
POlitykowanie
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir
Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
- Hatefire
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12008
- Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
- Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18041
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: POlitykowanie
Sygnalista Jędrzejewski cały rok dźwigał w sobie „skandal" w szpitalu. Wczoraj twierdził, że ma solidne dowody.immortal69 pisze: ↑24-06-2026, 14:47Z tym zaradnym lekarzykiem w szpitalu południowym i całym szambem, które się leje to można by rzec, że do opozycji św. Mikołaj przyszedł w tym roku w czerwcu![]()
Dziś przed prokuratorem zamilkł. Nawet telefonu zapomniał... zestresowany.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
- SATYROS
- w mackach Zła
- Posty: 833
- Rejestracja: 19-12-2014, 22:59
Re: POlitykowanie
Donald, to ty?trup pisze: ↑25-06-2026, 15:41Sygnalista Jędrzejewski cały rok dźwigał w sobie „skandal" w szpitalu. Wczoraj twierdził, że ma solidne dowody.immortal69 pisze: ↑24-06-2026, 14:47Z tym zaradnym lekarzykiem w szpitalu południowym i całym szambem, które się leje to można by rzec, że do opozycji św. Mikołaj przyszedł w tym roku w czerwcu![]()
Dziś przed prokuratorem zamilkł. Nawet telefonu zapomniał... zestresowany.
Guten Tag
- immortal69
- w mackach Zła
- Posty: 674
- Rejestracja: 12-01-2009, 13:16
- Lokalizacja: Olsztyn
Re: POlitykowanie
A ty byś chciał rozmawiać z łapanki 24h po wystąpieniu w mediach z całą zgrają prokuratorów bez pełnomocnika w sprawie umoczonej politycznie gdzie premier RP publicznie orzeka, że sprawa jest wątpliwa?trup pisze: ↑25-06-2026, 15:41Sygnalista Jędrzejewski cały rok dźwigał w sobie „skandal" w szpitalu. Wczoraj twierdził, że ma solidne dowody.immortal69 pisze: ↑24-06-2026, 14:47Z tym zaradnym lekarzykiem w szpitalu południowym i całym szambem, które się leje to można by rzec, że do opozycji św. Mikołaj przyszedł w tym roku w czerwcu![]()
Dziś przed prokuratorem zamilkł. Nawet telefonu zapomniał... zestresowany.
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18041
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: POlitykowanie
No bidulek kurwa jego mać... zero dowodów, chlapał coś bo miał pretensje gdyż uważał, że powinien dostać 700 000 prowizji za wkład w rozwój oddziału, niby wiedział o zgonach na SOR i w szpitalu od roku... wiedział ale nie powiedział... dusił w sobie, i dopiero otworzył się i wypłakał w ramionach stanowskiego.... a teraz okazuje się, że dowodów nie ma... Na salonik VIP - też nie ma dowodów... żadnych nazwisk, sytuacji... konkretów... nic.immortal69 pisze: ↑25-06-2026, 22:13A ty byś chciał rozmawiać z łapanki 24h po wystąpieniu w mediach z całą zgrają prokuratorów bez pełnomocnika w sprawie umoczonej politycznie gdzie premier RP publicznie orzeka, że sprawa jest wątpliwa?trup pisze: ↑25-06-2026, 15:41Sygnalista Jędrzejewski cały rok dźwigał w sobie „skandal" w szpitalu. Wczoraj twierdził, że ma solidne dowody.immortal69 pisze: ↑24-06-2026, 14:47Z tym zaradnym lekarzykiem w szpitalu południowym i całym szambem, które się leje to można by rzec, że do opozycji św. Mikołaj przyszedł w tym roku w czerwcu![]()
Dziś przed prokuratorem zamilkł. Nawet telefonu zapomniał... zestresowany.
Jakiś taki mało wiarygodny...., nie sądzisz?
