Wasza hulajka

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10468
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Wasza hulajka

08-06-2020, 22:23

maciek z klanu pisze:
08-06-2020, 22:20
Do Medarda hulajnoga pasuje jak ulał.

Jak Dacia do Maćka z Klanu :)
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10468
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Wasza hulajka

08-06-2020, 22:23

Maleństwo i szajbus:

Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9917
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Wasza hulajka

08-06-2020, 22:31

Hulajnoga pasuje do fanów KORN.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10468
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Wasza hulajka

08-06-2020, 22:35

535 pisze:
08-06-2020, 21:58
Przecież mieszkasz w centrum, gdzie się tak zdążysz spocić? Gdy widzę debili przemykających po chodnikach przy samych ogrodzeniach i między ludźmi z zawrotną prędkością to mi się nóż w kieszeni otwiera. Jebałbym bez litości.
[/quote]


W centrum, nawet w gminie centrum :)
A 7 km do roboty trzeba zrobić.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11725
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Wasza hulajka

08-06-2020, 23:27

Medard pisze:
08-06-2020, 22:23
maciek z klanu pisze:
08-06-2020, 22:20
Do Medarda hulajnoga pasuje jak ulał.

Jak Dacia do Maćka z Klanu :)
Jakbym miał więcej kasy kupił bym co innego wiadomo. Ale hulajnogi jak zjeb bym nie kupił nigdy.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8402
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Wasza hulajka

09-06-2020, 06:11

Drone pisze:
08-06-2020, 22:31
Hulajnoga pasuje do fanów KORN.
Bardziej Organek, Czesław śpiewa, Dawid Podsiadło i tym podobne, takie mam rakowe skojarzenia. Jeszcze torba na ramię, vege żarcie i woda z bajeranckiej chromowanej butelki :)
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10468
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Wasza hulajka

09-06-2020, 08:11

[V] pisze:
09-06-2020, 06:11
Drone pisze:
08-06-2020, 22:31
Hulajnoga pasuje do fanów KORN.
Bardziej Organek, Czesław śpiewa, Dawid Podsiadło i tym podobne, takie mam rakowe skojarzenia. Jeszcze torba na ramię, vege żarcie i woda z bajeranckiej chromowanej butelki :)
I Opeth po heritage na słuchawkach :)

Wszystko się zgadza,
pedałowanie jest hetero, a stanie i popychanie homo.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2037
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Wasza hulajka

09-06-2020, 08:17

Kurwa, jak zobaczyłem ten temat, to od razu wiedziałem kto jest jego ojcem. Medard, weź jeszcze załóż temat o goleniu i pielęgnacji pizdy. Będzie komplet. Jak kurwa dorosły, 50 letni facet nie wstydzi się popierdalać hulajnogą do roboty. Idź pan w chuj.
hcpig pisze:
07-11-2024, 18:51
Wśród największych jak Morbid Angel to nie ale Vader? Azarath niszczy Vadera.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8402
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Wasza hulajka

09-06-2020, 08:28

Rumburak pisze:
09-06-2020, 08:17
Kurwa, jak zobaczyłem ten temat, to od razu wiedziałem kto jest jego ojcem. Medard, weź jeszcze załóż temat o goleniu i pielęgnacji pizdy. Będzie komplet. Jak kurwa dorosły, 50 letni facet nie wstydzi się popierdalać hulajnogą do roboty. Idź pan w chuj.

Hahaha, jeblem.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10468
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Wasza hulajka

09-06-2020, 08:31

Rumburak pisze:
09-06-2020, 08:17
Kurwa, jak zobaczyłem ten temat, to od razu wiedziałem kto jest jego ojcem. Medard, weź jeszcze załóż temat o goleniu i pielęgnacji pizdy. Będzie komplet. Jak kurwa dorosły, 50 letni facet nie wstydzi się popierdalać hulajnogą do roboty. Idź pan w chuj.
Gdzieś już pisałem, że 50 lat będę miał za kolejne 25 lat?
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Wasza hulajka

09-06-2020, 08:32

Tytul tematu na pierwszy rzut oka wyglada jak "wasza stulejka" i chyba nie jest to przypadek, ze tak wlasnie wyglada
woodpecker from space
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2483
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: Wasza hulajka

09-06-2020, 08:32

Triceratops pisze:
08-06-2020, 22:22
W sumie tak, wiekszej oznaki pierdzielizmu starczego niz elektryczna hulajnoga nie ma.
Jest. Gdy ślęczysz godzinami nad katalogami z kosiarkami do trawy i nie wiesz co wybrać.
Odpowiadając na niezadane pytanie-tak, właśnie to przechodzę.
Kurwa.


