POlitykowanie

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
Awatar użytkownika
Hatefire
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12000
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

25-06-2026, 15:20

Obrazek
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

25-06-2026, 15:41

immortal69 pisze:
24-06-2026, 14:47
Z tym zaradnym lekarzykiem w szpitalu południowym i całym szambem, które się leje to można by rzec, że do opozycji św. Mikołaj przyszedł w tym roku w czerwcu :hehehe:
Sygnalista Jędrzejewski cały rok dźwigał w sobie „skandal" w szpitalu. Wczoraj twierdził, że ma solidne dowody.
Dziś przed prokuratorem zamilkł. Nawet telefonu zapomniał... zestresowany.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
SATYROS
w mackach Zła
Posty: 832
Rejestracja: 19-12-2014, 22:59

Re: POlitykowanie

25-06-2026, 17:47

trup pisze:
25-06-2026, 15:41
immortal69 pisze:
24-06-2026, 14:47
Z tym zaradnym lekarzykiem w szpitalu południowym i całym szambem, które się leje to można by rzec, że do opozycji św. Mikołaj przyszedł w tym roku w czerwcu :hehehe:
Sygnalista Jędrzejewski cały rok dźwigał w sobie „skandal" w szpitalu. Wczoraj twierdził, że ma solidne dowody.
Dziś przed prokuratorem zamilkł. Nawet telefonu zapomniał... zestresowany.
Donald, to ty? :D
Guten Tag
Awatar użytkownika
immortal69
w mackach Zła
Posty: 674
Rejestracja: 12-01-2009, 13:16
Lokalizacja: Olsztyn

Re: POlitykowanie

25-06-2026, 22:13

trup pisze:
25-06-2026, 15:41
immortal69 pisze:
24-06-2026, 14:47
Z tym zaradnym lekarzykiem w szpitalu południowym i całym szambem, które się leje to można by rzec, że do opozycji św. Mikołaj przyszedł w tym roku w czerwcu :hehehe:
Sygnalista Jędrzejewski cały rok dźwigał w sobie „skandal" w szpitalu. Wczoraj twierdził, że ma solidne dowody.
Dziś przed prokuratorem zamilkł. Nawet telefonu zapomniał... zestresowany.
A ty byś chciał rozmawiać z łapanki 24h po wystąpieniu w mediach z całą zgrają prokuratorów bez pełnomocnika w sprawie umoczonej politycznie gdzie premier RP publicznie orzeka, że sprawa jest wątpliwa?
Obrazek
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

26-06-2026, 01:03

immortal69 pisze:
25-06-2026, 22:13
trup pisze:
25-06-2026, 15:41
immortal69 pisze:
24-06-2026, 14:47
Z tym zaradnym lekarzykiem w szpitalu południowym i całym szambem, które się leje to można by rzec, że do opozycji św. Mikołaj przyszedł w tym roku w czerwcu :hehehe:
Sygnalista Jędrzejewski cały rok dźwigał w sobie „skandal" w szpitalu. Wczoraj twierdził, że ma solidne dowody.
Dziś przed prokuratorem zamilkł. Nawet telefonu zapomniał... zestresowany.
A ty byś chciał rozmawiać z łapanki 24h po wystąpieniu w mediach z całą zgrają prokuratorów bez pełnomocnika w sprawie umoczonej politycznie gdzie premier RP publicznie orzeka, że sprawa jest wątpliwa?
No bidulek kurwa jego mać... zero dowodów, chlapał coś bo miał pretensje gdyż uważał, że powinien dostać 700 000 prowizji za wkład w rozwój oddziału, niby wiedział o zgonach na SOR i w szpitalu od roku... wiedział ale nie powiedział... dusił w sobie, i dopiero otworzył się i wypłakał w ramionach stanowskiego.... a teraz okazuje się, że dowodów nie ma... Na salonik VIP - też nie ma dowodów... żadnych nazwisk, sytuacji... konkretów... nic.
Jakiś taki mało wiarygodny...., nie sądzisz?

No trochę ciepła, qłerva.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
immortal69
w mackach Zła
Posty: 674
Rejestracja: 12-01-2009, 13:16
Lokalizacja: Olsztyn

Re: POlitykowanie

26-06-2026, 09:20

Masz trochę racji ale skoro był beton i zmowa milczenia po stronie zarządzającego to tylko media mogą w takiej sprawie otworzyć wieko, żeby gęste leciało.
Nie zastanawia Cię choć trochę czemu tak ochoczo prokuratura nie przesłuchała do tej pory tego drugiego lekarzyka?
Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie...
Obrazek
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

26-06-2026, 13:48

Czy beton czy nie, nie wiem. O ile coś było i jeśli zdecydował się coś ujawnić to dlaczego tego nie zrobił konkretami? Może ich nie miał? Może chciał tylko się odegrać na zarządzie szpitala i coś tym ugrać, a stanowski wykorzystał temat do uderzenia w polityków? Ale coś chyba się rozjechało... Prokuratura przesłuchała "sygnalistę" bo dotyczy to chyba innej sprawy (zgonów i kasy) a nie nagłośnionego "salonika VIP". Więc dwie niezwiązane ze sobą sprawy w prokuraturze.

I tak...
Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie...
Natomiast jestem przeciwny dla jakichś ustawowych ruchów w tym momencie. W przypadku pochopnego działania wywołanego jakimiś wydarzeniami bieżącymi zazwyczaj to się źle kończy dla nas. Nadzór powinien być lepszy. O ile wiem, zarządu już nie ma. Jest nowy. Lekarz milioner - ponosi konsekwencje. Dalej działa prokuratura.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Wojna
w mackach Zła
Posty: 760
Rejestracja: 19-02-2018, 09:19
Lokalizacja: Rzeka Bóbr .

Re: POlitykowanie

26-06-2026, 15:03

Obrazek
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

26-06-2026, 16:40

Uuu Wojna... zgodnie z linia jedynie słuszną dowcip pikuje.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Nerwowy
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6844
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: POlitykowanie

26-06-2026, 17:53

Co by nie mówić krytyka, szydzenie, hejt czy jak to nazwać są akurat w tej kwestii w pełni uzasadnione. Śmieszne tylko że wychodzą one ze strony typa co to sam fotografował się z Witkową jak jakąś gwiazdą :hehehe: :hehehe: :hehehe:
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10934
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: POlitykowanie

26-06-2026, 19:32

Stachursky i Canal Null napierdalają codziennie po 10 materiałów o aferze szpitalnej, dawno czegoś takiego nie było.
I am Cell Dorado and I respect NO ONE but Gohan Blanco
NoGodsNoMasters
postuje jak opętany!
Posty: 462
Rejestracja: 14-02-2026, 22:11

Re: POlitykowanie

26-06-2026, 19:36

O nadmiarowych zgonach z pandemii też mówią, czy jednym zgonem w kiblu przykryli około 200 tysięcy ciał?
Awatar użytkownika
Order_of_Nine_Angels
zaczyna szaleć
Posty: 204
Rejestracja: 09-02-2026, 00:07

Re: POlitykowanie

26-06-2026, 19:41

O tym ministrze co zalecił leczyć tylko Covid-19, czym ubił dziesiątki tysięcy ludzi? Zero odpowiedzialności.

Zakon
ODPOWIEDZ