No trochę ciepła, qłerva.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
- immortal69
- w mackach Zła
- Posty: 674
- Rejestracja: 12-01-2009, 13:16
- Lokalizacja: Olsztyn
Re: POlitykowanie
Masz trochę racji ale skoro był beton i zmowa milczenia po stronie zarządzającego to tylko media mogą w takiej sprawie otworzyć wieko, żeby gęste leciało.
Nie zastanawia Cię choć trochę czemu tak ochoczo prokuratura nie przesłuchała do tej pory tego drugiego lekarzyka?
Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie...
Nie zastanawia Cię choć trochę czemu tak ochoczo prokuratura nie przesłuchała do tej pory tego drugiego lekarzyka?
Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie...
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18041
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: POlitykowanie
Czy beton czy nie, nie wiem. O ile coś było i jeśli zdecydował się coś ujawnić to dlaczego tego nie zrobił konkretami? Może ich nie miał? Może chciał tylko się odegrać na zarządzie szpitala i coś tym ugrać, a stanowski wykorzystał temat do uderzenia w polityków? Ale coś chyba się rozjechało... Prokuratura przesłuchała "sygnalistę" bo dotyczy to chyba innej sprawy (zgonów i kasy) a nie nagłośnionego "salonika VIP". Więc dwie niezwiązane ze sobą sprawy w prokuraturze.
I tak...
I tak...
Natomiast jestem przeciwny dla jakichś ustawowych ruchów w tym momencie. W przypadku pochopnego działania wywołanego jakimiś wydarzeniami bieżącymi zazwyczaj to się źle kończy dla nas. Nadzór powinien być lepszy. O ile wiem, zarządu już nie ma. Jest nowy. Lekarz milioner - ponosi konsekwencje. Dalej działa prokuratura.Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie...
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
-
Wojna
- w mackach Zła
- Posty: 761
- Rejestracja: 19-02-2018, 09:19
- Lokalizacja: Rzeka Bóbr .
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18041
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: POlitykowanie
Uuu Wojna... zgodnie z linia jedynie słuszną dowcip pikuje.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
- Nerwowy
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 6844
- Rejestracja: 20-06-2009, 14:07
Re: POlitykowanie
Co by nie mówić krytyka, szydzenie, hejt czy jak to nazwać są akurat w tej kwestii w pełni uzasadnione. Śmieszne tylko że wychodzą one ze strony typa co to sam fotografował się z Witkową jak jakąś gwiazdą

De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
- hcpig
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10938
- Rejestracja: 06-07-2008, 13:23
Re: POlitykowanie
Stachursky i Canal Null napierdalają codziennie po 10 materiałów o aferze szpitalnej, dawno czegoś takiego nie było.
I am Cell Dorado and I respect NO ONE but Gohan Blanco
-
NoGodsNoMasters
- postuje jak opętany!
- Posty: 467
- Rejestracja: 14-02-2026, 22:11
Re: POlitykowanie
O nadmiarowych zgonach z pandemii też mówią, czy jednym zgonem w kiblu przykryli około 200 tysięcy ciał?
- Order_of_Nine_Angels
- zaczyna szaleć
- Posty: 205
- Rejestracja: 09-02-2026, 00:07
Re: POlitykowanie
O tym ministrze co zalecił leczyć tylko Covid-19, czym ubił dziesiątki tysięcy ludzi? Zero odpowiedzialności.
Zakon
Zakon
- Hatefire
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12008
- Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
- Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)
- Tatuś
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1837
- Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
- Lokalizacja: Wrocław
- Kontakt:
Re: POlitykowanie
Kisnę, ci sami ludzie co mówią na UE Eurokołchoz mówią, że po Ukraina do UE nigdy nie wejdzie bo oni zabraniają. Jak to się w tych łbach klei w ogóle? No jak?
A zakolak i boty pisowskie będą cisnąć te szpitale jak te bogu ducha winne tramwaje w Poznaniu aż się platforma zesra.
