Ależ ma. Powiedziałbym, że dotyka sedna sprawy. Lokalne warszawskie dramy ani lekarskie opowieści mnie specjalnie nie zajmują. Nie gustuję w wiwisekcji środowisk patologicznych
POlitykowanie
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir
Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
- Lukass
- zahartowany metalizator
- Posty: 5329
- Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
- Lokalizacja: Trójmiasto
Re: POlitykowanie
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
How did we go wrong?
-
NoGodsNoMasters
- postuje jak opętany!
- Posty: 476
- Rejestracja: 14-02-2026, 22:11
Re: POlitykowanie
Gdyby nieudolni kałowcy wzięli to wszystko za ryj i tak jak obiecywali przez pierwszy rok pojechali równo z rozliczeniami poprzedników, a dowody były podobno wykładane, to tej afery w ogóle by nie było, albo jej znaczenie skończyłoby się na wywaleniu wszystkich winnych. Niestety. Powolne grzebanie patykiem w kupie powoduje, że grzebiący w końcu się dogrzebią. Tym bardziej, gdy się trzyma takich geniuszy jak pan Dupiarz, czy ten tępy ananas od Barcelony, który wypuści każdego bandytę.
- Lukass
- zahartowany metalizator
- Posty: 5329
- Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
- Lokalizacja: Trójmiasto
Re: POlitykowanie
No nie, przepraszam. Zgubiłem się. Upał nie daje spać, tylko tak można wytłumaczyć, dlaczego w ogóle daję się wciągnąć w tę rozmowę. Czy Kolega sugeruje, że ten bogaty lekarz z KO to mógł sobie dorobić tę bańkę czy tam dwie dlatego, że nie rozliczono poprzedników? A nie dlatego, że po prostu to środowisko KO jest zdegenerowane dokładnie tak samo, jak każde, które kiedykolwiek dorwało się do władzy?NoGodsNoMasters pisze: ↑27-06-2026, 22:32Gdyby nieudolni kałowcy wzięli to wszystko za ryj i tak jak obiecywali przez pierwszy rok pojechali równo z rozliczeniami poprzedników, a dowody były podobno wykładane, to tej afery w ogóle by nie było, albo jej znaczenie skończyłoby się na wywaleniu wszystkich winnych. Niestety. Powolne grzebanie patykiem w kupie powoduje, że grzebiący w końcu się dogrzebią. Tym bardziej, gdy się trzyma takich geniuszy jak pan Dupiarz, czy ten tępy ananas od Barcelony, który wypuści każdego bandytę.
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
How did we go wrong?
- Hatefire
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12022
- Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
- Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)
Re: POlitykowanie
Co więcej ta afera jest tak groźna politycznie i taki blady strach padł na ludzi z KO, no bo to jakby obchodzi obywateli. To czy skażą Ziobrę (żeby nie było należy mu się), to jednak bardzo grzeje tylko Silnych Razem czerpiących wiedzę z twiittów Giertycha et consortes. Fajnie by było, ale to służba zdrowia jest doświadczeniem codziennym ludzi.Lukass pisze: ↑27-06-2026, 23:20No nie, przepraszam. Zgubiłem się. Upał nie daje spać, tylko tak można wytłumaczyć, dlaczego w ogóle daję się wciągnąć w tę rozmowę. Czy Kolega sugeruje, że ten bogaty lekarz z KO to mógł sobie dorobić tę bańkę czy tam dwie dlatego, że nie rozliczono poprzedników? A nie dlatego, że po prostu to środowisko KO jest zdegenerowane dokładnie tak samo, jak każde, które kiedykolwiek dorwało się do władzy?
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
-
NoGodsNoMasters
- postuje jak opętany!
- Posty: 476
- Rejestracja: 14-02-2026, 22:11
Re: POlitykowanie
Czyli będziemy bawić się tak dalej. Sugeruję jednak, że po gruntownym rozliczeniu choćby pandemii , rozliczonym SKOŃCZYŁOBY SIĘ PALIWO na robienie z tego tematu czegoś na kształt małego Auschwitz. Tymczasem ci, którzy mają po pachy utytłane łapy występują w roli jedynych sprawiedliwych, rozciągając odium na całe nieudolne kakało. Trzeba przyznać, że kałowcy są jak dzieci we mgle. Po raz kolejny powtarzają ten sam manewr. Dorwać się do żłobu, nikogo nie rozliczyć, oddać władzę. Trudno uwierzyć, że wszystko dzieje się przypadkiem.
