Jak obchodzicie święta?

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Jak obchodzicie święta?

24-12-2021, 16:54

White christmas
woodpecker from space
Scorn
postuje jak opętany!
Posty: 657
Rejestracja: 23-07-2012, 10:58
Lokalizacja: Þríhnúkagígur

Re: Jak obchodzicie święta?

24-12-2021, 17:13

Jebać święta, ja w hołdzie Cthulhu kupiłem ośmiornicę i zaraz będę ją gotował i podawał z ziemniakami i wędzoną papryką. Śniegu niet.
heykvísl og ofn
bartwa

Re: Jak obchodzicie święta?

24-12-2021, 19:53

W Iławie za to konkretna śnieżyca w tym momencie.
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1964
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: Jak obchodzicie święta?

24-12-2021, 19:57

Jako wolnościowiec domagam się, by ateisci jedli dzisiaj na kolację tylko kanapki. Rarytasy na świątecznym stole są przeznaczone dla świętujących nadejście Jezusa.
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17839
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Jak obchodzicie święta?

24-12-2021, 20:11

Zapomniałeś, że wolnościowiec zakazałby wejścia do rybnego, w celu zakupu karpia. Zakup kapuchy kiszonej, tez po okazaniu świstka-zezwolenia od czarnego zboka w sukience.

Bym zapomniał. Emisja „Kevin sra w domu” rozpoczęta, śnięta można uznać również za rozpoczęte.
lys på slutten av lys

dra til helvete
r o b e r t
weteran forumowych bitew
Posty: 1076
Rejestracja: 02-01-2020, 23:31

Re: Jak obchodzicie święta?

24-12-2021, 20:16

leci
The Delusional Mystery Of The Self Mental Devastation jedzonko jest i jest wybornie.....
Awatar użytkownika
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2592
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: Jak obchodzicie święta?

24-12-2021, 20:21

Święta święta i po świętach (:
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12564
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Jak obchodzicie święta?

24-12-2021, 20:34

Tesciowa z dwiema osobami graja w jakies scrabble, jeden szwagier spi objedzony na kanapie, na nim spi kot, na ziemi pies chrapie jak skurwol zona scrolluje telefon, a ja masterfula skroluje. Ho ho ho.
Find your flow
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: Jak obchodzicie święta?

24-12-2021, 20:55

19:50 zmarł mój dziadek. On po prostu czekał aż wszyscy wnukowie będą przy nim. Pierwszy raz ktoś mi umarl jak siedziałem przy nim i jako najstarszy wnuk opowiadałem o pięknych czasach z przeszłości. Teraz jest szopka - wszyscy sie zjechali, rozbieranie i ubieranie zwlok w garnitur. Zaraz będzie ksiądz, który się od razu zerwał z wigilijnej warty i lekarz, który stwierdzi zgon do godziny. Najchujowsza wigila ale wódkę z kuzynostwem i tak pije, bo zostałem bez słowa.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11505
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Jak obchodzicie święta?

24-12-2021, 21:03

współczuję Tomek. Znam te okoliczności. Po jakim czasie, te doświadczenia, raczej wzmocnią odbieranie codzienności.
Każdy ma inny czas , do zrozumienia tych przeżyć. Jednak, w perspektywie te negatywne, zawsze na plus , to co się wydarzyło.
Poczekaj, przemyśl, zaznaj, wnioski. Po otrzepaniu, te będą na plus .
Ostatnio zmieniony 24-12-2021, 21:16 przez SODOMOUSE, łącznie zmieniany 1 raz.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: Jak obchodzicie święta?

24-12-2021, 21:16

Wiem. Zdaje sobie sprawę.

Piętro wyżej jest teraz brygada kleczników co w kółko napierdalają. Zebrali się w mig.

`Dla jego bolesnej męki miej miłosierdzie dla nas i całego swiata. I tak w kółko`

Pierdole. Pije wódkę z kuzynem, który też tego popierdolenstwa nie rozumie.

Dziadek po drugiej stronie polewa już gorzoł i pali cygaro.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12564
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Jak obchodzicie święta?

