Sylwester

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2592
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: Sylwester

28-12-2022, 14:47

est pisze:
28-12-2022, 14:45
vicotnick pisze:
28-12-2022, 13:37
Ja w tym roku przebieram się za Marioosh'a.
To ja za babkę?
Git, to jeszcze ktoś za Grześka i jakiś Tasy by się przydał.
Awatar użytkownika
Rejwan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2090
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Sylwester

28-12-2022, 15:30

U mnie w tym roku biedniej niż rok temu bo inflacja jest bezlitosna. Jedziemy do pewnego swingers clubu na Śląsku, bo w tym roku na Seszele nas nie stać. Będą fajne koleżanki oraz moi najlepsi przyjaciele: Baniak, Parówa, Człowiek Demolka i ten, którego ksywy boję się przytoczyć. Jedziemy z Warszawy nowym bentleyem Parówy. Będzie od rana się lała wóda i będzie też wciągane co nieco :) Baniak ma nawet dostarczyć zapas Vivomixxa więc będzie się działo :D
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2592
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: Sylwester

28-12-2022, 15:39

Kuwa, zazdro.
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6669
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Sylwester

28-12-2022, 16:16

Suchar mi się przypomniał: koleżanka do koleżanki: jak spędzasz Sylwestra? Nie spędzam, sam schodzi, jak się zmęczy. Nie bijcie... :lol:
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Believer
weteran forumowych bitew
Posty: 1527
Rejestracja: 08-06-2013, 11:27
Lokalizacja: cipsko twojego starego

Re: Sylwester

28-12-2022, 18:33

Mariusz Wędliniarz pisze:
28-12-2022, 13:09
mocny2_3 pisze:
28-12-2022, 13:06
Ale galareta z golonki.Tylko.Ta z kurczaka nie stała obok
Babka miesza mięsa na galarete. Jest i z kaczki, z kury i wieprzowe.
a w czym miesza? w misce tej blaszanej? sałatkę świąteczną już zjedliście i micha wolna?
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2466
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: Sylwester

28-12-2022, 19:08

Believer pisze:
28-12-2022, 18:33
Mariusz Wędliniarz pisze:
28-12-2022, 13:09
mocny2_3 pisze:
28-12-2022, 13:06
Ale galareta z golonki.Tylko.Ta z kurczaka nie stała obok
Babka miesza mięsa na galarete. Jest i z kaczki, z kury i wieprzowe.
a w czym miesza? w misce tej blaszanej? sałatkę świąteczną już zjedliście i micha wolna?
Wszystko robi w tej blaszanej misce. Galarete też. Ona jest od wszystkiego. W lato leży na podwórzu na trawniku, a w zimie w kuchni jest używana. Na farsz na pierogi, mięso, mase na placek, na kaszanke, podroby i inne.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 4587
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Sylwester

31-12-2022, 16:12

Wódeczka się chłodzi,strawa już prawie gotowa,czekamy z lubą na gości,będzie nas 8 osób,będzie miło i przyjemnie,jak zawsze zresztą,no i muza będzie zacna,stare polskie rockowo/metalowe granie i oczywiście AC/DC.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Sylwester

31-12-2022, 16:32

Mam nadzieję, że dwa Miłosławy na rano się chłodzą?

Do nas też wpadają znajomi z dzieciakami, ale nie przewiduję muzycznych uniesień.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7850
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Sylwester

31-12-2022, 16:40

W tym roku imprez przeżyłem tyle, że na sylwestra będzie tylko relaks i zero alkoholu dla mnie bo już po prostu nie mam sił. Hailsa!
Bassza meg mind.
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2251
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: Sylwester

31-12-2022, 16:55

Obrazek

Soloneza czas zacząć....
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2466
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: Sylwester

31-12-2022, 16:58

Sylwestra spędzę z Grześkiem. Babka będzie sama w domu. Ma siedzieć i spać w maseczce bo jest zaziębiona. Ma kapuśnik, kompot do popicia i kanapki z konserwą. Najje się to pójdzie szybko spać. My z Grześkiem będziemy pić wódke j piwa.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 4587
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Sylwester

31-12-2022, 17:18

est pisze:
31-12-2022, 16:32
Mam nadzieję, że dwa Miłosławy na rano się chłodzą?

