Albo na kolpaki do auta
Kącik Kulinarny v.2
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
-
piotraz
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2596
- Rejestracja: 01-04-2011, 11:14
Re: Kącik Kulinarny v.2
O to to, ten to jednak ma łeb na karku.
-
est
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10610
- Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
- Lokalizacja: Trockenwald
Re: Kącik Kulinarny v.2
Na karkówce.
-
piotraz
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2596
- Rejestracja: 01-04-2011, 11:14
Re: Kącik Kulinarny v.2
Na krupówce chyba;)
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12579
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
-
piotraz
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2596
- Rejestracja: 01-04-2011, 11:14
Re: Kącik Kulinarny v.2
Jak jego słodycz porównując np. do cukru brazowego, syropu z agawy?
- uglak
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10349
- Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
- Lokalizacja: ארץ ישראל
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12579
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
- domeldoom
- postuje jak opętany!
- Posty: 420
- Rejestracja: 28-07-2017, 12:53
Re: Kącik Kulinarny v.2
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji."
- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
- domeldoom
- postuje jak opętany!
- Posty: 420
- Rejestracja: 28-07-2017, 12:53
Re: Kącik Kulinarny v.2
Nie ma potrzeby. Ale rozumiem, jak kto lubi. Sparzę i będzie miodzio.
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji."
- domeldoom
- postuje jak opętany!
- Posty: 420
- Rejestracja: 28-07-2017, 12:53
Re: Kącik Kulinarny v.2
Też może foto nie oddaje barwy. No i zrobione od tlustszej strony, która słabiej kolor przyjmuje niż mięso.
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji."
- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
Re: Kącik Kulinarny v.2
czaje, ja lubie taki przywedzony na ciemno z chrupiaca niemal skorka, znalazlem taka masarnie i teraz od nich biere, maja tez rewelacyjne sloiki z wedzona slonina, no kurwa hit imprezowy z tego zrobilem, ludzie nie moga sie tego nazrec, topiona i pieczona w sloiku slonina, maja tez swietne mieso w sloiku Przed Wielkim Postem wejde na diete boczuhowa, mam fazy na boczuh, ze moge wpierdalac masowo
woodpecker from space
-
piotraz
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2596
- Rejestracja: 01-04-2011, 11:14
Re: Kącik Kulinarny v.2
Podeślij stronę tej masarni.
- domeldoom
- postuje jak opętany!
- Posty: 420
- Rejestracja: 28-07-2017, 12:53
Re: Kącik Kulinarny v.2
Słoiki też robię: słoninę, smalec ze skwarkami i cebulką, lub i bez). Słonina dojrzewająca - kiedyś nakroiłem i nikt się nie chciał chwycić - bo tłuste. Ale jak jeden spróbował to ojebali wszystko, a potem nie nadarzałem z krojenienm nowych porcji. Ponadto w słoiki mięsiwo mielone, wszelakie mięcho, pasztety itd. Ogólnie żarłok ze mnie. A boczuch żrę cały rok, nie tylko w poście.Triceratops pisze: ↑08-02-2025, 19:29czaje, ja lubie taki przywedzony na ciemno z chrupiaca niemal skorka, znalazlem taka masarnie i teraz od nich biere, maja tez rewelacyjne sloiki z wedzona slonina, no kurwa hit imprezowy z tego zrobilem, ludzie nie moga sie tego nazrec, topiona i pieczona w sloiku slonina, maja tez swietne mieso w sloiku Przed Wielkim Postem wejde na diete boczuhowa, mam fazy na boczuh, ze moge wpierdalac masowo
Foto z wczorajszych potyczek.






"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji."
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: Kącik Kulinarny v.2
Mniam. Piękne. Próbowałeś kiedyś w dziczyzne?
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
- domeldoom
- postuje jak opętany!
- Posty: 420
- Rejestracja: 28-07-2017, 12:53
Re: Kącik Kulinarny v.2
Ostatnio zmieniony 09-02-2025, 10:41 przez domeldoom, łącznie zmieniany 1 raz.
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji."
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: Kącik Kulinarny v.2
Goloneczka. Robi robotę.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
- domeldoom
- postuje jak opętany!
- Posty: 420
- Rejestracja: 28-07-2017, 12:53
Re: Kącik Kulinarny v.2
Tak, ale nie uwieczniałem. Dzik, kaczka z reguły. Innych nie mam dostępnych.
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji."
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: Kącik Kulinarny v.2
Super. Bywasz na Byczynie? Ja tam dzika przywiozę.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.