Zamiast dojechać , zgodnie z deklaracjami, te najbardziej znane persony w najgłośniejszych sprawach, pozwalają hasać towarzystwu bez żadnych konsekwencji. Powtórzę. Najgorsi są niedobici. Co do bieżącego skandalu. Tego cwaniaka od ferrari, czy tam porsze na krzesło elektryczne. Jeżeli była loża vip , wszyscy zamieszani natychmiast won. To załatwiłoby problem, być może nawet przyniosło kilka plusów dodatnich. Gdyby nie brak rozliczenia tego co wyczyniali poprzednicy. Obecnie mamy sytuację, że w roli oskarżycieli występują koledzy baby reasumpcji, która ze szpitala zrobiła darmowe hospicjum. Do tego mocno pruje siedzenie stare gejowskie pudło dla którego zamknięto szpitalny oddział, gdy mu robiono lewatywę, czy lewą nogę. Na koniec mamy faceta wystruganego z drewna zamykającego szpitale z pacjentami i otwierającego za ciężką mamonę takie bez. To jest śmiech na sali. W kwestii degeneracji. Tak. Polityka szybko degeneruje. Przykłady można mnożyć. Nie wykluczam, że tam co drugi jest do rozstrzelania za ostatnią stodołą i co drugi do powieszenia na latarni . Bez względu na kolor flagi. Nawet jeżeli przesadzam ze skalą to profilaktycznie należałoby tak właśnie zrobić, by tėn gnój w miarę skutecznie posprzątać.
- Hatefire
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12022
- Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
- Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)
Re: POlitykowanie
Trochę nie rozumiem twojej tezy. Jakby Ziobro i ten drugi siedzieli w aresztach to ta afera by nie wybuchła? Ludzie by położyli lachę na to, bo odczuliby taką głęboką satysfakcję z posadzenia jakiegoś pisowskiego aparatczyka?
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
-
NoGodsNoMasters
- postuje jak opętany!
- Posty: 476
- Rejestracja: 14-02-2026, 22:11
Re: POlitykowanie
Uczepiłeś się Ziobry tak jakbyś zapomniał co odstawiali Szumowski z Niedzielskim, Morawiecki, Dworczyk i reszta tej hołoty. Gdzie są zarzuty dla tych ludzi? Masz tak krótką pamięć? Rozejrzyj się kto pompuje temat, sugerując między wierszami rzekome morderstwa na sorze. No chyba, że uważasz zakolaka za niezależnego i to jeszcze dziennikarza. Ci sami osobnicy milczą w sprawie nadmiarowych zgonów podczas pandemii, które to zgony były bezpośrednio związane z bandycką polityką ówczesnych władz. Temat zakopano wraz z ciałami ofiar. Kompletny brak rozliczeń powoduje nakręcanie spirali oskarżeń. I oto dochodzimy do miejsca , gdy ośmiorniczki za kilka złotych stają się symbolem totalnego zepsucia, a jeden zgon w kiblu trzęsie całą sceną polityczną , przykrywając dziesiątki tysięcy trupów po poprzednikach za co nikomu włos z głowy nie spadł. Konsekwencje tej zabawy ponosimy wszyscy. Nie wiem skąd wziąłeś pomysł odpuszczenia i położenia lachy na bieżącej aferze?Zwróć jednak uwagę jaka jest skala "oburzenia". Ci sami ludzie milczą na temat systemowego odwoływania zabiegów i chemioterapii z powodu kataru. To jest taki symboliczny vat na ubranka dziecięce w 2015 albo dziadek z wehrmachtu. Tak jakby nigdy wcześniej nie było tego typu afer z lekarzami złodziejami i przywilejami polityków w zakresie ochrony zdrowia. Naprawdę to jest po raz pierwszy?
- Hatefire
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12022
- Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
- Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)
Re: POlitykowanie
Szanowny Kolega krótko na Forume i na karb tego położę zarzut, że uważam Stanowskiego za autorytet xD To druga najczęściej przeze mnie tyrana osoba, na pierwszym miejscu Giertych. Są kwity na to. Ucieka Ci jedno i to próbuję Ci wytłumaczyć. Większość ludzi bardziej grzeje kwestia kolejek do lekarza, niż te mityczne rozliczenia. Tylko zgrzanym głowom wydaje się, że obywatele tym żyją. Większość ma to w dupie, a całkiem spora część wspiera poprzednią ekipę. Natomiast dostęp do służby zdrowia, to jak najbardziej temat jest. Abstrahuję czy ta afera jest dęta czy nie. PO rozgrywa ja po prostu idiotycznie, tylko jeszcze bardziej dając paliwo. Oni się po prostu nie uczą na błędach.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17880
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: POlitykowanie
Lewak demagog, populista już wie, jakie są kolejne ruchy władz PO. Zna wynik sondaży i wynik przyszłorocznych wyborów. Wie jaki będzie finalny efekt afery. „Nie uczą się na błędach” - tak by wskazywało. Nie, nie wie. Za to wie, że należy łapczywie chłonąć i powielać stanowską narrację. Który to już raz? A, że coś tam będzie wypierał? Tak ma. Nawet podobne memiarz, memy, jak ci do których im blisko, będzie wrzucał.

Od lat ten koleś właściwie nie różni sie od tych od których pseudo się odżegnuje. To taka inna wersja pisowca. Pewnie stąd z kilkoma się doskonale dogadywał. Nie różni się też specjalnie niczym w trollkontekście. Zero o muzyce, tylko memy i polityczne wpisy.

Od lat ten koleś właściwie nie różni sie od tych od których pseudo się odżegnuje. To taka inna wersja pisowca. Pewnie stąd z kilkoma się doskonale dogadywał. Nie różni się też specjalnie niczym w trollkontekście. Zero o muzyce, tylko memy i polityczne wpisy.
Ostatnio zmieniony 28-06-2026, 08:13 przez Ascetic, łącznie zmieniany 4 razy.
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
-
NoGodsNoMasters
- postuje jak opętany!
- Posty: 476
- Rejestracja: 14-02-2026, 22:11
Re: POlitykowanie
No to przecież o tym piszę. Kompletnie nie uczą się na błędach. Co do dostępu. Także o tym wspominam. Zastanówmy się. Kto ograniczył dostęp do szpitali? Jeden aferzysta kałowiec z kolegami puszczonymi na krzywy ryj, czy ci którzy teraz drą mordę, a wcześniej zamykali szpitale, lasy, czy .... cmentarze. Zwróć uwagę na skalę histerii i cyniczny sposób wykorzystywania tematu. Nic mi nie ucieka. To, że ludność jest otępiała i ma w dupie chyba nikogo już nie dziwi. Ludzie w swej masie nie kojarzą przyczyn ze skutkami. Zapomnieli, że poprzednicy mieli 8 lat, by uzdrowić system, a jak zwykle skończyło się na hasłach. Za cztery lata przerobimy tę lekcję po raz kolejny. Chocholi taniec trwa i trwać będzie. Dopóki ktoś im wszystkim nie zabierze zabawek. Najlepsze jest jednak co innego. Wszystko dzieje się w kraju w którym od dziesięcioleci wiadomo, że gdy mamy poważne przygody zdrowotne to najlepiej dysponować gotówką i znajomościami, bo w systemie jest dużo zmiennych i ogólnie rządzi loteria oraz zasada na kogo trafi, na tego bęc. Ci sami, którzy teraz stękają , że złe kało szpital zabrało, w chwilach próby lecą z kopertą i wbijają się do gabinetu bez kolejki.Hatefire pisze: ↑28-06-2026, 07:35Szanowny Kolega krótko na Forume i na karb tego położę zarzut, że uważam Stanowskiego za autorytet xD To druga najczęściej przeze mnie tyrana osoba, na pierwszym miejscu Giertych. Są kwity na to. Ucieka Ci jedno i to próbuję Ci wytłumaczyć. Większość ludzi bardziej grzeje kwestia kolejek do lekarza, niż te mityczne rozliczenia. Tylko zgrzanym głowom wydaje się, że obywatele tym żyją. Większość ma to w dupie, a całkiem spora część wspiera poprzednią ekipę. Natomiast dostęp do służby zdrowia, to jak najbardziej temat jest. Abstrahuję czy ta afera jest dęta czy nie. PO rozgrywa ja po prostu idiotycznie, tylko jeszcze bardziej dając paliwo. Oni się po prostu nie uczą na błędach.
