ENSLAVED
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
- dzik
- zahartowany metalizator
- Posty: 3826
- Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
- Lokalizacja: Połaniec
- Wasyl
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1389
- Rejestracja: 09-03-2007, 13:44
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12553
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: ENSLAVED
Jak się panowie po czasie zapatrujecie na "Blodhemn"? To mój kolejny spontaniczny, kasetowy zakup, i muszę powiedzieć, że uważam, że nie miałem szczęścia. Słucham tego od trzech dni, ale jakoś zupełnie nie wchodzi, te kawałki jakoś zupełnie niewyraziste, zlewają się w jedną całość, nie ma żadnego momentu wow, który zapadłby w pamięć. Ot, takie naparzanie dla naparzania, trochę po linii DMDS i Immortal, ale nudniej. Mówię to jako wielki fan "Vikingligr Veldi".
Apropos Vikingligr Veldi - ciekawy jestem, na ilu okładkach metalowych pojawił się hełm z Sutton Hoo. Z miejsca wymieniłbym ze 3 - ten, Ancient Rites "Laguz", Forefather "Curse of the Cwelled".
Apropos Vikingligr Veldi - ciekawy jestem, na ilu okładkach metalowych pojawił się hełm z Sutton Hoo. Z miejsca wymieniłbym ze 3 - ten, Ancient Rites "Laguz", Forefather "Curse of the Cwelled".
Find your flow
- tabaluga
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1631
- Rejestracja: 07-08-2017, 16:05
Re: ENSLAVED
mnie sie podoba ta płyta, ostatnia słuchalna ich,chociaż nie sprawdzałem nic po below the lights.
MAGA // FAFO // RESTORE BRITAIN // OZE-SROZE
- dzik
- zahartowany metalizator
- Posty: 3826
- Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
- Lokalizacja: Połaniec
Re: ENSLAVED
Aż posłuchałem wczoraj wieczorem Blodhemn. Zdecydowanie dobra płyta.
dobry kościół to kościół spalony
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: ENSLAVED
Czy dostanę gdzieś Vikingligr veldi na cd a moze ktoś chce sprzedać?
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
-
Heretyk
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 9055
- Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
- Lokalizacja: beskidy
-
Heretyk
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 9055
- Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
- Lokalizacja: beskidy
Re: ENSLAVED
poziom debiutu ani dwójki to nie jest, ale i tak bardzo lubięŚWIAT BEZ KOŃCA pisze: ↑22-08-2024, 21:03Jak się panowie po czasie zapatrujecie na "Blodhemn"? To mój kolejny spontaniczny, kasetowy zakup, i muszę powiedzieć, że uważam, że nie miałem szczęścia. Słucham tego od trzech dni, ale jakoś zupełnie nie wchodzi, te kawałki jakoś zupełnie niewyraziste, zlewają się w jedną całość, nie ma żadnego momentu wow, który zapadłby w pamięć. Ot, takie naparzanie dla naparzania, trochę po linii DMDS i Immortal, ale nudniej. Mówię to jako wielki fan "Vikingligr Veldi".
- Major Zagłoba
- postuje jak opętany!
- Posty: 570
- Rejestracja: 08-11-2024, 16:30
- Lokalizacja: Zaolzie
- Kontakt:
Re: ENSLAVED
https://hussarrecords.com/Enslaved-Viki ... 994-Norway
ale przyznam szczerze nie znam husaria records więc nie powiem czy to legitne źródło.
edyta:
https://www.recordexchange.com.au/produ ... r-veldi-cd
chuj wie, też nie znam stronki
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: ENSLAVED
Dzięki Panowie za pomoc.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17814
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: ENSLAVED
Jako ciekawostkę można potraktować.
Piosenka napisana przez Ivar'a.
Dla projektu, kanału na YT, BNDCMP, - by Norse Music -. (Kanału promującego norweską, islandzką, duńską scenę).
Piosenka napisana przez Ivar'a.
Dla projektu, kanału na YT, BNDCMP, - by Norse Music -. (Kanału promującego norweską, islandzką, duńską scenę).
lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
- Lukass
- zahartowany metalizator
- Posty: 5323
- Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
- Lokalizacja: Trójmiasto
Re: ENSLAVED
Dla porządku dodałbym, że By Norse Music to coś więcej, niż kanał. To niezależny label założony przez Einara Selvika z Wardruny. Można go lubić albo nie, ale zmontował tam niezłą ekipę wykonawców.
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
How did we go wrong?
- tommek
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1256
- Rejestracja: 04-11-2017, 16:09
- Kontakt:
Re: ENSLAVED
Szanty pagan viking prog Black metal, ciekawe czy to eksperyment czy kierunek rozwoju.



