VADER

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 5997
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: VADER

02-04-2025, 12:14

Lepiej tak niż nagrywać album na siłę
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 13117
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: VADER

02-04-2025, 12:27

^ Dokładnie tak. Zresztą jak wspomniał Mass-Turbo, EPki od nich raczej nie zawodzą, w przeciwieństwie do albumów.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17587
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: VADER

02-04-2025, 13:10

epki to oni mieli dobre ale w latach 90-tych ;)
i wtedy to były prawdziwe epki a nie jakieś 10-minutowe pierdy ;)
Destro pisze:
02-04-2025, 12:02
Dokładnie. Mocno słabe, od ostaniej pełnej płyty minęło pięć lat, a oni nagrali przez ten czas tylko trzy utwory... Pewnie jeszcze sobie zażyczą z 40 lub więcej złotych...
NB więc cena będzie na 100% z dupy
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 13117
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: VADER

02-04-2025, 13:19

Żułek, przecież nie ma przymusu kupowania.

A co do NB to faktycznie przeginają z cenami. Płyta za 80 zł to już naprawdę przesada.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17587
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: VADER

02-04-2025, 13:22

nicram pisze:
02-04-2025, 13:19
Żułek, przecież nie ma przymusu kupowania.
:plusone: całe szczęście :jezyk:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18002
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: VADER

02-04-2025, 14:17

Maurycy, widzę, już na dobre wrócił....

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Soundterror
postuje jak opętany!
Posty: 616
Rejestracja: 29-06-2021, 15:15

Re: VADER

02-04-2025, 15:17

trup pisze:
02-04-2025, 14:17
Maurycy, widzę, już na dobre wrócił....

Obrazek

I bdb :)
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 4388
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: VADER

02-04-2025, 15:47

Żułek pisze:
02-04-2025, 11:51
VADERMANIAX !!! Jesteśmy bardziej niż gotowi by zaprezentować Wam naszą najnowszą EP-kę. „Humanihility” JUŻ TERAZ!!! Wszystkie utwory zostały nagrane w Grindstone Studio w listopadzie 2024 roku ze Scott Atkins w roli producenta. Wydawcą jest oczywiście Nuclear Blast. Okładkę stworzył niesamowity Marcelo Vasco Arts.
Obrazek
Na EP-ce znajdziecie trzy nowe tytuły:
- GENOCIDE DESIGNED
- RAMPAGE
- UNBENDING
Każdy z kawałków został skomponowany przez innego członka zespołu - w tym Mausera, który ponownie dołączył do składu już jakiś czas temu.
W nadchodzących tygodniach podamy więcej szczegółów na temat tego wydawnictwa.
kolejna 10 minutowa nikomu nie potrzebna epka ;)
dopchają jakimiś "lajfami" z Pierdziszewa Górnegoi zrobi się 20-25 minut :hahaha:
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12557
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: VADER

02-04-2025, 16:18

W sumie to chetniej bym posluchal nagran live z Pierdziszewa Dolnego niz kolejnych z Londynu czy innego Nowego Jorku jakich jest pelno na swiecie.
Find your flow
Awatar użytkownika
masterful
weteran forumowych bitew
Posty: 1684
Rejestracja: 07-11-2001, 13:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: VADER

02-04-2025, 16:32

Widzę, że to blisko Olsztyna nawet!

Obrazek
Soundterror
postuje jak opętany!
Posty: 616
Rejestracja: 29-06-2021, 15:15

Re: VADER

02-04-2025, 16:52

Peter wspominał, że nagrywali część koncertów z trasy XXXX na płytę, więc może coś z tych nagrań tu dołożą? Tym bardziej, że grali tam z Mauserem.
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1836
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: VADER

02-04-2025, 17:00

Słuchał ktoś tego?
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16687
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: VADER

02-04-2025, 18:27

epka epką, może być, ale musze powiedzieć, że okładkę, to teraz naprawdę mają fajną. Podoba mi się.
Awatar użytkownika
tommek
weteran forumowych bitew
Posty: 1256
Rejestracja: 04-11-2017, 16:09
Kontakt:

Re: VADER

02-04-2025, 19:26

Żułek pisze:
02-04-2025, 11:51
VADERMANIAX !!! Jesteśmy bardziej niż gotowi by zaprezentować Wam naszą najnowszą EP-kę. „Humanihility” JUŻ TERAZ!!! Wszystkie utwory zostały nagrane w Grindstone Studio w listopadzie 2024 roku ze Scott Atkins w roli producenta. Wydawcą jest oczywiście Nuclear Blast. Okładkę stworzył niesamowity Marcelo Vasco Arts.
Obrazek
Na EP-ce znajdziecie trzy nowe tytuły:
- GENOCIDE DESIGNED
- RAMPAGE
- UNBENDING
Każdy z kawałków został skomponowany przez innego członka zespołu - w tym Mausera, który ponownie dołączył do składu już jakiś czas temu.
W nadchodzących tygodniach podamy więcej szczegółów na temat tego wydawnictwa.
kolejna 10 minutowa nikomu nie potrzebna epka ;)
Jedna z lepszych okładek od nich.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12557
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: VADER

02-04-2025, 20:08

Coś pomiędzy Reign in Blood i South of Heaven.
EDIT: I Divine Intervention
EDIT2: Zwariuję, ale jak patrzę teraz na "Seasons in the Abyss"... xD
Find your flow
Awatar użytkownika
DST
rasowy masterfulowicz
Posty: 3288
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: VADER

02-04-2025, 20:41

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
02-04-2025, 20:08
Coś pomiędzy Reign in Blood i South of Heaven.
EDIT: I Divine Intervention
EDIT2: Zwariuję, ale jak patrzę teraz na "Seasons in the Abyss"... xD
Takie same skojarzenia. Bardzo Slayerowa.
Awatar użytkownika
tommek
weteran forumowych bitew
Posty: 1256
Rejestracja: 04-11-2017, 16:09
Kontakt:

Re: VADER

02-04-2025, 20:47

https://www.instagram.com/marcelovascoarts/
Gość ma taki styl, zresztą dużo dla Slayera robił.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10345
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: VADER

02-04-2025, 21:42

tommek pisze:
02-04-2025, 19:26
Jedna z lepszych okładek od nich.
To akurat żadne osiągnięcie ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
tommek
weteran forumowych bitew
Posty: 1256
Rejestracja: 04-11-2017, 16:09
Kontakt:

Re: VADER

02-04-2025, 22:16

uglak pisze:
02-04-2025, 21:42
tommek pisze:
02-04-2025, 19:26
Jedna z lepszych okładek od nich.
To akurat żadne osiągnięcie ;-)
Wiadomo, ale ciekawe jest że niektórzy nie przywiązują uwagi do grafiki a później wszyscy się śmieją z różnych potworków. Nie wiem czy to o kasę chodzi ale chyba nie jest to aż taki wydatek.
C//A
w mackach Zła
Posty: 893
Rejestracja: 14-01-2024, 14:45

Re: VADER

02-04-2025, 22:22

nicram pisze:
02-04-2025, 13:19
Żułek, przecież nie ma przymusu kupowania.
Niewykluczone, że parę lat temu Kmiołek miałby inne zdanie na ten temat;)
ODPOWIEDZ