A zakolak i boty pisowskie będą cisnąć te szpitale jak te bogu ducha winne tramwaje w Poznaniu aż się platforma zesra.
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17872
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: POlitykowanie
Odnoszę wrażenie, że środowisk politycznych, które się rzuciły jak poczuły krew jest znacznie więcej*. Powiem więcej, jbnie PO stało się modne, tak jak kiedyś było to z piss.
Rzeczywiście jest przesilenie. Ci co mieli wypączkować, jeszcze się nie rozmnożyli przez podział. Może poza KrólikowskąZajączkowską - ale to chyba sygnał, że wie co będzie z dałniarzami się działo. Inni w napięciu i wewnętrznych szarpankach czekają na ile afera z państwem lekarskim w państwie nadwątli sondaże PO. W przyszłym tygodniu polecą w PO głowy. Trzaskowski może Kierwinski. To, że lobbystka minister (jak 26 innych lobbystów lekarzy w sejmie i Senacie - niezła klika, co nie) jeszcze nie poleciała, wzbudza moje ogromne zdziwienie. Ale to może być znak, że Tusk chce zrobić swój klasyczny manewr. W każdym bądź razie, póki co jak piszesz - pissboty i inne podniecone -mioty się emocjonują, stanowski pompuje a sprawa w oczekiwaniu, zawieszeniu i ocenieniu - przez sondaże. Jak jebnie to do wyborów się może rozprowadzi (o ile to w ogóle nie jebło, aby rozminować temat).
I jeszcze jedna sprawa. Po pierwszym referendum, finalnie udanym dla pisowców, docelowo gra toczy się o Warszawę. Zczyszczenie teraz przegrywa politycznego jakim jest aktualnie Trzaskowski i obsadzenie go choćby Ludwikiem R. z magistratu wilanowskiego upiekłoby dwie pieczenie na jednym ogniu. Tego nie będą odwoływać bo jak, jak dopiero co wskoczył na stołek, a jest swój jak mało kto. Nie mówiąc o tym, że ten co faktycznie rządzi Warszawą jest z tej dzielnicy, w sensie po historycznych sprawach i teraźniejszych . Trochę ze starego w. trochę z nowego. Win win jednym słowem.
* choćby taki Zandberg, tak chyba lubiany przez lekarzy, na radzie miasta okazał się umiarkowanym zwolennikiem nabijania portfelii tej kaście. (Powiedzmy sobie uczciwie, że nawet jakby lewizna miała na tym urosnąć, kosztem obrażenia się na nią, przez lekarzy xddddd, to pożytek z tego będzie. Lepiej żeby ci rośli z dwojga złego a i naiwnie licząc też, może i zastopuje się to szaleństwo z tym lobby. Może odejdziemy od metafizyki w przypadku tego zawodu, klęczenia i 14% podatku bo już jedna taką grupę społeczną mamy, która co prawda nie płaci wcale dochodowego, ale też ma status mało unormowany i jakiś taki przesadnie uprzywilejowany).
Rzeczywiście jest przesilenie. Ci co mieli wypączkować, jeszcze się nie rozmnożyli przez podział. Może poza KrólikowskąZajączkowską - ale to chyba sygnał, że wie co będzie z dałniarzami się działo. Inni w napięciu i wewnętrznych szarpankach czekają na ile afera z państwem lekarskim w państwie nadwątli sondaże PO. W przyszłym tygodniu polecą w PO głowy. Trzaskowski może Kierwinski. To, że lobbystka minister (jak 26 innych lobbystów lekarzy w sejmie i Senacie - niezła klika, co nie) jeszcze nie poleciała, wzbudza moje ogromne zdziwienie. Ale to może być znak, że Tusk chce zrobić swój klasyczny manewr. W każdym bądź razie, póki co jak piszesz - pissboty i inne podniecone -mioty się emocjonują, stanowski pompuje a sprawa w oczekiwaniu, zawieszeniu i ocenieniu - przez sondaże. Jak jebnie to do wyborów się może rozprowadzi (o ile to w ogóle nie jebło, aby rozminować temat).
