Dowcipy v. n'ta

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Dowcipy v. n'ta

28-02-2021, 17:00



Kobieta zdemolowała sklep, policjanci nie mogli jej zatrzymać

Do niecodziennego zdarzenia doszło na stacji benzynowej w Rymaniu w województwie zachodniopomorskim. 37-letnia kobieta wjechała na teren sklepu, a będący na miejscu policjanci nie zdołali jej zatrzymać.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
mocny2_3
zahartowany metalizator
Posty: 3764
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Dowcipy v. n'ta

28-02-2021, 17:03

ja pierdole :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Dowcipy v. n'ta

28-02-2021, 17:08



Stado jeleni wbiegło na drogę. Jeden z nich staranował BMW

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać stado jeleni, które przebiegają przez drogę pod Pułtuskiem. Nie wszystkie zwierzęta wyszły z tej sytuacji bez szwanku, jeden z jeleni staranował samochód.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 4393
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Dowcipy v. n'ta

28-02-2021, 17:27

trup pisze:
28-02-2021, 17:00


Kobieta zdemolowała sklep, policjanci nie mogli jej zatrzymać

Do niecodziennego zdarzenia doszło na stacji benzynowej w Rymaniu w województwie zachodniopomorskim. 37-letnia kobieta wjechała na teren sklepu, a będący na miejscu policjanci nie zdołali jej zatrzymać.
miszcze :lol:
może tylko spisali numery rejestracyjne :D
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 4393
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Dowcipy v. n'ta

28-02-2021, 18:50

Obrazek
niby sztampowe i oczywiste ale jakie kurwa prawdziwe.....
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10350
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Dowcipy v. n'ta

28-02-2021, 21:29

trup pisze:
28-02-2021, 17:00


Kobieta zdemolowała sklep, policjanci nie mogli jej zatrzymać

Do niecodziennego zdarzenia doszło na stacji benzynowej w Rymaniu w województwie zachodniopomorskim. 37-letnia kobieta wjechała na teren sklepu, a będący na miejscu policjanci nie zdołali jej zatrzymać.
Z nieoficjalnych informacji dziennikarki RMF FM wynika, że 37-latka pokłóciła się z partnerem. Kobieta miała z nim jechać aż z Holandii. Po drodze zrobiło się na tyle nerwowo, że para zjechała na stację benzynową w Rymaniu. Widząc kłótnię, obsługa stacji wezwała policję.
Ciekawe czy jej partner to "szczelaj w opony" czy "instrybutor". Kwiat polskiej emigracji.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Fanatyk
weteran forumowych bitew
Posty: 1356
Rejestracja: 02-09-2015, 20:23

Re: Dowcipy v. n'ta

28-02-2021, 21:34

trup pisze:
28-02-2021, 17:00


Kobieta zdemolowała sklep, policjanci nie mogli jej zatrzymać

Do niecodziennego zdarzenia doszło na stacji benzynowej w Rymaniu w województwie zachodniopomorskim. 37-letnia kobieta wjechała na teren sklepu, a będący na miejscu policjanci nie zdołali jej zatrzymać.
Imponująca interwencja policjantów
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3827
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Dowcipy v. n'ta

28-02-2021, 22:26

Stoigniew pisze:
28-02-2021, 18:50
Obrazek
niby sztampowe i oczywiste ale jakie kurwa prawdziwe.....
Wyśmienite.
dobry kościół to kościół spalony
bartwa

Re: Dowcipy v. n'ta

28-02-2021, 22:30

Fanatyk pisze:
28-02-2021, 21:34

Imponująca interwencja policjantów
Jo, pełna profeska.
Awatar użytkownika
Hatefire
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12012
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Dowcipy v. n'ta

