ej no... ale musi być i jedno i drugie. Zestaw dodatków jak u fugaziego na zdjęciu obowiązkowy. No, jeszcze musztarda i maggie.Sgt. Barnes pisze: ↑10-01-2025, 12:24Ja w ogóle zarzuciłem łogóry na rzecz grzybków marynowanych w tatarze. Smakowe!
Kącik Kulinarny v.2
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- Olo
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2384
- Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: Kącik Kulinarny v.2
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
-
piotraz
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2596
- Rejestracja: 01-04-2011, 11:14
Re: Kącik Kulinarny v.2
Ja na odwrót, podroby uwielbiam, flaki już nie, chyba że są z boczniaków:)Triceratops pisze: ↑15-01-2025, 14:05Wyglada niezle, ale jakos sie nie moge przelamac do zoladkow, choc flaki opierdole bez problemu. Taki sam problem mam z sercami i nerkami.Najprzewielebniejszy pisze: ↑14-01-2025, 12:45Sos z kaczych żołądkówka z indykiem, czosnkiem, imbirem i warzywami. Sporo majeranku i suszonej czerwonej papryki. Coś ala flaki. Żołądki dusili się ok 2 godziny do pełnej miekkosci. Obok nieslusznie niedoceniana kasza gryczana.
Pycha!
![]()
Tymczasem ukazaly sie Normy Zywieniowe 2024, 460 stron dosc ciekawego materialu za darmo. Brac i czytac
https://www.pzh.gov.pl/normy-zywienia-2024/
- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
Re: Kącik Kulinarny v.2
Wontruble tez uwielbiam. Ale pracuje nad uwielbieniem do serc i reszty. Kwestia przyrzadzenia. Do mozgow sie nigdy nie przekonam
woodpecker from space
- Rattlehead
- zahartowany metalizator
- Posty: 4240
- Rejestracja: 16-02-2006, 19:38
Re: Kącik Kulinarny v.2
Ja ma problem z płuckami. Jadłem kilka razy, ale trochę mnie hamuje konsystencja. Tak jak Triceps rzecze, wszystko w kwestii przyrządzenia. Resztę mogę wpierdalać jak dzikus. Móżdżek z jajecznią piękna sprawa. Albo ozory w sosie chrzanowym lub w galarecie to już kurwa czysta poezja.
support music, not rumors
- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
Re: Kącik Kulinarny v.2
O, z pluckami tez mam problem, ozory sa na liscie z mozgami - NEVER xD
woodpecker from space
- 987654321k
- w mackach Zła
- Posty: 776
- Rejestracja: 12-12-2018, 19:43
- Najprzewielebniejszy
- zahartowany metalizator
- Posty: 4516
- Rejestracja: 31-12-2001, 18:22
Re: Kącik Kulinarny v.2
Triceps. Żołądki kwestia przygotowania. Obrać z blonek i tłuszcz i dlugo gotować bez soli. Solic na koniec. Wychodzą mieciutkie i smakowe. Zwłaszcza jak dodasz duzo czosnki, imbiru i majeranku.
A kacze tez roznia sie od kurczecych. Gdzieś doczytalem, ze są mięśniami.
A kacze tez roznia sie od kurczecych. Gdzieś doczytalem, ze są mięśniami.
- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
Re: Kącik Kulinarny v.2
Wiem wiem, jako gowniak zawsze zzeralem zoladek z rosolu, teraz mi sie cos pojebalo i mnie pewne rzeczy brzydza, moze za bardzo zmiastowacialem i sie ucywilizowalem poprzez przebywanie na forum....
Czyli tak jak z wontrubla, nie wolna solic za wczesniej bo stwardnieje. Woda do wylania? Znalem typa z Czestochowy co robil zupe z wody po gotowanej kielbasie.
Czyli tak jak z wontrubla, nie wolna solic za wczesniej bo stwardnieje. Woda do wylania? Znalem typa z Czestochowy co robil zupe z wody po gotowanej kielbasie.
woodpecker from space
- Medard
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10468
- Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
- Lokalizacja: Prag
Re: Kącik Kulinarny v.2
łozóry i pulycki to najlipsiejsze niensaTriceratops pisze: ↑15-01-2025, 14:33O, z pluckami tez mam problem, ozory sa na liscie z mozgami - NEVER xD
Die Welt ist meine Vorstellung.
