Git, to jeszcze ktoś za Grześka i jakiś Tasy by się przydał.
Sylwester
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- Rejwan
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2090
- Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
- Lokalizacja: WWA
Re: Sylwester
U mnie w tym roku biedniej niż rok temu bo inflacja jest bezlitosna. Jedziemy do pewnego swingers clubu na Śląsku, bo w tym roku na Seszele nas nie stać. Będą fajne koleżanki oraz moi najlepsi przyjaciele: Baniak, Parówa, Człowiek Demolka i ten, którego ksywy boję się przytoczyć. Jedziemy z Warszawy nowym bentleyem Parówy. Będzie od rana się lała wóda i będzie też wciągane co nieco
Baniak ma nawet dostarczyć zapas Vivomixxa więc będzie się działo 
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
- vicotnick
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2592
- Rejestracja: 25-08-2006, 22:15
Re: Sylwester
Kuwa, zazdro.
- Sgt. Barnes
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 6669
- Rejestracja: 13-07-2012, 07:37
Re: Sylwester
Suchar mi się przypomniał: koleżanka do koleżanki: jak spędzasz Sylwestra? Nie spędzam, sam schodzi, jak się zmęczy. Nie bijcie... 
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
- Believer
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1526
- Rejestracja: 08-06-2013, 11:27
- Lokalizacja: cipsko twojego starego
Re: Sylwester
a w czym miesza? w misce tej blaszanej? sałatkę świąteczną już zjedliście i micha wolna?Mariusz Wędliniarz pisze: ↑28-12-2022, 13:09Babka miesza mięsa na galarete. Jest i z kaczki, z kury i wieprzowe.
- Mariusz Wędliniarz
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2466
- Rejestracja: 21-09-2011, 13:13
Re: Sylwester
Wszystko robi w tej blaszanej misce. Galarete też. Ona jest od wszystkiego. W lato leży na podwórzu na trawniku, a w zimie w kuchni jest używana. Na farsz na pierogi, mięso, mase na placek, na kaszanke, podroby i inne.Believer pisze: ↑28-12-2022, 18:33a w czym miesza? w misce tej blaszanej? sałatkę świąteczną już zjedliście i micha wolna?Mariusz Wędliniarz pisze: ↑28-12-2022, 13:09Babka miesza mięsa na galarete. Jest i z kaczki, z kury i wieprzowe.
Raz się zje, raz się nie zje.
- devastator77
- zahartowany metalizator
- Posty: 4587
- Rejestracja: 04-09-2016, 10:26
Re: Sylwester
Wódeczka się chłodzi,strawa już prawie gotowa,czekamy z lubą na gości,będzie nas 8 osób,będzie miło i przyjemnie,jak zawsze zresztą,no i muza będzie zacna,stare polskie rockowo/metalowe granie i oczywiście AC/DC.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
-
est
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10610
- Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
- Lokalizacja: Trockenwald
Re: Sylwester
Mam nadzieję, że dwa Miłosławy na rano się chłodzą?
Do nas też wpadają znajomi z dzieciakami, ale nie przewiduję muzycznych uniesień.
Do nas też wpadają znajomi z dzieciakami, ale nie przewiduję muzycznych uniesień.
- TheDude
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7849
- Rejestracja: 23-03-2011, 00:43
Re: Sylwester
W tym roku imprez przeżyłem tyle, że na sylwestra będzie tylko relaks i zero alkoholu dla mnie bo już po prostu nie mam sił. Hailsa!
Bassza meg mind.
- morbid
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2251
- Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
- Lokalizacja: R-G-Z
Re: Sylwester

Soloneza czas zacząć....
- Mariusz Wędliniarz
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2466
- Rejestracja: 21-09-2011, 13:13
Re: Sylwester
Sylwestra spędzę z Grześkiem. Babka będzie sama w domu. Ma siedzieć i spać w maseczce bo jest zaziębiona. Ma kapuśnik, kompot do popicia i kanapki z konserwą. Najje się to pójdzie szybko spać. My z Grześkiem będziemy pić wódke j piwa.
Raz się zje, raz się nie zje.
- devastator77
- zahartowany metalizator
- Posty: 4587
- Rejestracja: 04-09-2016, 10:26
Re: Sylwester
Ależ Ty mnie znasz,mam oczywiście w piwnicy kilka Miłosławów i jutro na pewno dwa będą potrzebne!
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
- Sgt. Barnes
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 6669
- Rejestracja: 13-07-2012, 07:37
Re: Sylwester
A ja pierwszy raz od wielu lat nie ruszam się z kwadratu, zostaję z żoną i córką w domowym triumwiracie. Zapomniał bym o kocie, będzie mu pewnie raźniej z nami, jak odpalą tą całą artylerię o północy. To był ciężki rok i niekoniecznie mam ochotę na większą imprezę. Lodówka solidnie zaopatrzona w jedzenia i picia, są jakieś zaległości filmowe, będzie miło. Bawcie się dobrze, tak jak każdy lubi. 
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
- hcpig
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10926
- Rejestracja: 06-07-2008, 13:23
Re: Sylwester
Czy Triceps dziś powróci na forume?
I am Cell Dorado and I respect NO ONE but Gohan Blanco
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12538
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Sylwester
No, czipsy już zjadłem, kwasu chlebowego się napiłem, kefiru też. Czas do pracy do 2.30!
Find your flow
-
Pan_Kimono
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2228
- Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
- Lokalizacja: tu i tam
Re: Sylwester
U mnie to samo i bardzo sie z tego cieszę. Sylwester we dwoje, bez spiny. Koncówka roku u mnie bardzo na plus po przejebanych ostatnich 2 latach.Sgt. Barnes pisze: ↑31-12-2022, 17:35A ja pierwszy raz od wielu lat nie ruszam się z kwadratu, zostaję z żoną i córką w domowym triumwiracie. Zapomniał bym o kocie, będzie mu pewnie raźniej z nami, jak odpalą tą całą artylerię o północy. To był ciężki rok i niekoniecznie mam ochotę na większą imprezę. Lodówka solidnie zaopatrzona w jedzenia i picia, są jakieś zaległości filmowe, będzie miło. Bawcie się dobrze, tak jak każdy lubi.![]()
Wszystkiego dobrego panowie!
KVLT lizania CZASZKI
- Stoigniew
- zahartowany metalizator
- Posty: 4388
- Rejestracja: 09-01-2012, 18:20
- Rattlehead
- zahartowany metalizator
- Posty: 4240
- Rejestracja: 16-02-2006, 19:38
Re: Sylwester
A ja sam na chacie pierwszy raz w życiu na silwestra. Końcówka roku tragiczna.
Iggy Pop na głośnikach, napierdolę się i walę spać. Jebać 2022!!!
Iggy Pop na głośnikach, napierdolę się i walę spać. Jebać 2022!!!
support music, not rumors
-
est
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10610
- Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
- Lokalizacja: Trockenwald
Re: Sylwester
No ba! Przecież my tu wszyscy jesteśmy jak jedna wielka rodzina. Dysfunkcyjna!devastator77 pisze: ↑31-12-2022, 17:18Ależ Ty mnie znasz,mam oczywiście w piwnicy kilka Miłosławów i jutro na pewno dwa będą potrzebne!
- uglak
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10345
- Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
- Lokalizacja: ארץ ישראל








