ENSLAVED

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3826
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: ENSLAVED

06-04-2024, 21:13

Tak
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Wasyl
weteran forumowych bitew
Posty: 1389
Rejestracja: 09-03-2007, 13:44

Re: ENSLAVED

09-04-2024, 21:58

KKK pisze:
06-04-2024, 18:11
Ostatnia płyta bardzo fajna.
Potwierdzam
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12550
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ENSLAVED

22-08-2024, 21:03

Jak się panowie po czasie zapatrujecie na "Blodhemn"? To mój kolejny spontaniczny, kasetowy zakup, i muszę powiedzieć, że uważam, że nie miałem szczęścia. Słucham tego od trzech dni, ale jakoś zupełnie nie wchodzi, te kawałki jakoś zupełnie niewyraziste, zlewają się w jedną całość, nie ma żadnego momentu wow, który zapadłby w pamięć. Ot, takie naparzanie dla naparzania, trochę po linii DMDS i Immortal, ale nudniej. Mówię to jako wielki fan "Vikingligr Veldi".

Apropos Vikingligr Veldi - ciekawy jestem, na ilu okładkach metalowych pojawił się hełm z Sutton Hoo. Z miejsca wymieniłbym ze 3 - ten, Ancient Rites "Laguz", Forefather "Curse of the Cwelled".
Find your flow
Awatar użytkownika
tabaluga
weteran forumowych bitew
Posty: 1631
Rejestracja: 07-08-2017, 16:05

Re: ENSLAVED

24-08-2024, 17:01

mnie sie podoba ta płyta, ostatnia słuchalna ich,chociaż nie sprawdzałem nic po below the lights.
MAGA // FAFO // RESTORE BRITAIN // OZE-SROZE
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3826
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: ENSLAVED

24-08-2024, 23:05

Aż posłuchałem wczoraj wieczorem Blodhemn. Zdecydowanie dobra płyta.
dobry kościół to kościół spalony
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: ENSLAVED

07-12-2024, 14:45

Czy dostanę gdzieś Vikingligr veldi na cd a moze ktoś chce sprzedać?
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9055
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: ENSLAVED

07-12-2024, 16:04

tomaszm pisze:
07-12-2024, 14:45
Czy dostanę gdzieś Vikingligr veldi na cd a moze ktoś chce sprzedać?
zdaje się, że była tylko jedna reedycja w 2004 i nie sądzę, by to gdzieś jeszcze leżało. chyba pozostaje polowanie na jakichś aukcjach, ale mogę się mylić. jak coś, to niech mnie ktoś poprawi
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9055
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: ENSLAVED

07-12-2024, 16:05

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
22-08-2024, 21:03
Jak się panowie po czasie zapatrujecie na "Blodhemn"? To mój kolejny spontaniczny, kasetowy zakup, i muszę powiedzieć, że uważam, że nie miałem szczęścia. Słucham tego od trzech dni, ale jakoś zupełnie nie wchodzi, te kawałki jakoś zupełnie niewyraziste, zlewają się w jedną całość, nie ma żadnego momentu wow, który zapadłby w pamięć. Ot, takie naparzanie dla naparzania, trochę po linii DMDS i Immortal, ale nudniej. Mówię to jako wielki fan "Vikingligr Veldi".
poziom debiutu ani dwójki to nie jest, ale i tak bardzo lubię
Awatar użytkownika
Major Zagłoba
postuje jak opętany!
Posty: 570
Rejestracja: 08-11-2024, 16:30
Lokalizacja: Zaolzie
Kontakt:

Re: ENSLAVED

07-12-2024, 19:27

tomaszm pisze:
07-12-2024, 14:45
Czy dostanę gdzieś Vikingligr veldi na cd a moze ktoś chce sprzedać?
https://hussarrecords.com/Enslaved-Viki ... 994-Norway

ale przyznam szczerze nie znam husaria records więc nie powiem czy to legitne źródło.

edyta:
https://www.recordexchange.com.au/produ ... r-veldi-cd
chuj wie, też nie znam stronki
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: ENSLAVED

07-12-2024, 19:36

Dzięki Panowie za pomoc.
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17808
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: ENSLAVED

20-12-2025, 15:36

Jako ciekawostkę można potraktować.
Piosenka napisana przez Ivar'a.




Dla projektu, kanału na YT, BNDCMP, - by Norse Music -. (Kanału promującego norweską, islandzką, duńską scenę).
lys på slutten av lys

dra til helvete
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 5323
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: ENSLAVED

20-12-2025, 21:11

Ascetic pisze:
20-12-2025, 15:36
Jako ciekawostkę można potraktować.
Piosenka napisana przez Ivar'a.




Dla projektu, kanału na YT, BNDCMP, - by Norse Music -. (Kanału promującego norweską, islandzką, duńską scenę).
Dla porządku dodałbym, że By Norse Music to coś więcej, niż kanał. To niezależny label założony przez Einara Selvika z Wardruny. Można go lubić albo nie, ale zmontował tam niezłą ekipę wykonawców.
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
Awatar użytkownika
tommek
weteran forumowych bitew
Posty: 1256
Rejestracja: 04-11-2017, 16:09
Kontakt:

Re: ENSLAVED

27-03-2026, 01:15


Szanty pagan viking prog Black metal, ciekawe czy to eksperyment czy kierunek rozwoju.
ODPOWIEDZ