Kącik Kulinarny v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kącik Kulinarny v.2

06-02-2025, 12:01

piotraz pisze:
06-02-2025, 11:36
Ja tam nie wiem, co Świat z tym zrobi, może będzie rzucał jak frisbi...?
Albo na kolpaki do auta
woodpecker from space
piotraz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2596
Rejestracja: 01-04-2011, 11:14

Re: Kącik Kulinarny v.2

06-02-2025, 13:39

O to to, ten to jednak ma łeb na karku.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Kącik Kulinarny v.2

06-02-2025, 13:44

Na karkówce.
piotraz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2596
Rejestracja: 01-04-2011, 11:14

Re: Kącik Kulinarny v.2

06-02-2025, 13:50

Na krupówce chyba;)
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12581
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Kącik Kulinarny v.2

06-02-2025, 17:27

piotraz pisze:
06-02-2025, 11:36
Ja tam nie wiem, co Świat z tym zrobi, może będzie rzucał jak frisbi...?
Głównie to przerobiłem na gaz, bo żona użyła ksylitolu.
Find your flow
piotraz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2596
Rejestracja: 01-04-2011, 11:14

Re: Kącik Kulinarny v.2

06-02-2025, 18:27

Jak jego słodycz porównując np. do cukru brazowego, syropu z agawy?
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10349
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Kącik Kulinarny v.2

06-02-2025, 19:28

Obrazek
Guilty of being right
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12581
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Kącik Kulinarny v.2

07-02-2025, 18:53

piotraz pisze:
06-02-2025, 18:27
Jak jego słodycz porównując np. do cukru brazowego, syropu z agawy?
Dla mnie niezauważalna różnica jakby mi ktoś nie powiedział
Find your flow
Awatar użytkownika
domeldoom
postuje jak opętany!
Posty: 420
Rejestracja: 28-07-2017, 12:53

Re: Kącik Kulinarny v.2

08-02-2025, 16:45

Obrazek
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji."
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kącik Kulinarny v.2

08-02-2025, 16:51

Ja bym dowedzil
woodpecker from space
Awatar użytkownika
domeldoom
postuje jak opętany!
Posty: 420
Rejestracja: 28-07-2017, 12:53

Re: Kącik Kulinarny v.2

08-02-2025, 17:01

Triceratops pisze:
08-02-2025, 16:51
Ja bym dowedzil
Nie ma potrzeby. Ale rozumiem, jak kto lubi. Sparzę i będzie miodzio.
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji."
Awatar użytkownika
domeldoom
postuje jak opętany!
Posty: 420
Rejestracja: 28-07-2017, 12:53

Re: Kącik Kulinarny v.2

08-02-2025, 17:02

Triceratops pisze:
08-02-2025, 16:51
Ja bym dowedzil
Też może foto nie oddaje barwy. No i zrobione od tlustszej strony, która słabiej kolor przyjmuje niż mięso.
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji."
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kącik Kulinarny v.2

08-02-2025, 19:29

czaje, ja lubie taki przywedzony na ciemno z chrupiaca niemal skorka, znalazlem taka masarnie i teraz od nich biere, maja tez rewelacyjne sloiki z wedzona slonina, no kurwa hit imprezowy z tego zrobilem, ludzie nie moga sie tego nazrec, topiona i pieczona w sloiku slonina, maja tez swietne mieso w sloiku Przed Wielkim Postem wejde na diete boczuhowa, mam fazy na boczuh, ze moge wpierdalac masowo
woodpecker from space
piotraz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2596
Rejestracja: 01-04-2011, 11:14

Re: Kącik Kulinarny v.2

08-02-2025, 19:32

Podeślij stronę tej masarni.
Awatar użytkownika
domeldoom
postuje jak opętany!
Posty: 420
Rejestracja: 28-07-2017, 12:53

Re: Kącik Kulinarny v.2

09-02-2025, 10:36

Triceratops pisze:
08-02-2025, 19:29
czaje, ja lubie taki przywedzony na ciemno z chrupiaca niemal skorka, znalazlem taka masarnie i teraz od nich biere, maja tez rewelacyjne sloiki z wedzona slonina, no kurwa hit imprezowy z tego zrobilem, ludzie nie moga sie tego nazrec, topiona i pieczona w sloiku slonina, maja tez swietne mieso w sloiku Przed Wielkim Postem wejde na diete boczuhowa, mam fazy na boczuh, ze moge wpierdalac masowo
Słoiki też robię: słoninę, smalec ze skwarkami i cebulką, lub i bez). Słonina dojrzewająca - kiedyś nakroiłem i nikt się nie chciał chwycić - bo tłuste. Ale jak jeden spróbował to ojebali wszystko, a potem nie nadarzałem z krojenienm nowych porcji. Ponadto w słoiki mięsiwo mielone, wszelakie mięcho, pasztety itd. Ogólnie żarłok ze mnie. A boczuch żrę cały rok, nie tylko w poście.
Foto z wczorajszych potyczek.




Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji."
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: Kącik Kulinarny v.2

09-02-2025, 10:37

Mniam. Piękne. Próbowałeś kiedyś w dziczyzne?
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
Awatar użytkownika
domeldoom
postuje jak opętany!
Posty: 420
Rejestracja: 28-07-2017, 12:53

Re: Kącik Kulinarny v.2

09-02-2025, 10:40

Moja największa kulinarna miłość ostatniego kwartału.

Obrazek
Jem niemal 2 razy w tygodniu.
Ostatnio zmieniony 09-02-2025, 10:41 przez domeldoom, łącznie zmieniany 1 raz.
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji."
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: Kącik Kulinarny v.2

09-02-2025, 10:41

Goloneczka. Robi robotę.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
Awatar użytkownika
domeldoom
postuje jak opętany!
Posty: 420
Rejestracja: 28-07-2017, 12:53

Re: Kącik Kulinarny v.2

09-02-2025, 10:41

tomaszm pisze:
09-02-2025, 10:37
Mniam. Piękne. Próbowałeś kiedyś w dziczyzne?
Tak, ale nie uwieczniałem. Dzik, kaczka z reguły. Innych nie mam dostępnych.
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji."
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: Kącik Kulinarny v.2

09-02-2025, 10:42

Super. Bywasz na Byczynie? Ja tam dzika przywiozę.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
ODPOWIEDZ