BÖLZER

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: BÖLZER

17-12-2013, 00:16

Podnioslem cene do 48,- :-)
Swoja droga już po raz któryś na tym forum piszesz (ja wspominałem o tym samym), że cena zależy od wielu innych czynników, a nie od jakigoś widzimisię samego sprzedawcy, warto to wyryć na pamięć zanim zacznie się narzekać, że za drogo itd.
Zdradzę teraz tajemnicę handlową.
To kupiłem za euro w hurcie: http://www.arachnophobia.pl/index.php?p ... octurne-cd (żydostwo, pejsata cena, zarabia na biednych metalowcach!)
To wziąłem na wymianę za Evil Machine: http://www.arachnophobia.pl/index.php?p ... unlight-cd (ale taniocha, pewnie tak hobbystycznie bez zarobku sprzedaje, filantrop, w pizdę koleś)
Na tym drugim zarabiam o wiele więcej niż na pierwszym, mimo znacznie niższej ceny.
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: BÖLZER

17-12-2013, 00:29

zaczepiasz mnie po północy Słyżu jeden. w poniedziałek, gdy wiesz, ze to mój ulubiony dzień na alko, lub nie wiesz, ale juz wiesz.

przestań, masz Bolzer za 40 PLN :)
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: BÖLZER

17-12-2013, 07:33

Sova pisze:zaczepiasz mnie po północy Słyżu jeden. w poniedziałek, gdy wiesz, ze to mój ulubiony dzień na alko, lub nie wiesz, ale juz wiesz.

przestań, masz Bolzer za 40 PLN :)
Nie, nie bede, z toba chodzil. Moje serce nalezy do innej. Ponadto nie mam pewnosci, iz mimo zenskiej ksywy jestes na pewno kobieta.
I jeszcze jedno. Od soboty nie pije z innymi wydawcami, to sie zle konczy, dla wszystkich nas.
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
535

Re: BÖLZER

17-12-2013, 08:08

krz63 pisze: Od soboty nie pije z innymi wydawcami, to sie zle konczy, dla wszystkich nas.
He,he,he. Uwielbiam takie deklaracje.
Awatar użytkownika
jesusatan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2568
Rejestracja: 11-12-2013, 21:11

Re: BÖLZER

17-12-2013, 10:39

Sova pisze:nie chcesz, nie kupujesz.
i wszystko w temacie. jak komus cena nie lezy, niech szuka gdzie indziej.
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: BÖLZER

17-12-2013, 10:49

Ta deklaracja jest prawdziwa, nie pije tez z piosenkarzami, basistami, gitarzystami, perkusistami, grafikami, dyrektorami, dziennikarzami... paru innych tez by sie znalazlo. Oczywiscie do nastepnego razu!
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: BÖLZER

17-12-2013, 11:27

COFFIN pisze:
Bzdura - przykład pierwszy z brzegu: Degial, weź se kurwa sprawdź i dopiero pisz.
Pierwszy przykład z brzegu, nowe clandestian blaze u Sovy 37zł. W garazelu 25. napisałbym "weź se kurwa sprawdz" ale juz sie wyprzedały panie odwokacie.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: BÖLZER

17-12-2013, 11:39

Skoro się wymienili to i było taniej. A z tego, co wiem to NH raczej niechętnie do tego podchodzi. Wcześniej była też wymiana z Terratur, tylko po jakim czasie od premiery. 9 dych z wysyłką i płyty miałem na drugi dzień.
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: BÖLZER

17-12-2013, 21:35

o własnie, Clandestine Blaze to doskonały przykład. zamówiłem to w dzień premiery gdy jeszcze nie było mowy o wymianie z NH. do tego chciałem aby płyty były w oryginalnych, zafoliowanych pudełkach co znacznie podniosło koszty wysyłki. miałem to pierwszy w PL ale niestety kosztem ceny.

była to mowa o merchu Bolzer. mogłem go ściągać ale cena by zabiła więc olałem. już widzę te jęki i ból dupy że za drogo itd.

sorry ale zagraniczni wydawcy mają w dupie, ze u nas koszulki są za 40 zeta, płyty CD za 25-30 a winyle za 40-50.
przecież nie zrobią specjalnych cen dla polaków ( dawno temu jeden amigo próbował ale drugi amigo go zaciukał ) bo z jakiej racji. co dalej, tańsze bilety na koncerty ? dzień dobry, jestem z polski. poproszę bilet na Mayhem z połowę ceny.
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2251
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: BÖLZER

17-12-2013, 21:38

racja.....
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: BÖLZER

17-12-2013, 21:46

Sova pisze:
była to mowa o merchu Bolzer. mogłem go ściągać ale cena by zabiła więc olałem. już widzę te jęki i ból dupy że za drogo itd.

a mógłbyś zrobić wcześniej listę chętnych i pobrać przedpłatę? ja na przykład chętnie bym sobie ich szmatałkę pokupował.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8014
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: BÖLZER