I jeszcze jedna sprawa. Po pierwszym referendum, finalnie udanym dla pisowców, docelowo gra toczy się o Warszawę. Zczyszczenie teraz przegrywa politycznego jakim jest aktualnie Trzaskowski i obsadzenie go choćby Ludwikiem R. z magistratu wilanowskiego upiekłoby dwie pieczenie na jednym ogniu. Tego nie będą odwoływać bo jak, jak dopiero co wskoczył na stołek, a jest swój jak mało kto. Nie mówiąc o tym, że ten co faktycznie rządzi Warszawą jest z tej dzielnicy, w sensie po historycznych sprawach i teraźniejszych . Trochę ze starego w. trochę z nowego. Win win jednym słowem.
* choćby taki Zandberg, tak chyba lubiany przez lekarzy, na radzie miasta okazał się umiarkowanym zwolennikiem nabijania portfelii tej kaście. (Powiedzmy sobie uczciwie, że nawet jakby lewizna miała na tym urosnąć, kosztem obrażenia się na nią, przez lekarzy xddddd, to pożytek z tego będzie. Lepiej żeby ci rośli z dwojga złego a i naiwnie licząc też, może i zastopuje się to szaleństwo z tym lobby. Może odejdziemy od metafizyki w przypadku tego zawodu, klęczenia i 14% podatku bo już jedna taką grupę społeczną mamy, która co prawda nie płaci wcale dochodowego, ale też ma status mało unormowany i jakiś taki przesadnie uprzywilejowany).
Ostatnio zmieniony 27-06-2026, 21:17 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
- Lukass
- zahartowany metalizator
- Posty: 5329
- Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
- Lokalizacja: Trójmiasto
Re: POlitykowanie
A czy to dziwne? Powiedziałbym, że normalne. Władzy patrzy się na ręce. A skoro władza w Warszawie sama się podkłada, oh well.
Tu następny kamyczek do ogródka:
https://wiadomosci.wp.pl/trzaskowski-ob ... 340708000a
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
How did we go wrong?
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17872
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: POlitykowanie
Klasycznie wybrałeś z kontekstu to co ci pasuje. Bez związku z meritum sprawy. Nara.Lukass pisze: ↑27-06-2026, 21:16A czy to dziwne? Powiedziałbym, że normalne. Władzy patrzy się na ręce. A skoro władza w Warszawie sama się podkłada, oh well.
Tu następny kamyczek do ogródka:
https://wiadomosci.wp.pl/trzaskowski-ob ... 340708000a
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
- Lukass
- zahartowany metalizator
- Posty: 5329
- Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
- Lokalizacja: Trójmiasto
Re: POlitykowanie
A co miałem wybierać? Obecny spór polityczny w Polsce jest tak prymitywny, nudny i przewidywalny, że naprawdę szkoda poświęcać mu czas, skoro można... nie wiem kurwa, spać, jeść, iść na spacer, wysrać się. Cokolwiek będzie ciekawsze, niż przyglądanie się tym ułomom. No ale nie dziw się, że wielu chce się dobrać do rządzących z KO. Normalne zjawisko.
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
How did we go wrong?
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17872
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: POlitykowanie
To dalej nie ma nic wspólnego z przedmiotem sprawy.Lukass pisze: ↑27-06-2026, 21:22A co miałem wybierać? Obecny spór polityczny w Polsce jest tak prymitywny, nudny i przewidywalny, że naprawdę szkoda poświęcać mu czas, skoro można... nie wiem kurwa, spać, jeść, iść na spacer, wysrać się. Cokolwiek będzie ciekawsze, niż przyglądanie się tym ułomom. No ale nie dziw się, że wielu chce się dobrać do rządzących z KO. Normalne zjawisko.
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete








