POlitykowanie

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 5329
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POlitykowanie

27-06-2026, 21:47

Ascetic pisze:
27-06-2026, 21:28
To dalej nie ma nic wspólnego z przedmiotem sprawy.
Ależ ma. Powiedziałbym, że dotyka sedna sprawy. Lokalne warszawskie dramy ani lekarskie opowieści mnie specjalnie nie zajmują. Nie gustuję w wiwisekcji środowisk patologicznych :hehehe:
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
NoGodsNoMasters
postuje jak opętany!
Posty: 467
Rejestracja: 14-02-2026, 22:11

Re: POlitykowanie

27-06-2026, 22:32

Gdyby nieudolni kałowcy wzięli to wszystko za ryj i tak jak obiecywali przez pierwszy rok pojechali równo z rozliczeniami poprzedników, a dowody były podobno wykładane, to tej afery w ogóle by nie było, albo jej znaczenie skończyłoby się na wywaleniu wszystkich winnych. Niestety. Powolne grzebanie patykiem w kupie powoduje, że grzebiący w końcu się dogrzebią. Tym bardziej, gdy się trzyma takich geniuszy jak pan Dupiarz, czy ten tępy ananas od Barcelony, który wypuści każdego bandytę.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 5329
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POlitykowanie

27-06-2026, 23:20

NoGodsNoMasters pisze:
27-06-2026, 22:32
Gdyby nieudolni kałowcy wzięli to wszystko za ryj i tak jak obiecywali przez pierwszy rok pojechali równo z rozliczeniami poprzedników, a dowody były podobno wykładane, to tej afery w ogóle by nie było, albo jej znaczenie skończyłoby się na wywaleniu wszystkich winnych. Niestety. Powolne grzebanie patykiem w kupie powoduje, że grzebiący w końcu się dogrzebią. Tym bardziej, gdy się trzyma takich geniuszy jak pan Dupiarz, czy ten tępy ananas od Barcelony, który wypuści każdego bandytę.
No nie, przepraszam. Zgubiłem się. Upał nie daje spać, tylko tak można wytłumaczyć, dlaczego w ogóle daję się wciągnąć w tę rozmowę. Czy Kolega sugeruje, że ten bogaty lekarz z KO to mógł sobie dorobić tę bańkę czy tam dwie dlatego, że nie rozliczono poprzedników? A nie dlatego, że po prostu to środowisko KO jest zdegenerowane dokładnie tak samo, jak każde, które kiedykolwiek dorwało się do władzy?
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
ODPOWIEDZ