- Najprzewielebniejszy
- zahartowany metalizator
- Posty: 4516
- Rejestracja: 31-12-2001, 18:22
Re: Kącik Kulinarny v.2
w żadnym wypadku "do wylania", ja gotowalem je w tej samej wodzie co mieso z indyka na potrawe.Triceratops pisze: ↑15-01-2025, 17:19Wiem wiem, jako gowniak zawsze zzeralem zoladek z rosolu, teraz mi sie cos pojebalo i mnie pewne rzeczy brzydza, moze za bardzo zmiastowacialem i sie ucywilizowalem poprzez przebywanie na forum....
Czyli tak jak z wontrubla, nie wolna solic za wczesniej bo stwardnieje. Woda do wylania? Znalem typa z Czestochowy co robil zupe z wody po gotowanej kielbasie.
z dodatkiem warzyw - czy jak kto tam woli buljjjjjonnnu.
Sciągałem tylko szumy. A solą doprawialem pod koniec. Wczesniej dałem jej trochę do gotowania indyka (gotowalem indycza golonke z kością, rozgotwałem ją dosc znacznie, dzieki temu fajnie sie rozpadła. Gotowała sie od poczatku i dalej po dodaniu kaczych żołądków)
- Sgt. Barnes
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 6680
- Rejestracja: 13-07-2012, 07:37
Re: Kącik Kulinarny v.2

I dużo tzebuli, to ważne ok
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
Re: Kącik Kulinarny v.2
Kurwa znowu zapomnialem o tych pasztetach karkasa...dzieki za przypomnienie
woodpecker from space
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: Kącik Kulinarny v.2
Rosół z. Kaczuchy sie robi. W tle sentymentalnie Miasteczko Twin peaks caly dzień będę oglądać. Miałem odświeżyć z Archiwum x ale wybór był oczywisty.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
- TheDude
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7864
- Rejestracja: 23-03-2011, 00:43
Re: Kącik Kulinarny v.2

+ cabula + bułka świeża + dużo pieprzu i pitok odlatuje pod sufit kurwa jak rakieta
Bassza meg mind.
-
piotraz
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2596
- Rejestracja: 01-04-2011, 11:14
Re: Kącik Kulinarny v.2
Z kiera jest ok ta bawarska?
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12581
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Kącik Kulinarny v.2
Dzisiaj dostaliśmy w szpitalu na kolację coś, czego nie byłem w stanie zidentyfikować, wyglądało jak humus, było trochę OK a trochę bez smaku i miało jakieś skwarki. Strzał był bliski, spytałem co to i okazało się, że pasztet z soczewicy który robią na miejscu. Ot ciekawostka z dupy, bo nie widziałem tego nigdy wcześniej.
Pasjami jem ostatnio rzeczy, których nigdy nie jadłem, bo nie lubiłem, a że byłem niejadkiem, to lista jest długa. Pomidory, ogórki zwykłe, kiszone, jakieś pulpety, uparłem się, że będę jadł wszystko, co mi dają w szpitalu i na razie nieźle mi idzie, chyba niczego nie oddałem poza czystym talerzem i kromką bidnego tostowego chleba, na którym nie miałem już co położyć.
Pasjami jem ostatnio rzeczy, których nigdy nie jadłem, bo nie lubiłem, a że byłem niejadkiem, to lista jest długa. Pomidory, ogórki zwykłe, kiszone, jakieś pulpety, uparłem się, że będę jadł wszystko, co mi dają w szpitalu i na razie nieźle mi idzie, chyba niczego nie oddałem poza czystym talerzem i kromką bidnego tostowego chleba, na którym nie miałem już co położyć.
Find your flow
- TheDude
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7864
- Rejestracja: 23-03-2011, 00:43
Re: Kącik Kulinarny v.2
Bassza meg mind.
- Sgt. Barnes
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 6680
- Rejestracja: 13-07-2012, 07:37
Re: Kącik Kulinarny v.2
Jajko sadzone na bekonie w towarzystwie grillowanej pieczarki. Małe, a cieszy.
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: Kącik Kulinarny v.2
Jedziem do POznania w tym tygodniu to będzie stejk z sarniny. Jak ktoś się zastanawia gdzie w Poznaniu zostawić pieniądze to nie ma lepszego miejsca
https://umysliwych.com/
https://umysliwych.com/
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
- domeldoom
- postuje jak opętany!
- Posty: 420
- Rejestracja: 28-07-2017, 12:53
Re: Kącik Kulinarny v.2
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji."






