the banner Metalfest Open Air 2010. The festivals will take place in Pratteln (Switzerland), Dessau (Germany), Mining am Inn (Austria) and for the first time in Budapest (Hungary) and Pilsen (Czech Republic). "Unholy Titans Tour 2010" will cover also France, Italy, Slovenia and Poland.

  The dates are as follows:

  May 13 - Pratteln, Switzerland - Metalfest Open Air Switzerland
  May 14 - Dessau, Germany - Metalfest Open Air Germany
  May 15 - Mining am Inn, Austria - Metalfest Open Air Austria
  May 16 - Strasbourg, France - Laiterie
  May 17 - Romagnano Sesia (Novara), Italy - Rock And Roll Arena
  May 18 - Rome, Italy - Blackout
  May 19 - Bologna, Italy - Estragon
  May 20 - Nova, Slovakia - Gorica Mostovna *
  May 21 - Budapest, Hungary - Metalfest Open Air Hungary
  May 22 - Krakow, Poland - Studio
  May 23 - Pilsen, Czech Republic - Metalfest Open Air Czech

  * DEICIDE only

  www.massive-music.pl/added by: Wouter
  source: blabbermouth.netReinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.