POlitykowanie

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
Awatar użytkownika
Hatefire
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12008
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

25-06-2026, 15:20

Obrazek
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

25-06-2026, 15:41

immortal69 pisze:
24-06-2026, 14:47
Z tym zaradnym lekarzykiem w szpitalu południowym i całym szambem, które się leje to można by rzec, że do opozycji św. Mikołaj przyszedł w tym roku w czerwcu :hehehe:
Sygnalista Jędrzejewski cały rok dźwigał w sobie „skandal" w szpitalu. Wczoraj twierdził, że ma solidne dowody.
Dziś przed prokuratorem zamilkł. Nawet telefonu zapomniał... zestresowany.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 833
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: POlitykowanie

25-06-2026, 17:47

trup pisze:
25-06-2026, 15:41
immortal69 pisze:
24-06-2026, 14:47
Z tym zaradnym lekarzykiem w szpitalu południowym i całym szambem, które się leje to można by rzec, że do opozycji św. Mikołaj przyszedł w tym roku w czerwcu :hehehe:
Sygnalista Jędrzejewski cały rok dźwigał w sobie „skandal" w szpitalu. Wczoraj twierdził, że ma solidne dowody.
Dziś przed prokuratorem zamilkł. Nawet telefonu zapomniał... zestresowany.
Donald, to ty? :D
Guten Tag
Awatar użytkownika
immortal69
w mackach Zła
Posty: 674
Rejestracja: 12-01-2009, 13:16
Lokalizacja: Olsztyn

Re: POlitykowanie

25-06-2026, 22:13

trup pisze:
25-06-2026, 15:41
immortal69 pisze:
24-06-2026, 14:47
Z tym zaradnym lekarzykiem w szpitalu południowym i całym szambem, które się leje to można by rzec, że do opozycji św. Mikołaj przyszedł w tym roku w czerwcu :hehehe:
Sygnalista Jędrzejewski cały rok dźwigał w sobie „skandal" w szpitalu. Wczoraj twierdził, że ma solidne dowody.
Dziś przed prokuratorem zamilkł. Nawet telefonu zapomniał... zestresowany.
A ty byś chciał rozmawiać z łapanki 24h po wystąpieniu w mediach z całą zgrają prokuratorów bez pełnomocnika w sprawie umoczonej politycznie gdzie premier RP publicznie orzeka, że sprawa jest wątpliwa?
Obrazek
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

26-06-2026, 01:03

immortal69 pisze:
25-06-2026, 22:13
trup pisze:
25-06-2026, 15:41
immortal69 pisze:
24-06-2026, 14:47
Z tym zaradnym lekarzykiem w szpitalu południowym i całym szambem, które się leje to można by rzec, że do opozycji św. Mikołaj przyszedł w tym roku w czerwcu :hehehe:
Sygnalista Jędrzejewski cały rok dźwigał w sobie „skandal" w szpitalu. Wczoraj twierdził, że ma solidne dowody.
Dziś przed prokuratorem zamilkł. Nawet telefonu zapomniał... zestresowany.
A ty byś chciał rozmawiać z łapanki 24h po wystąpieniu w mediach z całą zgrają prokuratorów bez pełnomocnika w sprawie umoczonej politycznie gdzie premier RP publicznie orzeka, że sprawa jest wątpliwa?
No bidulek kurwa jego mać... zero dowodów, chlapał coś bo miał pretensje gdyż uważał, że powinien dostać 700 000 prowizji za wkład w rozwój oddziału, niby wiedział o zgonach na SOR i w szpitalu od roku... wiedział ale nie powiedział... dusił w sobie, i dopiero otworzył się i wypłakał w ramionach stanowskiego.... a teraz okazuje się, że dowodów nie ma... Na salonik VIP - też nie ma dowodów... żadnych nazwisk, sytuacji... konkretów... nic.
Jakiś taki mało wiarygodny...., nie sądzisz?