17-12-2013, 21:47

Sova pisze:o własnie, Clandestine Blaze to doskonały przykład. zamówiłem to w dzień premiery gdy jeszcze nie było mowy o wymianie z NH. do tego chciałem aby płyty były w oryginalnych, zafoliowanych pudełkach co znacznie podniosło koszty wysyłki. miałem to pierwszy w PL ale niestety kosztem ceny.

była to mowa o merchu Bolzer. mogłem go ściągać ale cena by zabiła więc olałem. już widzę te jęki i ból dupy że za drogo itd.

sorry ale zagraniczni wydawcy mają w dupie, ze u nas koszulki są za 40 zeta, płyty CD za 25-30 a winyle za 40-50.
przecież nie zrobią specjalnych cen dla polaków ( dawno temu jeden amigo próbował ale drugi amigo go zaciukał ) bo z jakiej racji. co dalej, tańsze bilety na koncerty ? dzień dobry, jestem z polski. poproszę bilet na Mayhem z połowę ceny.
I tak i nie zarazem, właśnie ceny płyt na zachodzie są relatywnie tańsze, przynajmniej w większości. Ostatni Neurosis tydzień temu kupiłem za równowartość 20 zł, Graveyard dwójeczka też coś koło tego, nowy Motorhead limited za 40... Merch faktycznie nieporównywalnie droższy, shirt to w przeliczeniu minimum 70-80 złych. Ale ja nikomu nie zazdroszczę samochodu, żony i kończyn w całości, a nawet wolę przepłacić i dać zarobić Polakowi. Taki jestem.
Dyskusja już się przewijała na forum wiele razy, a konsensus może być tylko jeden - kupuję tam gdzie mi lepiej i gdzie mi się podoba, a płacę tyle ile chcę płacić. W warzywniaku u pakistańczyka nie kupię, choćby miał najtańszą kalarepę i pomarańcze.
Ostatnio zmieniony 17-12-2013, 21:52 przez Lykantrop, łącznie zmieniany 1 raz.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: BÖLZER

17-12-2013, 21:50

Sova pisze:...co dalej, tańsze bilety na koncerty ? dzień dobry, jestem z polski. poproszę bilet na Mayhem z połowę ceny.
ROZDANE :D
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: BÖLZER

17-12-2013, 22:34

Only_True_Believers pisze:
Sova pisze:
była to mowa o merchu Bolzer. mogłem go ściągać ale cena by zabiła więc olałem. już widzę te jęki i ból dupy że za drogo itd.

a mógłbyś zrobić wcześniej listę chętnych i pobrać przedpłatę? ja na przykład chętnie bym sobie ich szmatałkę pokupował.
zapytam o to następnym razem w IB
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: BÖLZER

14-01-2014, 18:46

no i złote Bolzery wyprzedane w Iron Bonehead. Ja też już nie mam.
Zostały srebrne, pewnie zejdą szybko.
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: BÖLZER

14-01-2014, 23:19

http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
Awatar użytkownika
Bonny
rasowy masterfulowicz
Posty: 2133
Rejestracja: 20-01-2006, 17:37
Lokalizacja: Ross Bay

Re: BÖLZER

14-01-2014, 23:52

Sova pisze:
Only_True_Believers pisze:
Sova pisze:
była to mowa o merchu Bolzer. mogłem go ściągać ale cena by zabiła więc olałem. już widzę te jęki i ból dupy że za drogo itd.

a mógłbyś zrobić wcześniej listę chętnych i pobrać przedpłatę? ja na przykład chętnie bym sobie ich szmatałkę pokupował.
zapytam o to następnym razem w IB
na nową dzianinkę Bolzer, jeśli ładna, byłbym chętny
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4516
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: BÖLZER

15-01-2014, 13:37

+1
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: BÖLZER

16-01-2014, 13:45

TAK, ŚMIECIE

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dwa-s ... e-w-ziemie

Monstrualna grupa plam oznaczona numerem 1944 znajduje się już niemal na środku tarczy słonecznej. Oznacza to, że każda aktywność do jakiej dochodzi z tamtej lokalizacji będzie geoefektywna. Dzisiaj miały tam miejsce dwa silne rozbłyski w tym jeden klasy X.



Konfiguracja magnetyczna regionu 1944 sprzyja powstawaniu silnych rozbłysków i przez ostatnie dni widzieliśmy już kilkanaście rozbłysków klasy M w tym przynajmniej dwa ocierające się o poziom X. W dniu dzisiejszym z tego miejsca doszło już do rozbłysku M7.2 a chwile po nim nastąpił koronalny wyrzut masy. Chmura plazmy powinna rozpocząć oddziaływanie z ziemską magnetosferą w ciągu następnych trzech dni.
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
REINHARD IRRUMATOR
postuje jak opętany!
Posty: 655
Rejestracja: 21-11-2011, 17:05

Re: BÖLZER

16-01-2014, 18:05

sam z chęcią ubrałbym koszul BÖLZER
Norma to głupota, degeneracja to geniusz
ODPOWIEDZ