Co do "hulajki"- nie ma wg mnie lepszego rozróżnienia α <-> β i związanej z tym pojemności wyrzutowej własnego nabiału niż cenzus posiadania tego przedmiotu. Masz- czyli jesteś już po autokastracji i radośnie dołączyłeś do grona simpów.
Rejwan pisze:
29-05-2025, 22:19
polecam poczytać Rothbarda
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10345
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Wasza hulajka

09-06-2020, 08:55

Pelson pisze:
09-06-2020, 08:32
(,,,) grona simpów.
Pamiętaj, że tutaj są głównie starzy ludzie i trzeba wprowadzać nowe wyrażenia razem z wytłumaczeniem...

A skoro juz jesteśmy przy narzekaniu starych ludzi:
"Jak po pobiciach". Chirurg z Warszawy opisał, jak "składał" twarz 19-latka – ostrzega przed hulajnogami
https://natemat.pl/281815,coraz-wiecej- ... ia-szczeki
Guilty of being right
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2483
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: Wasza hulajka

09-06-2020, 09:00

uglak pisze:
09-06-2020, 08:55
Pelson pisze:
09-06-2020, 08:32
(,,,) grona simpów.
Pamiętaj, że tutaj są głównie starzy ludzie i trzeba wprowadzać nowe wyrażenia razem z wytłumaczeniem...

Mea culpa, bije się w piersi. Ale pisałem to do Medarda, on ma 25 lat i hulajkę, więc simpowanie, że się tak wyrażę, ma we krwi i z pewnością wie co ten termin oznacza. Reszta forumowej geriatrii se wygugla.
Rejwan pisze:
29-05-2025, 22:19
polecam poczytać Rothbarda
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12565
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wasza hulajka

09-06-2020, 09:59

Ten temat buzuje passatowym testosteronem
Find your flow
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16688
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Wasza hulajka

09-06-2020, 10:14

Myślałem, że to temat Wasze hulanki - czyli najsroższe imprezy jakie przeżyliście, a tu temat o hulajnogach ;-)
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2037
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Wasza hulajka

09-06-2020, 10:19

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
09-06-2020, 09:59
Ten temat buzuje passatowym testosteronem
No a jak ? Zaraz naoglądam się filmów od których rosną mięśnie, odpalę passata 1,9 tdi w kombiaku i zacznę rozjeżdżać hulajnogowych stulejarzy. Stulejarz do rowu a stulejka/hulejka do bagażnika. Jak zobaczę emeryta na hulajce to docisnę gaz do dechy i jeb w dziada. Pewnikiem będzie to Medard.
hcpig pisze:
07-11-2024, 18:51
Wśród największych jak Morbid Angel to nie ale Vader? Azarath niszczy Vadera.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9917
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Wasza hulajka

09-06-2020, 10:26

Ułożyłem równanie godnościowe, jeśli chodzi o środki transportu osobistego:

samochód > motocykl godny (a la Harley) > motocykl sportowy >>>>>>>> rower szosowy (kolażówka) > rower górski >>>>> motorower > skuter >>>> rower miejski >>>>>>>>>>>>>>>>>>> jazda na łabędziu w lunaparku >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> hulajnoga
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
pr0metheus

Re: Wasza hulajka

09-06-2020, 10:40

Rumburak pisze:
09-06-2020, 10:19
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
09-06-2020, 09:59
Ten temat buzuje passatowym testosteronem
No a jak ? Zaraz naoglądam się filmów od których rosną mięśnie, odpalę passata 1,9 tdi w kombiaku i zacznę rozjeżdżać hulajnogowych stulejarzy. Stulejarz do rowu a stulejka/hulejka do bagażnika. Jak zobaczę emeryta na hulajce to docisnę gaz do dechy i jeb w dziada. Pewnikiem będzie to Medard.
Chyba ze to będzie hulajka z płachtą przeciwdeszczową i okienkem. Wtedy wiedz, ze trafiłeś w karkasa.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Wasza hulajka

09-06-2020, 10:41

Drone pisze:
09-06-2020, 10:26
Ułożyłem równanie godnościowe, jeśli chodzi o środki transportu osobistego:

samochód > motocykl godny (a la Harley) > motocykl sportowy >>>>>>>> rower szosowy (kolażówka) > rower górski >>>>> motorower > skuter >>>> rower miejski >>>>>>>>>>>>>>>>>>> jazda na łabędziu w lunaparku >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> hulajnoga
Tylko teleportacja. Reszta jest nieelegancka.
ODPOWIEDZ