Reasumując. Ludzie nie wiążą działań lub braku działań z konsekwencjami. Rezygnacja z twardych rozliczeń i lekceważenie odpowiedzialności powoduje, że wszyscy mają wyłożone. Kasa przecieka, a resztki moralności stoją w przydrożnym lesie handlując borówkami. Nawet bułgarska prostytutka jest bardziej uczciwa i odpowiedzialna niż przeciętny polski polityk. Sam olewasz wartość wyciągania konsekwencji, wniosków oraz OBOWIĄZKOWEGO rozliczania wszystkich urzędników z pracy za którą pobierają całkiem przyzwoite wynagrodzenia przy okazji posiadając prawa o których wyborca może jedynie pomarzyć. Także jest jak jest. Perspekywy zmian brak. Będziemy się tak miotać od ściany do ściany.
- Hatefire
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12022
- Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
- Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)
Re: POlitykowanie
Gdybym był złośliwy to bym powiedział, że poprzednicy, poprzedników obecnej władzy też mieli 8 lat. Jak się nazywał ten premier co był przed rządami PiSu? Fusk, Busk? Kurde coś mi świta, że jeszcze wcześniej Tusk i Kaczyński byli w jednej koalicji wspólnie?NoGodsNoMasters pisze: ↑28-06-2026, 07:55No to przecież o tym piszę. Kompletnie nie uczą się na błędach. Co do dostępu. Także o tym wspominam. Zastanówmy się. Kto ograniczył dostęp do szpitali? Jeden aferzysta kałowiec z kolegami puszczonymi na krzywy ryj, czy ci którzy teraz drą mordę, a wcześniej zamykali szpitale, lasy, czy .... cmentarze. Zwróć uwagę na skalę histerii i cyniczny sposób wykorzystywania tematu. Nic mi nie ucieka. To, że ludność jest otępiała i ma w dupie chyba nikogo już nie dziwi. Ludzie w swej masie nie kojarzą przyczyn ze skutkami. Zapomnieli, że poprzednicy mieli 8 lat, by uzdrowić system, a jak zwykle skończyło się na hasłach. Za cztery lata przerobimy tę lekcję po raz kolejny. Chocholi taniec trwa i trwać będzie. Dopóki ktoś im wszystkim nie zabierze zabawek. Najlepsze jest jednak co innego. Wszystko dzieje się w kraju w którym od dziesięcioleci wiadomo, że gdy mamy poważne przygody zdrowotne to najlepiej dysponować gotówką i znajomościami, bo w systemie jest dużo zmiennych i ogólnie rządzi loteria oraz zasada na kogo trafi, na tego bęc. Ci sami, którzy teraz stękają , że złe kało szpital zabrało, w chwilach próby lecą z kopertą i wbijają się do gabinetu bez kolejki.To chyba żadna tajemnica?
Reasumując. Ludzie nie wiążą działań lub braku działań z konsekwencjami. Rezygnacja z twardych rozliczeń i lekceważenie odpowiedzialności powoduje, że wszyscy mają wyłożone. Kasa przecieka, a resztki moralności stoją w przydrożnym lesie handlując borówkami. Nawet bułgarska prostytutka jest bardziej uczciwa i odpowiedzialna niż przeciętny polski polityk. Sam olewasz wartość wyciągania konsekwencji, wniosków oraz OBOWIĄZKOWEGO rozliczania wszystkich urzędników z pracy za którą pobierają całkiem przyzwoite wynagrodzenia przy okazji posiadając prawa o których wyborca może jedynie pomarzyć. Także jest jak jest. Perspekywy zmian brak. Będziemy się tak miotać od ściany do ściany.
Tobie się najwyraźniej wydaje, że władzę gwarantuje powtarzanie, że głosujcie na nas, bo przyjdzie zły Kaczyński i nas zje. Co gorsza Tuskowi najwyraźniej też tak się wydaje. Życzę powodzenia w następnych wyborach.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
-
NoGodsNoMasters
- postuje jak opętany!