Do nas też wpadają znajomi z dzieciakami, ale nie przewiduję muzycznych uniesień.
Ależ Ty mnie znasz,mam oczywiście w piwnicy kilka Miłosławów i jutro na pewno dwa będą potrzebne!
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6669
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Sylwester

31-12-2022, 17:35

A ja pierwszy raz od wielu lat nie ruszam się z kwadratu, zostaję z żoną i córką w domowym triumwiracie. Zapomniał bym o kocie, będzie mu pewnie raźniej z nami, jak odpalą tą całą artylerię o północy. To był ciężki rok i niekoniecznie mam ochotę na większą imprezę. Lodówka solidnie zaopatrzona w jedzenia i picia, są jakieś zaległości filmowe, będzie miło. Bawcie się dobrze, tak jak każdy lubi. 😉
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10926
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Sylwester

31-12-2022, 18:20

Czy Triceps dziś powróci na forume?
I am Cell Dorado and I respect NO ONE but Gohan Blanco
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12542
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Sylwester

31-12-2022, 18:22

No, czipsy już zjadłem, kwasu chlebowego się napiłem, kefiru też. Czas do pracy do 2.30!
Find your flow
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2228
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: Sylwester

31-12-2022, 18:33

Sgt. Barnes pisze:
31-12-2022, 17:35
A ja pierwszy raz od wielu lat nie ruszam się z kwadratu, zostaję z żoną i córką w domowym triumwiracie. Zapomniał bym o kocie, będzie mu pewnie raźniej z nami, jak odpalą tą całą artylerię o północy. To był ciężki rok i niekoniecznie mam ochotę na większą imprezę. Lodówka solidnie zaopatrzona w jedzenia i picia, są jakieś zaległości filmowe, będzie miło. Bawcie się dobrze, tak jak każdy lubi. 😉
U mnie to samo i bardzo sie z tego cieszę. Sylwester we dwoje, bez spiny. Koncówka roku u mnie bardzo na plus po przejebanych ostatnich 2 latach.

Wszystkiego dobrego panowie!
KVLT lizania CZASZKI
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 4388
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Sylwester

31-12-2022, 18:38

hcpig pisze:
31-12-2022, 18:20
Czy Triceps dziś powróci na forume?
Czekam na to !
to jest ten dzień
grzebanie w starych tematach w Sylwestra przez Tricepsa jest jak Kevin w wigilie na Polsacie
tradycja i kult w jednym :D
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4240
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: Sylwester

31-12-2022, 19:30

A ja sam na chacie pierwszy raz w życiu na silwestra. Końcówka roku tragiczna.
Iggy Pop na głośnikach, napierdolę się i walę spać. Jebać 2022!!!
support music, not rumors
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Sylwester

31-12-2022, 20:15

devastator77 pisze:
31-12-2022, 17:18
est pisze:
31-12-2022, 16:32
Mam nadzieję, że dwa Miłosławy na rano się chłodzą?

Do nas też wpadają znajomi z dzieciakami, ale nie przewiduję muzycznych uniesień.
Ależ Ty mnie znasz,mam oczywiście w piwnicy kilka Miłosławów i jutro na pewno dwa będą potrzebne!
No ba! Przecież my tu wszyscy jesteśmy jak jedna wielka rodzina. Dysfunkcyjna!
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10345
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Sylwester

31-12-2022, 21:11

Stoigniew pisze:
31-12-2022, 18:38
hcpig pisze:
31-12-2022, 18:20
Czy Triceps dziś powróci na forume?
Czekam na to !
to jest ten dzień
grzebanie w starych tematach w Sylwestra przez Tricepsa jest jak Kevin w wigilie na Polsacie
tradycja i kult w jednym :D
Triceps zwiastuje nowy rok jak pierwsza gwiazdka Wigilię!
Guilty of being right
ODPOWIEDZ