VADER
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
- Żułek
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17587
- Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
- Lokalizacja: from hell
Re: VADER
epki to oni mieli dobre ale w latach 90-tych
i wtedy to były prawdziwe epki a nie jakieś 10-minutowe pierdy
i wtedy to były prawdziwe epki a nie jakieś 10-minutowe pierdy
NB więc cena będzie na 100% z dupy
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.
memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
- nicram
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 13117
- Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
- Lokalizacja: Litzmannstadt
Re: VADER
Żułek, przecież nie ma przymusu kupowania.
A co do NB to faktycznie przeginają z cenami. Płyta za 80 zł to już naprawdę przesada.
A co do NB to faktycznie przeginają z cenami. Płyta za 80 zł to już naprawdę przesada.
all the monsters will break your heart
- Żułek
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17587
- Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
- Lokalizacja: from hell
Re: VADER
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.
memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18002
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: VADER
Maurycy, widzę, już na dobre wrócił....


hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
-
Soundterror
- postuje jak opętany!
- Posty: 616
- Rejestracja: 29-06-2021, 15:15
- Stoigniew
- zahartowany metalizator
- Posty: 4388
- Rejestracja: 09-01-2012, 18:20
Re: VADER
dopchają jakimiś "lajfami" z Pierdziszewa Górnegoi zrobi się 20-25 minutŻułek pisze: ↑02-04-2025, 11:51kolejna 10 minutowa nikomu nie potrzebna epkaVADERMANIAX !!! Jesteśmy bardziej niż gotowi by zaprezentować Wam naszą najnowszą EP-kę. „Humanihility” JUŻ TERAZ!!! Wszystkie utwory zostały nagrane w Grindstone Studio w listopadzie 2024 roku ze Scott Atkins w roli producenta. Wydawcą jest oczywiście Nuclear Blast. Okładkę stworzył niesamowity Marcelo Vasco Arts.
Na EP-ce znajdziecie trzy nowe tytuły:
- GENOCIDE DESIGNED
- RAMPAGE
- UNBENDING
Każdy z kawałków został skomponowany przez innego członka zespołu - w tym Mausera, który ponownie dołączył do składu już jakiś czas temu.
W nadchodzących tygodniach podamy więcej szczegółów na temat tego wydawnictwa.![]()
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12555
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: VADER
W sumie to chetniej bym posluchal nagran live z Pierdziszewa Dolnego niz kolejnych z Londynu czy innego Nowego Jorku jakich jest pelno na swiecie.
Find your flow
-
Soundterror
- postuje jak opętany!
- Posty: 616
- Rejestracja: 29-06-2021, 15:15
Re: VADER
Peter wspominał, że nagrywali część koncertów z trasy XXXX na płytę, więc może coś z tych nagrań tu dołożą? Tym bardziej, że grali tam z Mauserem.
- Tatuś
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1836
- Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
- Lokalizacja: Wrocław
- Kontakt:
- tommek
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1256
- Rejestracja: 04-11-2017, 16:09
- Kontakt:
Re: VADER
Jedna z lepszych okładek od nich.Żułek pisze: ↑02-04-2025, 11:51kolejna 10 minutowa nikomu nie potrzebna epkaVADERMANIAX !!! Jesteśmy bardziej niż gotowi by zaprezentować Wam naszą najnowszą EP-kę. „Humanihility” JUŻ TERAZ!!! Wszystkie utwory zostały nagrane w Grindstone Studio w listopadzie 2024 roku ze Scott Atkins w roli producenta. Wydawcą jest oczywiście Nuclear Blast. Okładkę stworzył niesamowity Marcelo Vasco Arts.
Na EP-ce znajdziecie trzy nowe tytuły:
- GENOCIDE DESIGNED
- RAMPAGE
- UNBENDING
Każdy z kawałków został skomponowany przez innego członka zespołu - w tym Mausera, który ponownie dołączył do składu już jakiś czas temu.
W nadchodzących tygodniach podamy więcej szczegółów na temat tego wydawnictwa.![]()
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12555
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: VADER
Coś pomiędzy Reign in Blood i South of Heaven.
EDIT: I Divine Intervention
EDIT2: Zwariuję, ale jak patrzę teraz na "Seasons in the Abyss"... xD
EDIT: I Divine Intervention
EDIT2: Zwariuję, ale jak patrzę teraz na "Seasons in the Abyss"... xD
Find your flow
- DST
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 3288
- Rejestracja: 23-12-2010, 23:02
Re: VADER
Takie same skojarzenia. Bardzo Slayerowa.ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze: ↑02-04-2025, 20:08Coś pomiędzy Reign in Blood i South of Heaven.
EDIT: I Divine Intervention
EDIT2: Zwariuję, ale jak patrzę teraz na "Seasons in the Abyss"... xD
- tommek
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1256
- Rejestracja: 04-11-2017, 16:09
- Kontakt:
Re: VADER
https://www.instagram.com/marcelovascoarts/
Gość ma taki styl, zresztą dużo dla Slayera robił.
Gość ma taki styl, zresztą dużo dla Slayera robił.