- Posty: 476
- Rejestracja: 14-02-2026, 22:11
Re: POlitykowanie
Dziwne. Napisałeś coś pod swoją z góry założoną tezę. Czyli co ci się wydaje, że mi się wydaje. Nie musisz być wcale taki złośliwy. Ja doskonale pamiętam co, kto i kiedy. Wszystkie te popisowolewicowe układy. Dlatego bawi mnie obecna sytuacja, gdy pacjenci wyborcy ponownie traktowani są jak tępe wory z ziemniakami otrzymując znany komunikat "wina niemca tuska, my przyjdziemy zrobimy lepiej". Kto przewodzi w takim gadaniu? Pisowcy oraz farbowana lewica pod egidą przepłaconego zakolaka i ułaskawionego Janka. To trwa wystarczająco długo, by się zorientować, że żadna z opcji nie ma realnego pomysłu na rozwiązania, ale wszyscy chętnie podepną się do worków z sianem. To doskonały temat, którym možna się bez końca okładać po łbach, a za publiczne pieniądze w ciszy gabinetów leczyć siebie i swoją rodzinę. Tu nie obowiązują barwy klubu, czy przyzwoitość.Hatefire pisze: ↑28-06-2026, 09:11Gdybym był złośliwy to bym powiedział, że poprzednicy, poprzedników obecnej władzy też mieli 8 lat. Jak się nazywał ten premier co był przed rządami PiSu? Fusk, Busk? Kurde coś mi świta, że jeszcze wcześniej Tusk i Kaczyński byli w jednej koalicji wspólnie?NoGodsNoMasters pisze: ↑28-06-2026, 07:55No to przecież o tym piszę. Kompletnie nie uczą się na błędach. Co do dostępu. Także o tym wspominam. Zastanówmy się. Kto ograniczył dostęp do szpitali? Jeden aferzysta kałowiec z kolegami puszczonymi na krzywy ryj, czy ci którzy teraz drą mordę, a wcześniej zamykali szpitale, lasy, czy .... cmentarze. Zwróć uwagę na skalę histerii i cyniczny sposób wykorzystywania tematu. Nic mi nie ucieka. To, że ludność jest otępiała i ma w dupie chyba nikogo już nie dziwi. Ludzie w swej masie nie kojarzą przyczyn ze skutkami. Zapomnieli, że poprzednicy mieli 8 lat, by uzdrowić system, a jak zwykle skończyło się na hasłach. Za cztery lata przerobimy tę lekcję po raz kolejny. Chocholi taniec trwa i trwać będzie. Dopóki ktoś im wszystkim nie zabierze zabawek. Najlepsze jest jednak co innego. Wszystko dzieje się w kraju w którym od dziesięcioleci wiadomo, że gdy mamy poważne przygody zdrowotne to najlepiej dysponować gotówką i znajomościami, bo w systemie jest dużo zmiennych i ogólnie rządzi loteria oraz zasada na kogo trafi, na tego bęc. Ci sami, którzy teraz stękają , że złe kało szpital zabrało, w chwilach próby lecą z kopertą i wbijają się do gabinetu bez kolejki.To chyba żadna tajemnica?
Reasumując. Ludzie nie wiążą działań lub braku działań z konsekwencjami. Rezygnacja z twardych rozliczeń i lekceważenie odpowiedzialności powoduje, że wszyscy mają wyłożone. Kasa przecieka, a resztki moralności stoją w przydrożnym lesie handlując borówkami. Nawet bułgarska prostytutka jest bardziej uczciwa i odpowiedzialna niż przeciętny polski polityk. Sam olewasz wartość wyciągania konsekwencji, wniosków oraz OBOWIĄZKOWEGO rozliczania wszystkich urzędników z pracy za którą pobierają całkiem przyzwoite wynagrodzenia przy okazji posiadając prawa o których wyborca może jedynie pomarzyć. Także jest jak jest. Perspekywy zmian brak. Będziemy się tak miotać od ściany do ściany.