No trochę ciepła, qłerva.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
immortal69
w mackach Zła
Posty: 674
Rejestracja: 12-01-2009, 13:16
Lokalizacja: Olsztyn

Re: POlitykowanie

26-06-2026, 09:20

Masz trochę racji ale skoro był beton i zmowa milczenia po stronie zarządzającego to tylko media mogą w takiej sprawie otworzyć wieko, żeby gęste leciało.
Nie zastanawia Cię choć trochę czemu tak ochoczo prokuratura nie przesłuchała do tej pory tego drugiego lekarzyka?
Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie...
Obrazek
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

26-06-2026, 13:48

Czy beton czy nie, nie wiem. O ile coś było i jeśli zdecydował się coś ujawnić to dlaczego tego nie zrobił konkretami? Może ich nie miał? Może chciał tylko się odegrać na zarządzie szpitala i coś tym ugrać, a stanowski wykorzystał temat do uderzenia w polityków? Ale coś chyba się rozjechało... Prokuratura przesłuchała "sygnalistę" bo dotyczy to chyba innej sprawy (zgonów i kasy) a nie nagłośnionego "salonika VIP". Więc dwie niezwiązane ze sobą sprawy w prokuraturze.

I tak...
Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie...
Natomiast jestem przeciwny dla jakichś ustawowych ruchów w tym momencie. W przypadku pochopnego działania wywołanego jakimiś wydarzeniami bieżącymi zazwyczaj to się źle kończy dla nas. Nadzór powinien być lepszy. O ile wiem, zarządu już nie ma. Jest nowy. Lekarz milioner - ponosi konsekwencje. Dalej działa prokuratura.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Wojna
w mackach Zła
Posty: 761
Rejestracja: 19-02-2018, 09:19
Lokalizacja: Rzeka Bóbr .

Re: POlitykowanie

26-06-2026, 15:03

Obrazek
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

26-06-2026, 16:40

Uuu Wojna... zgodnie z linia jedynie słuszną dowcip pikuje.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Nerwowy
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6844
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: POlitykowanie

26-06-2026, 17:53

Co by nie mówić krytyka, szydzenie, hejt czy jak to nazwać są akurat w tej kwestii w pełni uzasadnione. Śmieszne tylko że wychodzą one ze strony typa co to sam fotografował się z Witkową jak jakąś gwiazdą :hehehe: :hehehe: :hehehe:
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10938
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: POlitykowanie

26-06-2026, 19:32

Stachursky i Canal Null napierdalają codziennie po 10 materiałów o aferze szpitalnej, dawno czegoś takiego nie było.
I am Cell Dorado and I respect NO ONE but Gohan Blanco
NoGodsNoMasters
postuje jak opętany!
Posty: 467
Rejestracja: 14-02-2026, 22:11

Re: POlitykowanie

26-06-2026, 19:36

O nadmiarowych zgonach z pandemii też mówią, czy jednym zgonem w kiblu przykryli około 200 tysięcy ciał?
Awatar użytkownika
Order_of_Nine_Angels
zaczyna szaleć
Posty: 205
Rejestracja: 09-02-2026, 00:07

Re: POlitykowanie

26-06-2026, 19:41

O tym ministrze co zalecił leczyć tylko Covid-19, czym ubił dziesiątki tysięcy ludzi? Zero odpowiedzialności.

Zakon
Awatar użytkownika
Hatefire
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12008
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

27-06-2026, 12:28

Obrazek
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1837
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: POlitykowanie

27-06-2026, 20:27

Kisnę, ci sami ludzie co mówią na UE Eurokołchoz mówią, że po Ukraina do UE nigdy nie wejdzie bo oni zabraniają. Jak to się w tych łbach klei w ogóle? No jak?

A zakolak i boty pisowskie będą cisnąć te szpitale jak te bogu ducha winne tramwaje w Poznaniu aż się platforma zesra.
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17872
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

27-06-2026, 20:51

Odnoszę wrażenie, że środowisk politycznych, które się rzuciły jak poczuły krew jest znacznie więcej*. Powiem więcej, jbnie PO stało się modne, tak jak kiedyś było to z piss.

Rzeczywiście jest przesilenie. Ci co mieli wypączkować, jeszcze się nie rozmnożyli przez podział. Może poza KrólikowskąZajączkowską - ale to chyba sygnał, że wie co będzie z dałniarzami się działo. Inni w napięciu i wewnętrznych szarpankach czekają na ile afera z państwem lekarskim w państwie nadwątli sondaże PO. W przyszłym tygodniu polecą w PO głowy. Trzaskowski może Kierwinski. To, że lobbystka minister (jak 26 innych lobbystów lekarzy w sejmie i Senacie - niezła klika, co nie) jeszcze nie poleciała, wzbudza moje ogromne zdziwienie. Ale to może być znak, że Tusk chce zrobić swój klasyczny manewr. W każdym bądź razie, póki co jak piszesz - pissboty i inne podniecone -mioty się emocjonują, stanowski pompuje a sprawa w oczekiwaniu, zawieszeniu i ocenieniu - przez sondaże. Jak jebnie to do wyborów się może rozprowadzi (o ile to w ogóle nie jebło, aby rozminować temat).

