news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Hour Of Penance wchodzą do studio pod koniec sierpnia

  2009-08-10
  Włoscy specjaliści od brutalnego death metalu z Hour Of Penance rozpoczynają 27 sierpnia nagrania w studio 16th Cellar nagrania na swój czwarty, niezatytułowany jeszcze album. Jak komentuje frontman i gitarzysta Giulio Moschini: "Nie minął rok, gdy zaczęliśmy tworzyć materiał i jesteśmy już gotowi do nagrań. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego co napisaliśmy. Wszystko szło bardzo gładko i kawałki powstawały bardzo spontanicznie. Mamy dosyć materiału na prawie dwa albumy, ale, tak jak w przypadku "The Vile Conception", tak i teraz wybierzemy tylko 10 najlepszych kawałków na nowy opus. Będziemy tym razem pracować ze Stefano Morabito, aby uzyskać bardziej 'koncertowy' klimat i bardziej naturalne brzmienie nowego albumu, który zawierać będzie sporo nowości i zmian w stosunku do poprzednich wydawnictw. Jestem pewien, że nasi lojalni fani nie będą rozczarowani, gdy usłyszą ostateczny rezultat!".

  Masteringiem tego albumu mają zająć się bracia Wiesławscy w swoim studio Hertz.

  www.myspace.com/hourofpenance
  www.hourofpenance.netadded by: Olo
  source: metalstorm.eeReinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.