Tobie się najwyraźniej wydaje, że władzę gwarantuje powtarzanie, że głosujcie na nas, bo przyjdzie zły Kaczyński i nas zje. Co gorsza Tuskowi najwyraźniej też tak się wydaje. Życzę powodzenia w następnych wyborach.
Urocze.
Gdzie są zarzuty dla pana Daniela? Tam podobno są wykładane kwity.
Ostatnio zmieniony 28-06-2026, 09:57 przez NoGodsNoMasters, łącznie zmieniany 1 raz.
- Hatefire
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12022
- Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
- Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)
Re: POlitykowanie
Czekaj, czekaj? Czy ty Zakolaka, tego hunwejbina neolibu i Najwyższego Kapłana Świątyni Chłopskiego Rozumu nazywasz lewicowcem? xDNoGodsNoMasters pisze: ↑28-06-2026, 09:35Dziwne. Napisałeś coś pod swoją z góry założoną tezę. Czyli co ci się wydaje, że mi się wydaje. Nie musisz być wcale taki złośliwy. Ja doskonale pamiętam co, kto i kiedy. Wszystkie te popisowolewicowe układy. Dlatego bawi mnie obecna sytuacja, gdy pacjenci wyborcy ponownie traktowani są jak tępe wory z ziemniakami otrzymując znany komunikat "wina niemca tuska, my przyjdziemy zrobimy lepiej". Kto przewodzi w takim gadaniu? Pisowcy oraz farbowana lewica pod egidą przepłaconego zakolaka i ułaskawionego Janka. To trwa wystarczająco długo, by się zorientować, że żadna z opcji nie ma realnego pomysłu na rozwiązania, ale wszyscy chętnie podepną się do worków z sianem. To doskonały temat, którym možna się bez końca okładać po łbach, a za publiczne pieniądze w ciszy gabinetów leczyć siebie i swoją rodzinę. Tu nie obowiązują barwy klubu, czy przyzwoitość.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
-
NoGodsNoMasters
- postuje jak opętany!
- Posty: 476
- Rejestracja: 14-02-2026, 22:11
Re: POlitykowanie
Sam się kiedyś tak określił. Pewnie dla jaj. Natomiast nie jest żadną tajemnicą, że zakolak świadczy usługi dla pisu. Z kolei Zandberg i Śpiewak są przynajmniej pożytecznymi idiotami. Jeden od czasów zbierania podpisów, a drugi od ułaskawienia. Tak, czy owak wszyscy ideologicznie niby odlegli, ale sprawnie działający, nomen omen , Razem. Nie wiem co ich klei, ale się domyślam. Prócz kasy może to być jeden konik ze skrzydełkami.Hatefire pisze: ↑28-06-2026, 09:57Czekaj, czekaj? Czy ty Zakolaka, tego hunwejbina neolibu i Najwyższego Kapłana Świątyni Chłopskiego Rozumu nazywasz lewicowcem? xDNoGodsNoMasters pisze: ↑28-06-2026, 09:35Dziwne. Napisałeś coś pod swoją z góry założoną tezę. Czyli co ci się wydaje, że mi się wydaje. Nie musisz być wcale taki złośliwy. Ja doskonale pamiętam co, kto i kiedy. Wszystkie te popisowolewicowe układy. Dlatego bawi mnie obecna sytuacja, gdy pacjenci wyborcy ponownie traktowani są jak tępe wory z ziemniakami otrzymując znany komunikat "wina niemca tuska, my przyjdziemy zrobimy lepiej". Kto przewodzi w takim gadaniu? Pisowcy oraz farbowana lewica pod egidą przepłaconego zakolaka i ułaskawionego Janka. To trwa wystarczająco długo, by się zorientować, że żadna z opcji nie ma realnego pomysłu na rozwiązania, ale wszyscy chętnie podepną się do worków z sianem. To doskonały temat, którym možna się bez końca okładać po łbach, a za publiczne pieniądze w ciszy gabinetów leczyć siebie i swoją rodzinę. Tu nie obowiązują barwy klubu, czy przyzwoitość.
- Hatefire
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12022
- Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
- Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)
Re: POlitykowanie
Widzę, że wszedł ci mocno silnorazemowy spin "wina Razem". To swoją drogą zabawne, że w libkowym uniwersum lider marginalnej (głosuję na nich, ale nie mam złudzeń), utrzymującej się ledwo nad poziomem kanapy partyjki uchodzi za demiurga stojącego za fakapami PO xD
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
-
NoGodsNoMasters
- postuje jak opętany!
- Posty: 476
- Rejestracja: 14-02-2026, 22:11
Re: POlitykowanie
Przypominam, że w obecnej "mocno remisowej" polityce wystarczy być przysłowiową szmatą prezesa, by przesądzać pewne sprawy, a pewnych nie. Oczywiście możesz udawać, że jest inaczej. Nawiasem mówiąc jak ci się sklejają postulaty lewicy z pisowską ideologią zaorania wszystkiego? Tłumaczycie sobie to na tajnych kompletach? i jeszcze jedno. To może nie być "wina Razem". Tylko polecenia wygenerowane informacjami z ich telefonów. Bierzesz to w ogóle pod uwagę? Może jakieś gejowskie porno, albo przemoc wobec partnerki, a może inne niewygodne sprawy? Patrz jak ładnie naprawili Kotłownie i Dupiarza. Zobacz jaki grzeczny jest Siemoniak. Jaki usłużny był Bodnar. Jaki jednostronny jest Zandberg. Posłuchaj jak o wielbicielu cudzych mieszkań mówi doktor Janek. Wszystko cacy, mało krytyki, naparzamy równo w Donka. Każdą sprawą.
- Hatefire
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12022
- Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
- Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)
Re: POlitykowanie
NoGodsNoMasters pisze: ↑28-06-2026, 10:36Przypominam, że w obecnej "mocno remisowej" polityce wystarczy być przysłowiową szmatą prezesa, by przesądzać pewne sprawy, a pewnych nie. Oczywiście możesz udawać, że jest inaczej. Nawiasem mówiąc jak ci się sklejają postulaty lewicy z pisowską ideologią zaorania wszystkiego? Tłumaczycie sobie to na tajnych kompletach? i jeszcze jedno. To może nie być "wina Razem". Tylko polecenia wygenerowane informacjami z ich telefonów. Bierzesz to w ogóle pod uwagę? Może jakieś gejowskie porno, albo przemoc wobec partnerki, a może inne niewygodne sprawy? Patrz jak ładnie naprawili Kotłownie i Dupiarza. Zobacz jaki grzeczny jest Siemoniak. Jaki usłużny był Bodnar. Jaki jednostronny jest Zandberg. Posłuchaj jak o wielbicielu cudzych mieszkań mówi doktor Janek. Wszystko cacy, mało krytyki, naparzamy równo w Donka. Każdą sprawą.![]()
Widzę też zapożyczoną z wschodu narrację "dobry car, źli bojarzy" wymieszaną z teorią spiskową o wrażych siłach rzucających kłody pod nogi xDCzasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego kraju przemęcza, premier Tusk Donald, naszego kraju Polska. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja –NoGodsNoMasters.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
-
olgims
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2342
- Rejestracja: 06-09-2010, 23:25
Re: POlitykowanie
a już nie pierdol farbowany lewaku XD akurat kolega NGNM jest kolejnym, ktory idealnie cię zdiagnozował.
Teraz jebnij coś o tusku, libkach i walnij 10 memów XD
Ja tymczasem idę wywalić jaja na słońce i napić się drinka z palemką !
Udanej niedzieli
Teraz jebnij coś o tusku, libkach i walnij 10 memów XD
Ja tymczasem idę wywalić jaja na słońce i napić się drinka z palemką !