24-12-2021, 21:38

tomaszm pisze:
24-12-2021, 20:55
19:50 zmarł mój dziadek. On po prostu czekał aż wszyscy wnukowie będą przy nim. Pierwszy raz ktoś mi umarl jak siedziałem przy nim i jako najstarszy wnuk opowiadałem o pięknych czasach z przeszłości. Teraz jest szopka - wszyscy sie zjechali, rozbieranie i ubieranie zwlok w garnitur. Zaraz będzie ksiądz, który się od razu zerwał z wigilijnej warty i lekarz, który stwierdzi zgon do godziny. Najchujowsza wigila ale wódkę z kuzynostwem i tak pije, bo zostałem bez słowa.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Wiem ze czujesz sie chujowo ale mysle ze to najlepszy mozliwy sposob zejscia z tego swiata ktory juz sie praktycznie nie zdarza, zwalszcza teraz gdy ludzie umieraja samotnie w szpitalach i nie dopuszcza sie do nich nawet rodziny.
Find your flow
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16688
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Jak obchodzicie święta?

24-12-2021, 22:09

Współczuje Tomasz. Brakuje mi słów, pocieszyciel ze mnie chyba marny… ale gdybym był obok to poklepalbym Cię po ramieniu, powiedział trzymaj się, polej wódki i powiedz jakaś zajebista historie z przeszłości o dziadku. Wyrazy wspolczucia
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: Jak obchodzicie święta?

25-12-2021, 01:41

Dzięki. Wiele to dla mnie znaczy słowo wsparcia. Udało mi się ściągnąć ekipę pogrzebową w nocy zeby ciało wywieźc do kaplicy. Pewnie kurwowali ale wyjścia nie było. Teraz na spokojnie poleje sobie winka i od jutra załatwiam z ciotką resztę rzeczy pogrzebowych.

Ten rok dał mi tak wpierdol, że byłem brunetem rok temu a teraz jestem siwy. Czasem pisze takie głupoty na forum bo odreagowuje ten rok. W rok i 2 miesiące pochowałem dziadków i mamę. Cała właściwie najbliższa rodzine, która mi została poza Ojcem. Kurwa przyszły rok musi byc lepszy.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
piotraz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2596
Rejestracja: 01-04-2011, 11:14

Re: Jak obchodzicie święta?

25-12-2021, 01:52

Zdrowie dziadka, niech broi tam jak za najlepszych czasów!!! Trzymaj się!!!
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3826
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Jak obchodzicie święta?

25-12-2021, 11:14

Wyrazy wsparcia Tomasz. Trzym się.
dobry kościół to kościół spalony
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4694
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: Forester

Re: Jak obchodzicie święta?

26-12-2021, 16:09

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
24-12-2021, 21:38
tomaszm pisze:
24-12-2021, 20:55
19:50 zmarł mój dziadek. On po prostu czekał aż wszyscy wnukowie będą przy nim. Pierwszy raz ktoś mi umarl jak siedziałem przy nim i jako najstarszy wnuk opowiadałem o pięknych czasach z przeszłości. Teraz jest szopka - wszyscy sie zjechali, rozbieranie i ubieranie zwlok w garnitur. Zaraz będzie ksiądz, który się od razu zerwał z wigilijnej warty i lekarz, który stwierdzi zgon do godziny. Najchujowsza wigila ale wódkę z kuzynostwem i tak pije, bo zostałem bez słowa.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Wiem ze czujesz sie chujowo ale mysle ze to najlepszy mozliwy sposob zejscia z tego swiata ktory juz sie praktycznie nie zdarza, zwalszcza teraz gdy ludzie umieraja samotnie w szpitalach i nie dopuszcza sie do nich nawet rodziny.
Dokladnie . Moj ojciec niestety tak odszedl .
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11232
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
Lokalizacja: Doliny

Re: Jak obchodzicie święta?

26-12-2021, 16:36

Bardzo Ci współczuję. Umieranie bliskich jest czymś okropnym.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12564
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Jak obchodzicie święta?

26-12-2021, 16:46

Babcia kolegi, 86 lat, jest w tym momencie w szpitalu, mało już rozumie, kończy się powoli, pyta dlaczego córka z resztą rodziny do niej nie przychodzi. Nie dopuszczają nikogo przez normy covidowe. Prawdopodobnie odejdzie w samotności, jeśli jeszcze nie odeszła.
Find your flow
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16546
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Jak obchodzicie święta?

26-12-2021, 18:23

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
26-12-2021, 16:46
Babcia kolegi, 86 lat, jest w tym momencie w szpitalu, mało już rozumie, kończy się powoli, pyta dlaczego córka z resztą rodziny do niej nie przychodzi. Nie dopuszczają nikogo przez normy covidowe. Prawdopodobnie odejdzie w samotności, jeśli jeszcze nie odeszła.
Znam takie sytuacje i to jest (brak odwiedzin w szpitalach) znakomity oraz w pełni przemyślany sposób na sprawny transport na tamten świat dla ludzi, którzy w naturalny sposób potrzebują bliskich.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
ODPOWIEDZ