I jeszcze jedna sprawa. Po pierwszym referendum, finalnie udanym dla pisowców, docelowo gra toczy się o Warszawę. Zczyszczenie teraz przegrywa politycznego jakim jest aktualnie Trzaskowski i obsadzenie go choćby Ludwikiem R. z magistratu wilanowskiego upiekłoby dwie pieczenie na jednym ogniu. Tego nie będą odwoływać bo jak, jak dopiero co wskoczył na stołek, a jest swój jak mało kto. Nie mówiąc o tym, że ten co faktycznie rządzi Warszawą jest z tej dzielnicy, w sensie po historycznych sprawach i teraźniejszych . Trochę ze starego w. trochę z nowego. Win win jednym słowem.

* choćby taki Zandberg, tak chyba lubiany przez lekarzy, na radzie miasta okazał się umiarkowanym zwolennikiem nabijania portfelii tej kaście. (Powiedzmy sobie uczciwie, że nawet jakby lewizna miała na tym urosnąć, kosztem obrażenia się na nią, przez lekarzy xddddd, to pożytek z tego będzie. Lepiej żeby ci rośli z dwojga złego a i naiwnie licząc też, może i zastopuje się to szaleństwo z tym lobby. Może odejdziemy od metafizyki w przypadku tego zawodu, klęczenia i 14% podatku bo już jedna taką grupę społeczną mamy, która co prawda nie płaci wcale dochodowego, ale też ma status mało unormowany i jakiś taki przesadnie uprzywilejowany).
Ostatnio zmieniony 27-06-2026, 21:17 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
lys på slutten av lys

dra til helvete
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 5329
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POlitykowanie

27-06-2026, 21:16

Ascetic pisze:
27-06-2026, 20:51
Powiem więcej, jbnie PO stało się modne, tak jak kiedyś było to z piss.
A czy to dziwne? Powiedziałbym, że normalne. Władzy patrzy się na ręce. A skoro władza w Warszawie sama się podkłada, oh well.

Tu następny kamyczek do ogródka:

https://wiadomosci.wp.pl/trzaskowski-ob ... 340708000a
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17872
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

27-06-2026, 21:18

Lukass pisze:
27-06-2026, 21:16
Ascetic pisze:
27-06-2026, 20:51
Powiem więcej, jbnie PO stało się modne, tak jak kiedyś było to z piss.
A czy to dziwne? Powiedziałbym, że normalne. Władzy patrzy się na ręce. A skoro władza w Warszawie sama się podkłada, oh well.

Tu następny kamyczek do ogródka:

https://wiadomosci.wp.pl/trzaskowski-ob ... 340708000a
Klasycznie wybrałeś z kontekstu to co ci pasuje. Bez związku z meritum sprawy. Nara.
lys på slutten av lys

dra til helvete
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 5329
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POlitykowanie

27-06-2026, 21:22

Ascetic pisze:
27-06-2026, 21:18
Klasycznie wybrałeś z kontekstu to co ci pasuje. Nara.
A co miałem wybierać? Obecny spór polityczny w Polsce jest tak prymitywny, nudny i przewidywalny, że naprawdę szkoda poświęcać mu czas, skoro można... nie wiem kurwa, spać, jeść, iść na spacer, wysrać się. Cokolwiek będzie ciekawsze, niż przyglądanie się tym ułomom. No ale nie dziw się, że wielu chce się dobrać do rządzących z KO. Normalne zjawisko.
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17872
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

27-06-2026, 21:28

Lukass pisze:
27-06-2026, 21:22
Ascetic pisze:
27-06-2026, 21:18
Klasycznie wybrałeś z kontekstu to co ci pasuje. Nara.
A co miałem wybierać? Obecny spór polityczny w Polsce jest tak prymitywny, nudny i przewidywalny, że naprawdę szkoda poświęcać mu czas, skoro można... nie wiem kurwa, spać, jeść, iść na spacer, wysrać się. Cokolwiek będzie ciekawsze, niż przyglądanie się tym ułomom. No ale nie dziw się, że wielu chce się dobrać do rządzących z KO. Normalne zjawisko.
To dalej nie ma nic wspólnego z przedmiotem sprawy.
lys på slutten av lys

dra til helvete
ODPOWIEDZ