news

the newest reviews

Reinfection

Breeding hate ___2018
Właśnie sobie uświadomiłem, że czekałem osiemnaście lat na chwilę, kiedy w moim odtwarzaczu zabrzmi drugi album tego monstrum z Przysuchy. To jedna z tych płyt wobec której miałem niesamowicie duże wymagania, własne wyobrażenia jak powinna brzmieć, i przede wszystkim miałem nadzieję, że dorówna przynajmniej swojej poprzedniczce. Nie bawiąc się dłużej w nikomu pewnie niepotr...

Conveyor

An Incarnated Restriction ___2018
Puławski duet zaskoczył mnie bardzo na plus. Młode chłopaki, ograniczony skład, a ścieżka stylistyczna którą obrali jest bardzo nieoczywista, odważna i wymagająca. Na swoim pierwszym materiale zaprezentowali 45 minut pokręconego, progresywnego death metalu utrzymanego produkcyjnie i kompozycyjnie w duchu starej szkoły - okolice wczesnych dokonań Meshuggah, Voivod, Atrocity, Atheist, ...

news

 • Hour Of Penance wchodzą do studio pod koniec sierpnia

  2009-08-10
  Włoscy specjaliści od brutalnego death metalu z Hour Of Penance rozpoczynają 27 sierpnia nagrania w studio 16th Cellar nagrania na swój czwarty, niezatytułowany jeszcze album. Jak komentuje frontman i gitarzysta Giulio Moschini: "Nie minął rok, gdy zaczęliśmy tworzyć materiał i jesteśmy już gotowi do nagrań. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego co napisaliśmy. Wszystko szło bardzo gładko i kawałki powstawały bardzo spontanicznie. Mamy dosyć materiału na prawie dwa albumy, ale, tak jak w przypadku "The Vile Conception", tak i teraz wybierzemy tylko 10 najlepszych kawałków na nowy opus. Będziemy tym razem pracować ze Stefano Morabito, aby uzyskać bardziej 'koncertowy' klimat i bardziej naturalne brzmienie nowego albumu, który zawierać będzie sporo nowości i zmian w stosunku do poprzednich wydawnictw. Jestem pewien, że nasi lojalni fani nie będą rozczarowani, gdy usłyszą ostateczny rezultat!".

  Masteringiem tego albumu mają zająć się bracia Wiesławscy w swoim studio Hertz.

  www.myspace.com/hourofpenance
  www.hourofpenance.netadded by: Olo
  source: metalstorm.eeReinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.