Dowcipy v. n'ta
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18041
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: Dowcipy v. n'ta
Kobieta zdemolowała sklep, policjanci nie mogli jej zatrzymać
Do niecodziennego zdarzenia doszło na stacji benzynowej w Rymaniu w województwie zachodniopomorskim. 37-letnia kobieta wjechała na teren sklepu, a będący na miejscu policjanci nie zdołali jej zatrzymać.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
-
mocny2_3
- zahartowany metalizator
- Posty: 3763
- Rejestracja: 17-02-2018, 21:00
Re: Dowcipy v. n'ta
ja pierdole

- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18041
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: Dowcipy v. n'ta
Stado jeleni wbiegło na drogę. Jeden z nich staranował BMW
Do sieci trafiło nagranie, na którym widać stado jeleni, które przebiegają przez drogę pod Pułtuskiem. Nie wszystkie zwierzęta wyszły z tej sytuacji bez szwanku, jeden z jeleni staranował samochód.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
- Stoigniew
- zahartowany metalizator
- Posty: 4393
- Rejestracja: 09-01-2012, 18:20
Re: Dowcipy v. n'ta
miszcze
może tylko spisali numery rejestracyjne
- Stoigniew
- zahartowany metalizator
- Posty: 4393
- Rejestracja: 09-01-2012, 18:20
Re: Dowcipy v. n'ta

niby sztampowe i oczywiste ale jakie kurwa prawdziwe.....
- uglak
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10350
- Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
- Lokalizacja: ארץ ישראל
Re: Dowcipy v. n'ta
Ciekawe czy jej partner to "szczelaj w opony" czy "instrybutor". Kwiat polskiej emigracji.Z nieoficjalnych informacji dziennikarki RMF FM wynika, że 37-latka pokłóciła się z partnerem. Kobieta miała z nim jechać aż z Holandii. Po drodze zrobiło się na tyle nerwowo, że para zjechała na stację benzynową w Rymaniu. Widząc kłótnię, obsługa stacji wezwała policję.
Guilty of being right
- Fanatyk
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1356
- Rejestracja: 02-09-2015, 20:23
Re: Dowcipy v. n'ta
Imponująca interwencja policjantów
- dzik
- zahartowany metalizator
- Posty: 3827
- Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
- Lokalizacja: Połaniec
-
bartwa
- Hatefire
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12011
- Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
- Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)
Re: Dowcipy v. n'ta

Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
Re: Dowcipy v. n'ta
Przed chwila w rezimowce mowili, ze to efekt szczucia na Orlen przez opozycje, glownie KO i Borysa xDuglak pisze: ↑28-02-2021, 21:29Ciekawe czy jej partner to "szczelaj w opony" czy "instrybutor". Kwiat polskiej emigracji.Z nieoficjalnych informacji dziennikarki RMF FM wynika, że 37-latka pokłóciła się z partnerem. Kobieta miała z nim jechać aż z Holandii. Po drodze zrobiło się na tyle nerwowo, że para zjechała na stację benzynową w Rymaniu. Widząc kłótnię, obsługa stacji wezwała policję.
woodpecker from space
- Asia Tuchaj-Bejowicz
- postuje jak opętany!
- Posty: 653
- Rejestracja: 19-02-2018, 08:52
Re: Dowcipy v. n'ta
Jechali z Holandii.. i wszystko jasne ...Triceratops pisze: ↑01-03-2021, 10:54Przed chwila w rezimowce mowili, ze to efekt szczucia na Orlen przez opozycje, glownie KO i Borysa xDuglak pisze: ↑28-02-2021, 21:29Ciekawe czy jej partner to "szczelaj w opony" czy "instrybutor". Kwiat polskiej emigracji.Z nieoficjalnych informacji dziennikarki RMF FM wynika, że 37-latka pokłóciła się z partnerem. Kobieta miała z nim jechać aż z Holandii. Po drodze zrobiło się na tyle nerwowo, że para zjechała na stację benzynową w Rymaniu. Widząc kłótnię, obsługa stacji wezwała policję.
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18041
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: Dowcipy v. n'ta
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18041
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: Dowcipy v. n'ta

hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
- trup
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18041
- Rejestracja: 26-11-2009, 14:38
Re: Dowcipy v. n'ta
Może takie strzelaniny to nowa uliczna tradycja albo rozrywka
Policjanci z Gdańska chcieli zatrzymać kierowcę mazdy. Wiedzieli, że nie ma uprawnień do kierowania pojazdem. Kierowca wcisną gaz i zaczął uciekać. Na jednej z ulic Gdańska zderzył się czołowo z autorem nagrani. Mimo zablokowania drogi i 21 strzałów w opony, kierowca uciekł. Został zatrzymany kilka dni później gdzie podczas ponownej ucieczki ud...
Policjanci z Gdańska chcieli zatrzymać kierowcę mazdy. Wiedzieli, że nie ma uprawnień do kierowania pojazdem. Kierowca wcisną gaz i zaczął uciekać. Na jednej z ulic Gdańska zderzył się czołowo z autorem nagrani. Mimo zablokowania drogi i 21 strzałów w opony, kierowca uciekł. Został zatrzymany kilka dni później gdzie podczas ponownej ucieczki ud...
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
- Sgt. Barnes
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 6680
- Rejestracja: 13-07-2012, 07:37
Re: Dowcipy v. n'ta

Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
- Headcrab
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1964
- Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
- Kontakt:
Re: Dowcipy v. n'ta

Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
-
mocny2_3
- zahartowany metalizator
- Posty: 3763
- Rejestracja: 17-02-2018, 21:00
- Hatefire
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12011
- Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
- Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)
Re: Dowcipy v. n'ta

Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12581
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: Dowcipy v. n'ta
To jakaś potwarz sugerująca, że Jap Naweł II wydalał, co jest oczywistą nieprawdą.
Find your flow