01-03-2021, 09:15

Obrazek
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Dowcipy v. n'ta

01-03-2021, 10:54

uglak pisze:
28-02-2021, 21:29
trup pisze:
28-02-2021, 17:00


Kobieta zdemolowała sklep, policjanci nie mogli jej zatrzymać

Do niecodziennego zdarzenia doszło na stacji benzynowej w Rymaniu w województwie zachodniopomorskim. 37-letnia kobieta wjechała na teren sklepu, a będący na miejscu policjanci nie zdołali jej zatrzymać.
Z nieoficjalnych informacji dziennikarki RMF FM wynika, że 37-latka pokłóciła się z partnerem. Kobieta miała z nim jechać aż z Holandii. Po drodze zrobiło się na tyle nerwowo, że para zjechała na stację benzynową w Rymaniu. Widząc kłótnię, obsługa stacji wezwała policję.
Ciekawe czy jej partner to "szczelaj w opony" czy "instrybutor". Kwiat polskiej emigracji.
Przed chwila w rezimowce mowili, ze to efekt szczucia na Orlen przez opozycje, glownie KO i Borysa xD
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Asia Tuchaj-Bejowicz
postuje jak opętany!
Posty: 653
Rejestracja: 19-02-2018, 08:52

Re: Dowcipy v. n'ta

01-03-2021, 11:02

Triceratops pisze:
01-03-2021, 10:54
uglak pisze:
28-02-2021, 21:29
trup pisze:
28-02-2021, 17:00


Kobieta zdemolowała sklep, policjanci nie mogli jej zatrzymać

Do niecodziennego zdarzenia doszło na stacji benzynowej w Rymaniu w województwie zachodniopomorskim. 37-letnia kobieta wjechała na teren sklepu, a będący na miejscu policjanci nie zdołali jej zatrzymać.
Z nieoficjalnych informacji dziennikarki RMF FM wynika, że 37-latka pokłóciła się z partnerem. Kobieta miała z nim jechać aż z Holandii. Po drodze zrobiło się na tyle nerwowo, że para zjechała na stację benzynową w Rymaniu. Widząc kłótnię, obsługa stacji wezwała policję.
Ciekawe czy jej partner to "szczelaj w opony" czy "instrybutor". Kwiat polskiej emigracji.
Przed chwila w rezimowce mowili, ze to efekt szczucia na Orlen przez opozycje, glownie KO i Borysa xD
Jechali z Holandii.. i wszystko jasne ... :)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Dowcipy v. n'ta

01-03-2021, 11:05

Hatefire pisze:
01-03-2021, 09:15
Obrazek
Esencja państwa z "papieru czerpanego" w rolkach.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Dowcipy v. n'ta

01-03-2021, 11:14

Asia Tuchaj-Bejowicz pisze:
01-03-2021, 11:02


Jechali z Holandii.. i wszystko jasne ... :)
Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Dowcipy v. n'ta

01-03-2021, 11:16

Może takie strzelaniny to nowa uliczna tradycja albo rozrywka




Policjanci z Gdańska chcieli zatrzymać kierowcę mazdy. Wiedzieli, że nie ma uprawnień do kierowania pojazdem. Kierowca wcisną gaz i zaczął uciekać. Na jednej z ulic Gdańska zderzył się czołowo z autorem nagrani. Mimo zablokowania drogi i 21 strzałów w opony, kierowca uciekł. Został zatrzymany kilka dni później gdzie podczas ponownej ucieczki ud...
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6680
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Dowcipy v. n'ta

01-03-2021, 12:33

Obrazek
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1964
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: Dowcipy v. n'ta

01-03-2021, 20:15

Obrazek
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
mocny2_3
zahartowany metalizator
Posty: 3764
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Dowcipy v. n'ta

02-03-2021, 12:57

Awatar użytkownika
Hatefire
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12012
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Dowcipy v. n'ta

02-03-2021, 13:01

Obrazek
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12581
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Dowcipy v. n'ta

02-03-2021, 13:03

To jakaś potwarz sugerująca, że Jap Naweł II wydalał, co jest oczywistą nieprawdą.
Find your flow
ODPOWIEDZ