Udanej niedzieli
"Hostis Dei, pietatis, et misericordiae"
-Werner von Urslingen
I laugh as I cast the first stones at Christ
-Werner von Urslingen
I laugh as I cast the first stones at Christ
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17880
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: POlitykowanie
Napisał typ, który podbija lewarowy bębenek na forum z;Hatefire pisze: ↑28-06-2026, 10:46NoGodsNoMasters pisze: ↑28-06-2026, 10:36Przypominam, że w obecnej "mocno remisowej" polityce wystarczy być przysłowiową szmatą prezesa, by przesądzać pewne sprawy, a pewnych nie. Oczywiście możesz udawać, że jest inaczej. Nawiasem mówiąc jak ci się sklejają postulaty lewicy z pisowską ideologią zaorania wszystkiego? Tłumaczycie sobie to na tajnych kompletach? i jeszcze jedno. To może nie być "wina Razem". Tylko polecenia wygenerowane informacjami z ich telefonów. Bierzesz to w ogóle pod uwagę? Może jakieś gejowskie porno, albo przemoc wobec partnerki, a może inne niewygodne sprawy? Patrz jak ładnie naprawili Kotłownie i Dupiarza. Zobacz jaki grzeczny jest Siemoniak. Jaki usłużny był Bodnar. Jaki jednostronny jest Zandberg. Posłuchaj jak o wielbicielu cudzych mieszkań mówi doktor Janek. Wszystko cacy, mało krytyki, naparzamy równo w Donka. Każdą sprawą.
Widzę też zapożyczoną z wschodu narrację "dobry car, źli bojarzy" wymieszaną z teorią spiskową o wrażych siłach rzucających kłody pod nogi xDCzasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego kraju przemęcza, premier Tusk Donald, naszego kraju Polska. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja –NoGodsNoMasters.
- zapożyczonym ze wschodu wsadzaniem kija w społeczeństwo, choćby poprzez samo latanie z lewakami tutaj, pogrobowcami komuchów, nie mówiąc o tym, że to takie same populistyczne planktony, jak konfa, tak samo skłócające społeczeństwo (tamci dostają piany choćby o nakrętki, czy systemy kaucyjne, ci o słuchanie rege i intymne dotykanie kolegę)
- który hołduje jak nie teoriom spiskowym o jakieś zwartej, zmoblizowanej grupie: "silnirazem ", to nawala narracją i sformułowaniami z podręcznika małego pisowca lub redaktora z kanały dno.
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
-
NoGodsNoMasters
- postuje jak opętany!
- Posty: 476
- Rejestracja: 14-02-2026, 22:11
Re: POlitykowanie
Bzdura. Zły car , bo źle dobrani bojarzy. Czas na emeryturę. Tam wyżej napisałem to wyraźnie. Donek kompletnie stracił instynkt i jajca, a może ktoś go za te jajca mocno trzyma. Mniejsza o to. Nie mój problem.Hatefire pisze: ↑28-06-2026, 10:46NoGodsNoMasters pisze: ↑28-06-2026, 10:36Przypominam, że w obecnej "mocno remisowej" polityce wystarczy być przysłowiową szmatą prezesa, by przesądzać pewne sprawy, a pewnych nie. Oczywiście możesz udawać, że jest inaczej. Nawiasem mówiąc jak ci się sklejają postulaty lewicy z pisowską ideologią zaorania wszystkiego? Tłumaczycie sobie to na tajnych kompletach? i jeszcze jedno. To może nie być "wina Razem". Tylko polecenia wygenerowane informacjami z ich telefonów. Bierzesz to w ogóle pod uwagę? Może jakieś gejowskie porno, albo przemoc wobec partnerki, a może inne niewygodne sprawy? Patrz jak ładnie naprawili Kotłownie i Dupiarza. Zobacz jaki grzeczny jest Siemoniak. Jaki usłużny był Bodnar. Jaki jednostronny jest Zandberg. Posłuchaj jak o wielbicielu cudzych mieszkań mówi doktor Janek. Wszystko cacy, mało krytyki, naparzamy równo w Donka. Każdą sprawą.
Widzę też zapożyczoną z wschodu narrację "dobry car, źli bojarzy" wymieszaną z teorią spiskową o wrażych siłach rzucających kłody pod nogi xDCzasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego kraju przemęcza, premier Tusk Donald, naszego kraju Polska. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja –NoGodsNoMasters.
Wracając jednak do tego co kto widzi. Ja widzę czysty lewicowo niewinny umysł i wiarę w krystaliczne ideały człowieka w maciejówce zmierzającego pewnym krokiem w stronę zakładu pracy. Gdybym był złośliwy to mógłbym napisać , niech pierwszy rzuci ryzą papieru do kserokopiarki, kto w imię walki z burżuazją i kapitalizmem nie podprowadził z biura spinacza, czy długopisu żelowego. No ale przecież doskonale wiemy, że nie jestem złośliwy, więc nie napiszę.

